Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 09:46:42
[www.insurance.bg]
от къде вземат пари тези бе ..... smoking smiley
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 09:49:10
[www.investor.bg]
тея пък кви са прости...в какво ми тръгнали да инвестират...нали казахме във форума , че не е рентабилно...еи не четат.... smoking smiley
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 09:51:56
Julius

Влязоха много евра в България във вид на кредити към банки. Влязоха и евра чрез покупка на имоти през 2005, 2006.
В бюджета има левов излишък т.е част от него може да се обърне в евро и да се изплати държавният дълг без да се пипа борда.
Друга причина не виждам - някой по напред с икономиката от мен да обясни как при мощен външно-търговки дефицит и нула производство се връща държавен дълг.
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 09:53:32
[www.investor.bg]
абе какви глупости пишат тези
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 09:57:40
изобщо видяхте ли линковете които пуснах
масово не четат форума тук и деистват на своя глава ....
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 10:03:54
Ей дивале :!: Аз нали казах че това крие технически рискове. Ти немците не ги мисли, те ще налеят колкото пари е нужно и ще си оправдаят инвестициите. Имат и финансов ресурс, и качествени кадри имат. А и това си е голяма централа, която може да осигури по-постоянен output. Тука обаче нек как ще се отнесе към дребните инвеститори в тая сфера е доста под въпрос. А и ние не сме северно море, там вятъра си е постоянен през по-голямата част от годината, от което следват по-малко неизвестни при изчислението на разпределителната мрежа.
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 10:05:51
Julius

Ок прав си - за нулата се поизхвърлих. Само, че не е добре там положението. Доста примери мога да дам за оттеглили се от България инвеститори. Всмисъл не просто мислели да инвестират, а инвестирали и впоследствие вдигнали чукалата....
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 10:11:29
Солароид , съгласен съм стеб по принцип ...но е похвално че и българина поглежда към този тип инвестиции и защо не
защо трябва постоянно да се говори че тук нищо не се прави и нищо не става
пуснах линк за 30 000 нови коли за първите 6 месеца....
и българина вече иска да живее по качественно , иска дом , кола всичко иска ...ама днес не след 5 не след 10 години
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 10:19:12
[business.actualno.com]
тези също не са добре...да инвестират толкова пари баш в бг и баш в сл.бряг

тенденциозно във форума се коментират само лоши новини днес пуснах 4-5 линка и получих един коментар

дано само четящите успяват да си отсеят информацията
Re: Е какво стана?
10-07-2008 - 10:22:08
Абе то хубаво да се инвестира, нямам против. Ма ако се прави без особена умисъл и без стратегия от страна на големите на тоя пазар (i.e. NEC) тия инвестиции в даден момент ще са пирони в нечии ковчег. А има и друго: кой ще ти направи изследването на дадения терен дали става за ветрогенератори. Ако са тия дет искат да ти ги изграждат бягай далече. А аз си лупам тука из форумите, щот така ако продължава кат си завърша магистратурата трябва да си диря късмета по света. Щот така ако продължава тука енергетика няма да има, която да ми плаща свястна заплата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход