Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:10:58
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Dival,това което за теб е уникално и райско,за
> други страни и народи е нормално и
> обикновенно.Жалко,че не можеш да усетиш какво те
> очаква и дори прекали малко днес.
>
> Поздрави за Асен и Куку.

Ех, Яворе! Толкова е просто, но трябва малко акъл и чувство! Туристите, които идват тук, намират това, което в Родината им го няма. За тях това е уникалното. Което не им пречи да се възхищават от родното си... smoking smiley
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:15:11
Камелче,остави го Явор.
човека се върна от бразилия преди 2 седмици и сега не е момента да му набиваш в главата колко е уникална България.
виж,че забрави и за нас напоследък.
Яворе,нищо не каза за бразилия.хайде ,ще те изчакаме още малко да тъгуваш по там и после -пусни някой постинг
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:16:42
Асене: не обиждай Варна.Никoй не плюе софето!А кремиквци?
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:29:31
хе,Варна-само прахта ще ни дишате на нас софетата.
наште комини(небостъргачи) са по високи от ваще.
и пушат повече.
аааа,да-имате едно море,ама и ние ви го припикаваме. winking smiley
та значи искъро се влива в дунава,а дунаво- право покрай варненско. winking smiley
и като си хапваш скаридки,да знаеш,че и софетата допринасят за растежа им winking smiley
във всяка скаридка има по нещо софийско smoking smiley

Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:38:13
Няма вече ни скариди,ни риба-всичко измира.
Между впрочем миналата година във един бар в балчик ми сервираха някаква риба която според мен беше втора употреба-голяма гадост!
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:45:57
Оооо в БГ съм влизал и в супер(по кръчмите е по-евтино!!)
Останах изумен!:на луканката пише :с най -добър вкус до...!!!!!!!--И след това кво става със вкуса????

БГ стандарти!!!!!!!!
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:47:31
видели са?а в софия кравите пасат.е,трева с оловни примеси,които са 20-50 пъти над допустимите,ама още не са измрели,нали?
кремиковци влияе положително-със замърсяването си трепе микробите и вирусите и софчовците се радват на чист въздух.
очаквам преСЕЛЯване от провинцията,защото там си нямат кремиковци и въздуха им е пълен с бактерии и много боледуват.

хм,риба нема ,викаш?и тя ли емигрира?
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:48:07
За Бразилия.
Калоянчев,бог да го прости,беше данякъде прав за красотата,пъстротата и.т.н.,което ти предлага Бразилия.Както някои от вас знаят ,посетих Рио,водопадите Игуацу,Оуро Прето,Манаус(Амазонка) и Салвадор.Трудно ще ми е да опиша видяното за 3 седмици,понеже прелетях над 7 000км само там в Бразилия,всеки ден виждах нещо ново,създадено от 15в до сега и просто нямам думи,но много снимки и клипове.Асене,много е за разказване,но ако искаш мога да ти пратя снимки.
Ако някои реши да пътува за там,трябва много да внимава в голямите градове.
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 00:52:37
задължително-имаш ми е-мейла.
само,да не направиш като един приятел,мисля ти казвах за него-седнахме да гледаме снимки и от 10 сники 8 бяха на женски задници по плажовете.
викам му-готин,как така жена ти те остави само задници да снимаш?а той-ако не беше жената и бразилка щях да си внеса в чикаго. winking smiley
Re: Е какво стана?
11-07-2008 - 01:06:47
OK,,но утре. Лека
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход