Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАМПОРОВО

Публикувано от acen1975 
ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:04:03
гледам,постоянно излизат напоследък реклами за пампорово,колко прекрасно е там и каква добра инвестиция ще е да си купи човек апартамент за 1300 евро на квадрат.
обаче аз като си дам мнението и веднага трят целия форум......
и после пак изниква такъв,чисто нов.
та си викам -я и аз да си отворя един форум за райското пампорово,вместо да ми трият постингите с целия форум.покрай мен и други съфорумци страдат-и техните постинги се изтриват.

та в последнте години нещо сняг няма,което притеснява част от "бъдещите" инвеститори.
сега ще направиме един бизнес план за развитието на пампорово.
един ПРОЕКТ.тая думичка е много модерна на послеък по медиите-ПРОЕКТ.

предлагам да се създаде нов спорт-например бране на гъби.съзтезание по бране на гъби.участниците слагат по един кош(еднакво тежък и еднакъв по обем) на гърбовете си и който набере най много гъби от пладне до мрак-той е победител.
и съответно се награждават първенците с медали
първо место златен(от медноникелава сплав)
второ место сребърен(от алуминий)
трето място бронзов(от бронз)

и до няколко години спорта ще придобие голяма популяност и ще го направят олимпийски.и съответно първата олимпяда по бране на гъби ще е в пампорово.
и от там пампорово,който в момента е само световно известен,ще се превърне в ПО световно известен и луксозен със замъците си(само по 1300 евро на кв за сега).

а за да не се изпуснат и любителите на ски-предлагам да се създаде ски на трева,вместо на сняг.
така постепенно ще се издърпат туристите от банско и витошата,където ще има сняг върху тревата и скиорите няма да могат да карат ски,защото ще се хлъзгат и падат.(което е опасно-някой може да си счупи нещо при падане)

меджудругото гледам цените в банско се сриват,а тези в пампорово растат.тва сигурно е ,защото в банско има сняг и е по студено.и на хората не им се мръзне,а обичат по мек климат......
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:10:13
Вчера се притесних, че продават на загуба при тези цени от 1300Е, ама то е защото не са си калкулирари амджета и гемии. :} :} :} :} :}
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:20:24
как бе Дантес-цените тепърва ще растат!!!!
много е важно да се избе правилния човек,който да ръководи бъдещия олимпийски комитет по бране на гъби.аз предлагам да бъде Иван Славков.той ,батето,достатъчно опит вече е натрупал.
нужна е и помоща на култовия вестник Пари.той се превежда и на английски
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:31:40
Няма да стане бизнеса с гъбите, отдавна ги оскубаха.
При брането вместо да ги отчупят/откъснат, ги изкореняваха. Та сега почти няма.

И това унищожиха.




Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:39:04
Lyubopitna Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма да стане бизнеса с гъбите, отдавна ги
> оскубаха.
> При брането вместо да ги отчупят/откъснат, ги
> изкореняваха. Та сега почти няма.
>
> И това унищожиха.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
тогава-олимпяда по бране на шишарки.ако не друго,поне борчета са останали
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 17:53:26
Вместо скиорче-борче... winking smiley
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 18:15:41
Ударението е на последната сричка, нали..
Re: ПАМПОРОВО
03-03-2008 - 18:17:26
хи хи-зависи...
Re: ПАМПОРОВО
04-03-2008 - 21:55:54
Преди един месец писах коментар за Пампорово по повод рекламите на един ентусиаст на 1300 евр/кв. м. . Пампорово е последното място , където си струва да се инвестира за печалба. Гарантираният сезон е около 2 месеца , но и това не е много сигурно. На 20 февруари съм карал по кал последните 100-на метра до от Снежанка Студенец. Иначе мястото е наистина красиво, и Чепеларе е красиво, Стойките също. Но за разумна инвестиция-предимно с цел собствено ползуване, на цени не по високи от 500 евр на метър. Всичко друго е мутрашка спекула за наивници Явно има ефект щом опитват отново и отново. Не само че не може дасе говори за печалба, но е заложена и гарантирана загуба, защото задължителната такса "годишна поддръжка " е минимум 400 евр. Така че ще имате невероятното щастие да плащате наем,за да почивате в собствения си дом.
Re: ПАМПОРОВО
04-03-2008 - 23:32:05
първо место златен(от медноникелава сплав)
второ место сребърен(от алуминий)
трето място бронзов(от бронз)

Асене,внимавай при раздаването на наградите с металите,че поскапнаха.По-добре раздавайте шишарки,че поне да могат да се греят с тях.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход