Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
02-08-2008 - 00:08:50
Изпратено от: acen1975 (---.hsd1.il.comcast.net)



-------------------------------------------------------
> Здравейте колеги:-) Няколко малки въпроса, над
> които може да се замислят и собствениците на сайта

> Нищо лично към никой за нищо, но аз не бих хранил
> куче, което ме лае непрекъснато или дори иска да
> ми отхапе ръката :-) По тази причина изглежда се
> въздържам от платена реклама тук :-)

-начи този сайт е куче,което те лае непрекъснато?да ти отхапе ръката?

този сайт се е създал с професионален мениджмънт(доколкото такъв има в бг).
или- бил е по конкурентно способен спрямо другите.
не си ти този,който си го създал.да ти имам съмочувствието.

малко уроци за такива като теб-клиента е най-важен.тва е закон.
ти не си клиент-ти си с бизнес интереси-ти си зависим от сайтове като този,защото чрез реклама тук си правиш парите(голяма част).
а при бизнес партньори-най важно е кой е по добрия.този сайт с форумите привлича трафик-а тва е най важното за такъв вид дейност.
или-коствен клиент е всеки съфорумец.тва,че не купува или не продава реално,не го прави ненужен,а напротив.

пример за кухари като теб-
гугъл започна от гаража на неговия създател-за десетилетие са мулти милиардери.
знаеш ли защо?какво продават?знаеш ли кой им е клиент?
ами такива като мен и теб.плащаме ли нещо на гугъл,за това,че сме им клиенти?
не!плащат техните партньори-защото се нуждаят от трафика и такива като мен и теб.
трябва ти малко пространствено мислене,за да ги чаткаш тези работи.
а те бяха първите,които се усетиха за потенцяла на този вид бизнес-и съответно виждаш кво направиха.

и някой да ти се меси по офертите купува или продава?
ако си тръгнал по форумите да лъжеш и дезинформираш и някой те е направил на палячо за твоя сметка-ти си си виновен-тва не ти е селото ,където можеш да ги лъжеш и блъфираш и всеки да ти вярва.
ако си този същия от варненската агенция-екватор-още не съм свършил с теб.
смятам да ти покажа,че трябва да пазиш името си-тва е най важното в твоя тип бизнес
ако влизаш по форуми и пледираш,че си честен,трябва наистина да си такъв,а не да използваш хитринки.
ако в бг са свикнали да им се качват на главата и да си траят и преглъщат,или не знаят как да реагират-аз не съм един от тях.

междудругото-тази сайт ви прави реверанс-гледа да чисти некоректните обяви -ако пусне всички обяви,ще може да се рекламира,че има повече обяви.
но те не го правят,а дори и отделят време да проверяват некоректните.
трябва да им благодарите за тва.

така че цивренето ти е меко казано смешно
ако си мислиш,че може да контролираш мнението на всички и да си пееме заедно колко много ще се качват цените и как така ти си брокера,около който се върти целия свят и всички сме зависими от теб-продължавай.
а тва,че си със самочувствие,че заради теб съществува този сайт и ти го храниш-не ме учудва-само човек с такова мислене може да пусне такъв постинг.

Асенееее,Асене,
Я кажи \"Това ли ни очаква\"
А от мен:
Да би мирно седяло,не би чудо видяло!
Re: Това ли ни очаква???
13-08-2008 - 21:36:35
Immer mehr Anleger spekulieren auf Bankenpleiten in den USA. Betroffen: Mittelgroße Institute. Short-Quote bei Banken steigt auf Rekord.

Short interest rose sharply in shares of banks not included in the U.S. Securities and Exchange Commission's emergency rule to curb abusive short-selling. Shares of these banks have been under pressure because of worries related to the credit crisis and the housing slump.


Short interest in Washington Mutual was up 24.5 percent at 341.1 million, or 32.3 percent of its shares outstanding;
Wachovia short interest rose 6.8 percent to 278.4 million, or 13 percent of its shares outstanding.
For KeyCorp, short interest was up 32.4 percent, at 24.6 million, or 5 percent of its shares outstanding.
Regions Financial Corp short interest climbed 25.2 percent to 99.9 million, or 14.4 percent of its shares outstanding.
National City Corp short interest rose 3.8 percent to 162.4 million, or 21.3 percent of its shares outstanding.
Wells Fargo short interest was up 6.5 percent at 173.2 million, or 5.2 percent of its shares outstanding.
[www.mmnews.de]
Re: Това ли ни очаква???
13-08-2008 - 21:47:56
Првет Julus.мам проблем с псането




Изпратено от: acen1975 (---.hsd1.il.comcast.net)
Дата: February 6, 2008 11:53PM


Julian Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте колеги:-) Няколко малки въпроса, над
> които може да се замислят и собствениците на сайта

> Нищо лично към никой за нищо, но аз не бих хранил
> куче, което ме лае непрекъснато или дори иска да
> ми отхапе ръката :-) По тази причина изглежда се
> въздържам от платена реклама тук :-)

джулиан-значи този сайт е куче,което те лае непрекъснато?да ти отхапе ръката?

този сайт се е създал с професионален мениджмънт(доколкото такъв има в бг).
или- бил е по конкурентно способен спрямо другите.
не си ти този,който си го създал.да ти имам съмочувствието.

малко уроци за такива като теб-клиента е най-важен.тва е закон.
ти не си клиент-ти си с бизнес интереси-ти си зависим от сайтове като този,защото чрез реклама тук си правиш парите(голяма част).
а при бизнес партньори-най важно е кой е по добрия.този сайт с форумите привлича трафик-а тва е най важното за такъв вид дейност.
или-коствен клиент е всеки съфорумец.тва,че не купува или не продава реално,не го прави ненужен,а напротив.

пример за кухари като теб-
гугъл започна от гаража на неговия създател-за десетилетие са мулти милиардери.
знаеш ли защо?какво продават?знаеш ли кой им е клиент?
ами такива като мен и теб.плащаме ли нещо на гугъл,за това,че сме им клиенти?
не!плащат техните партньори-защото се нуждаят от трафика и такива като мен и теб.
трябва ти малко пространствено мислене,за да ги чаткаш тези работи.
а те бяха първите,които се усетиха за потенцяла на този вид бизнес-и съответно виждаш кво направиха.

и някой да ти се меси по офертите купува или продава?
ако си тръгнал по форумите да лъжеш и дезинформираш и някой те е направил на палячо за твоя сметка-ти си си виновен-тва не ти е селото ,където можеш да ги лъжеш и блъфираш и всеки да ти вярва.
ако си този същия от варненската агенция-екватор-още не съм свършил с теб.
смятам да ти покажа,че трябва да пазиш името си-тва е най важното в твоя тип бизнес
ако влизаш по форуми и пледираш,че си честен,трябва наистина да си такъв,а не да използваш хитринки.
ако в бг са свикнали да им се качват на главата и да си траят и преглъщат,или не знаят как да реагират-аз не съм един от тях.

междудругото-тази сайт ви прави реверанс-гледа да чисти некоректните обяви -ако пусне всички обяви,ще може да се рекламира,че има повече обяви.
но те не го правят,а дори и отделят време да проверяват некоректните.
трябва да им благодарите за тва.

така че цивренето ти е меко казано смешно
ако си мислиш,че може да контролираш мнението на всички и да си пееме заедно колко много ще се качват цените и как така ти си брокера,около който се върти целия свят и всички сме зависими от теб-продължавай.
а тва,че си със самочувствие,че заради теб съществува този сайт и ти го храниш-не ме учудва-само човек с такова мислене може да пусне такъв постинг.


Re: Това ли ни очаква???
13-08-2008 - 22:28:30
споко,момчета,всичко ще си дойде на мястото до месец,два - вЕрвайте ми
нЕма що да се абите кой е по - по - най !
ТЕ са НАЙ , ние можем ИЛИ да им влзем в логиката и да сме спокойни или да им четем "творенията"и да тръпнем в очакване на апокалипсиса
т.н. криза ще свърши скоро,важното е да не забравяме,че тоягата има ДВА края !
Пазарите се движат от "забраваните"
паметливите ще жънат, "другите" ще сънуват кошмарите
Re: Това ли ни очаква???
14-08-2008 - 13:19:39
MILI MI ANDRESHKO, KOLKO SI ZABLUDEN MILO DETE!!!
NIKAKAUV APOKALIPSIS NIKUDE NIAMA DA DOIDE - BRATOV4ED MI TOKU SHTO RAZPRODADE 28 POSLEDNI APAPRTAMNETA NA SLUNCEV BRIAG V COMPLEX OT 136 APARTAMENTA, TEZI POSLEDNITE GI PRODADE NA 420 EUR SREDNA CENA - OT 360EUR DO 610 EUR/METYR, TA DAJE I NA 420 USPIA DA IZLEZE NA 180% PECALBA A PRI DRYGITE KOITO PRODAVASHE NA ZELENO I POSLE NA RAZLICHNI KOTI PECALBATA se DVIJESHE MEJDY 300-600%, ZA KAKVI APOKALIPSISI MI GOVORISH TI??? AKO ZA NIAKOI E APOKALIPSIS CE NIAMAM DA SI LAPKA 300-600% A SAMO 100% OK, GOLIAM APOKALIPSIS E smiling smiley)) clap: clap: clap:
Re: Това ли ни очаква???
14-08-2008 - 23:13:58
Рецесия надвисна над Европа.За първи път в историята икономиката на еврозоната се сви
[pazari.dnevnik.bg]

Daly kuku е вуновен за това????
Re: Това ли ни очаква???
15-08-2008 - 10:43:39
А интересното е, че данните на Евростат не включват БГ и РО в частта за движението на БВП на тримесечна база (тоест всяко трим към предходното) - пише data not available

Интересно защо.
Re: Това ли ни очаква???
16-08-2008 - 14:11:06
Хайде и тези полудяха.Суспендират продажбата на най-търсените сребърни и златни монети „American Eagle“,поради много голямо търсене.Доло е и на английски.
[www.mmnews.de]
Re: Това ли ни очаква???
18-08-2008 - 20:57:04
не е само петрола. и куку. за съжаление. има си и икономически цикли.

европа без суровини и със застаряващо население не може да конкурира китай в производството.

друга причина е накисването на европейските банки в събпрайм ипотеките.
и имотния балон в европа който сега започва да се отдува.

Re: Това ли ни очаква???
18-08-2008 - 21:17:04
друг голям проблем в лонг рън е застаряващото население в европа.

няма кой да храни европейските пенсионери. китайците няма да дойдат защото вече един китайски специалист работещ в китай има по-голям стандарт отколкото ако работи в европа.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход