Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАМПОРОВО

Публикувано от acen1975 
Re: ПАМПОРОВО
05-03-2008 - 10:16:57
Гъбеният бизнес може край Пампорово да е загинал. Ама под Боровец не е. Охлювения - също. И класациите на курорти го броят [dnes.dir.bg]
Еко и селски туризъм - майна winking smiley
Re: ПАМПОРОВО
11-03-2008 - 12:15:27
AZ NE ZNAM COVEK V BULGARIA DA GO INTERESYVA IMOT NA PAMPOROVO OSHTE PO MALKO NA BOROVETZ I BANSKO!!!VSICHKI IMOTI TAM RAZCITAHA NA AL4NOSTTA NA ANGLICANI I DRYGI INTERNET INVESTITORY, KOGATO GI POOHLADY STYDENIA DYSH NA ZAGYBITE SPRIAHA DA SE INTERESYVAT I PROSTO SHTE SI OSTANE TAKA ZARYAZANO I NEDOVYRSENO, A SEZONA NA PAMPOROVO VINAGI SI E BIL KUS, ZATOVA NE SA VINOVNI STROITELITE.
Re: ПАМПОРОВО
11-03-2008 - 13:04:01
На Пампорово -Природа да !Туризъм да!Ски да !Луксозни имоти за инвестиция-не!!!
smoking smiley
Re: ПАМПОРОВО
12-03-2008 - 19:05:05
Не е лошо да почетеш малко повече....все пак човек сам избира какво и за колко да купи..
Доста скучен тип си и предполагам на доста от хората им е писнало от пошлите ти коментари. Дразнещо е !!
Re: ПАМПОРОВО
13-03-2008 - 18:32:35
azadi Написал:
-------------------------------------------------------
> Не е лошо да почетеш малко повече....все пак човек
> сам избира какво и за колко да купи..
> Доста скучен тип си и предполагам на доста от
> хората им е писнало от пошлите ти коментари.
> Дразнещо е !!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
прав си азади-все пак човек избира сам.и понеже нещо не избира да е в пампорово и вие му помагате на човека да избере.
дразнещо е-да съгласен съм.дразнещо е за кухите бг инвеститори и перачи,които не могат и да усвоят откраднатите от тях пари.
дразнещо е защото някои кухари ще загубят милиони долари.даже е и повече от дразнещо.аз бих го определил като болезнено,болно,плачевно и дори сърцераздирателно.
съчувствам ви-ама кой кво си надроби-тва ще сърба...
междудругото-дали няма да останат и култови строежи със стърчащи арматури и занемарени строежи в близките десетилетия?
ей така-просто за разкрасяване на пейзажа....
е,да се надяваме,че поне циганите ще си свършат работата и ще изчистят желязото за вторични суровини. ще останат само бетоните.
кънграчулейшънс-поредния мутро комунистически проект за бързо забогатяване и разкрасяване на прекрасната ни родина....
и или последиците-нито забогатели,нито разкрасили.нищо ново-няма да е само пампорово-цялата бг ще последва.аз от 6 месеца ви го разправям-вече и по вестниците почнаха да споменават.
за сега само в стандарт,ама скоро матрьошките няма да могат да удържат и другите-ще почнат да се надпреварват да пишат ,за да си запазят ренометата,когато вече сте пред свършен факт и разберат,че с дезинформация само се надува балона,но спука ли се-през ден ще четете как така цените падат с часове.....
да ви е честито.
Re: ПАМПОРОВО
13-03-2008 - 19:17:15
асенчуууу нека бре да се пука ,поне няма да имат възможност да застроят и бетонират всичко

Пък ще ни е за акъл
Аз немога да разбера едно нещо как така ще си продам панелката в блока и ще си купя по малък апартамент на по висока цена пак във блок, наречен някво си пропърти там ама без никва инфраструктура
оооооо времена оооооооо нрави

днес се разкарах малко пеша из улиците на пловдив ,и знаетели кво усъзнах че всички /дали с мерцедес или пеша/ газим в боклуци и мръсотия до уши

ето и друго за някои дилъри/брокери /от форума

вчера приятел ми се оплака че търсели апартамент за дъщеря си и зет му
Та утишли те в една не безизвестна АНИ и им дали цена на имот ,харесали го и отишли на оглед
след едноседмично търсене на други оферти пак отиват на оглед от друга обява директно от строител
А сега познайте къде са отишли на оглед
във същият апартамент
но с 150 евро по ниска цена
оказало се ,че строителя и представа си няма на каква цена са му обявили апартаментите въпросната АНИ


Re: ПАМПОРОВО
13-03-2008 - 23:01:19
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> вчера приятел ми се оплака че търсели апартамент
> за дъщеря си и зет му
> Та утишли те в една не безизвестна АНИ и им дали
> цена на имот ,харесали го и отишли на оглед
> след едноседмично търсене на други оферти пак
> отиват на оглед от друга обява директно от
> строител
> А сега познайте къде са отишли на оглед
> във същият апартамент
> но с 150 евро по ниска цена
> оказало се ,че строителя и представа си няма на
> каква цена са му обявили апартаментите въпросната
> АНИ

това е най-долната от всички най-долни инсинуации!
никога! повтарям, никога! един бльокер на НИ не би постъпил толкова некоректно с инвеститор или потенциален клиент!
нали Продавач? вие, бльокерите на НИ сте най-съвестните плейъри на тоя пазар?
никога не бихте подвели който и да е, за каквото и да е, на каквато и да е цена!

да живеят НИ и техните бльокери
smoking smiley
Re: ПАМПОРОВО
16-03-2008 - 11:25:26
Не се изненадвам за написаното от igra4.Месец и половина обикалях и си търсих апартамент по Пловдив и направо ми дойде до козирката от трикове и измами из тези АНИ.Дори много често на мястото на огледа,когато запитвах собствениците каква цена искат на апартамента,те не можеха да ми отговорят за да не изложат АНИ,която ме е докарала.Дори не се разбират предварително с колко да лъжат.Наистина ли толкова е изпростял българина,че се оставя да го лъжат по такива елементарни начини.А да тръгнеш да си купуваш имот чрез АНИ е най-голямата грешка,която може да направи човек.
Re: ПАМПОРОВО
16-03-2008 - 12:08:16
rage_against ЧО

не ми говори бате

преди две седмици отидох до АНИ за сключване на договор да ми предлагат за продан три парцела около язовир Батак

15 мин. немога да им измъкна договора от ръцете за да го прочета, а дже ба кво ще подписвам

ми то аз като работадател /щото ние продавачите и куповачите сме дефакто работодатели на брокерите/ имам повече задължения отколкото права
е бати договора




айдееееее на партаментите че не останахааааааааа


будали дето да купуват


ама знаш ли за какво може и да се постъпва така

Ми те тези наеми на грандиозните им офиси с пари се плащат
май сделките са намаляли и сега кви ли няма да ги измислят да си докарат някой лев
Re: ПАМПОРОВО
16-03-2008 - 23:52:14
igra4 Написал:

> днес се разкарах малко пеша из улиците на пловдив
> ,и знаетели кво усъзнах че всички /дали с мерцедес
> или пеша/ газим в боклуци и мръсотия до уши
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

купи си в пампорово-там нема да има хора,които да хвърлят боклуци.......
нема хора-нема боклуци-просто и гениално!

предлагам тва да е новото мото за реклама на пампорово:

купете в пампорово,защото там няма никой,а като няма никой-няма да има кой да хвърля боклуци......


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход