Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАМПОРОВО

Публикувано от acen1975 
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 01:59:46
Асене,
ние тукашните си ходим в Пампорово редовно. Има много утвърдени и обновяващи се места за тази цел. Даже бих казал, че стават все по-големи и удобни!
Това , че в момента се хвърля бетон навсякъде е вярно.
Вярно е, че ни създава известен дискомфорт, но......ДЕМОКРАЦИЯ!
Вярно е, че някои мои любими поляни вече са бетонирани!
Вярно е, че има такива изоставени и гората лека-полека ги гълта!
Вярно е, че в активните сезони има по-голяма навалица!
Вярно е, че по-голямата навалица докарва и по оправни търговци!
Вярно е, че тук-таме се оправи инфраструктурата!
Вярно е, че все повече хора преоткриват Пампорово за летния сезон!
Вярно е, че изворчетата и чешмичките по пътеките НЕ са пресъхнали!
Вярно е, че Егейско море вече е на един хвърлей място (т.е. няма граница)!
Варно е, че печеното агнешко не си е променило вкуса, напук на бетона!
Вярно е, че някои мераклии ще си останат с мечтите за "Голямата инвестиция"!
Вярно е, че и сега си има мераклии за палатки!
Вярно е, че водата по реките и потоците си е същата!
Вярно е, че аз пия от тази вода!
Вярно е, че много бетон ще остане под шубраците, но там няма да го има името на този който го е излял!
Вярно е , че Пампорово и Родопите на сълзи не вярват!
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 02:29:23
Парцалев,аз съм любител на природата и планинар.
ама кво общо има тва с пампорово и тия дето продават"замъци" по 1300 евро на кв.или по точно си мечтаят да продават.макар и от сън спомени да нема.

тоя форум съм го пуснал специално за тях и не за друго,а защото ми се правеха на хитър петъровци и триеха постинги-не само мои,а и на други съфорумци.
пуснат рекламка в форумите.тва добре,ама тва са форуми и всеки има право да си каже мнението под рекламата.и почват да си казват хората мнението,пъквам и аз със мойто мнение и форума след мен се изтрива и пускат нова рекламка във вид на форум.....

та тоя форум е специално посветен на тях!да не са ми се правели на хитър петъровци.сега ще ги превърнеме на бай ганьовци......
да ходят да си плащат за истинска реклама на първа страница,като тези от сити оф фаунтайнс.
с такива евтинки трикчета рекламки по форумите нема да стане.....

я кажи ти кво ще ги правиме тия замъци-да им помогнеме да ги продадат.
олимпийски спорт по бране на гъби или ски на трева?
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 02:48:32
Асене,
чак сега те разбрах!
На мен пък не ми пречат тези замъци, просто не са ми на пътя!
Ианче децата ми там ходиха години наред на ски учители и много го обичаме.
А пък през лятото една седмица там , си е направо релакс!
Та тия със замъците нещо са ми извъм погледа, там дърветата са толкова високо, че замъците се губят!
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 03:07:28
Парцалев,и на мен "замъците" не ми пречат.дразнят ме хитреците,които за мен са прости селендури,ама аз не съм един от техните приятели баламурници,дето да ми хитреят.
ако не си забелязал имам фобия към хитер петъровците и излизам от кожата си и ставам невероятно изобретателен,когато някой почне да ми хитрее.

ама нали знаеш-според моята теория всичките хитър петъровци ще претърпят няколко етапа на метаморфоза-хитър петъровци,после хитър ганьовци и накрая ще еволюират в последния си стадии-БАЙ ГАНЬОВЦИ.....

и тва ще стане от собствената им лакомия-сами ще се надхитрят......
балканско качество.хитрят другите и кат няма кой вече да се надхитри-сами си се надхитрят......

Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 03:26:06
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене,
> чак сега те разбрах!
> На мен пък не ми пречат тези замъци, просто не са
> ми на пътя!
> Ианче децата ми там ходиха години наред на ски
> учители и много го обичаме.
> А пък през лятото една седмица там , си е направо
> релакс!
> Та тия със замъците нещо са ми извъм погледа, там
> дърветата са толкова високо, че замъците се губят!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
да родопите са готино местенце.само че тия със замъците не знаят,че истинския турист не търси лукс и тъпардия,а природа и спокойствие,ако може без излишен лукс,дори и на палатка.
кой любител на планината ще се завре в бетонена сграда със сра и всекви други безмислици?
а да-кво ги е прихванало всички в бг с тия спа комплекси?тва е ебати смехурията.
заради спа-целия свят ще хукне да почива в бг.
сра комплекси,спа курорти,спа хотели ,спа мечти за продажби на земя в "бъдещите" спа корорти....
доста съм се помоткал из лошия капиталистически свят(не само сащ),но само в бг съм чул за уникалните спа химери.
хора-никой не го е ения за спа.освен ако масажа не е с хепи ендинг.....
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 03:43:09
то и голфа в българските условия е смехория, пенсионири на социални помощи играещи голф, не мога да платят поддръжката на тревата...
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 09:42:56
СПА, голф и масажи са само в главите на някои новобогаташи, които си мислят,че до края на живота си ще правят само това. Та по този повод един виц:
"Един от тези новобогаташи хванал златната рибка. Приближил я до себе си и прошепнал: - Кажи сега, какви три желания искаш да ти изпълня!"
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 11:21:46
Замъците в Пампорово никнат абсолютно по същата логика , по която никнат и бензиностанциите в София. София най-вероятно е града с най-много бензиностанции на глава от населението-всеки го вижда. Добре де- някой ще запита- ефективни ли са? Не, ако парите вложени в тях са добити по нормален начин: спестени с труд, събрани от акционери, теглени от банка по нормален път(не по пътя на банковите шефове-без лихви) В тези случай доходност под 7-8% на година е катастрофа. Но ако парите са дошли по друг начин-точно казано откраднати- примерно 3 000 000 Евро(случая "Дюни"winking smiley тогава процента на доходност не е от значение. Дори 1% доходност на година е ОК . Това са 30 000 Евро за Коледа, при положение че пръста не си си мръднал. "Колкото, толкова," както пее една, май да беше Глориа. Така че не ги мислете тези със СПА услугите. За нас остава моралната утеха че не ползуваме СПА и пием обикновена водка. Все пак е нещо-можеше да бъде и по-зле.
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 12:08:40
Асене,
Давам ти един линк на любителите на "Бай Ганьо":


ТУК
Re: ПАМПОРОВО
17-03-2008 - 13:21:15
Асене,
Давам ти още един линк на любителите на "Бай Ганьо":

ТУК
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход