Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 14:19:06
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------

> Темата е "Това ли ни очаква???", а тезата ми е:
> докато хора които разбират текстове като този
> който написах по-горе напускат България и остават
> само хора които дори елементарни думички като
> "експоненциален" не разбират - и по-страшно ни
> очаква.

Тезата ти е тъпа. Съжалявам да го кажа, но ако всеки, специалист в своята си област, плесне един термин, с който да провери " елементарните" ти познания в областта му, голям купон ще настане...... winking smiley
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 14:25:02
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> ееееххх този интернет бе......

По- важното е, какво следва след папагалското цитиране?

smoking smiley
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 14:25:41
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> A propos езиците: Като малък (1973-1976) съм
> създал транслатор на транслатори
> (Compiler-compiler), трансформиращ формални
> дефиниции на граматики (лексика, семантика,
> синтаксис) в компилатори, който бе използван за
> генериране на интерпретатор на език за алгебрични
> изчисления (Computer algebra system) и който бе
> използван на свой ред за решаване на някои видове
> системи от нелинейни частни диференциални
> уравнения, моделиращи явления в термодинамиката.

Респект, респект smiling smiley
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 14:33:43
Барбароне , не го вземаи навътре-просто те засичам......
Няма всезнаещи хора...
още ли си модератор
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 14:57:03
Мноого сте готини!
Ама не яжте така Барбарона, той е готин!

Dival,
Kаmelia

И всички други знаещи,

имам за продажба парцел 3 600 кв. м. (само една част е моя smiling smiley ) в регулация за жилищно строителство и около 2500-2700 кв. м. непосредствено до горния парцел, но още се води земеделска земя. Намира се на има-няма километър северно след околовръстния път на София. Теренът там е определен за жилищно строителство и строителство на бизнес сгради, а една част също и за еко строителство. Признавам си, не знам какво значи точно това. Трябва сравнително бързо да се продава, има достатъчно наследници smiling smiley. Както се казва, спокойно, корабът потъва бавно, вода има за всички! Някъде във форума четох, че се очаква "бум" на земеделски земи. Пиша го по памет. Бихте ли ми дали ориентир за цените, а ако някой го интересува като бизнес предложение - да заповяда!


Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 15:02:20
ЕLDY, Барборон е ок и аз му симпатизирам -за друго го хапя и тои си знае....
не познавам раиона за които питаш на трябва да има ОУП които ще те ориентира или брокерите от форума които се занимават там ....колкото до общата прогноза , ще се въздаржа - гледаи септември winking smiley
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 15:11:14
Мерси Dival,

дааа, и аз все си мисля, че ще се въздържа, ама като си от тая страна на барикадата, т.е. трябва да продаваш не ти се иска да се въздържа smiling smiley

Поздрави на морето, другата седмица мисля да намина натам, може и да ти донеса обещаната бира smoking smiley
Re: Това ли ни очаква???
30-07-2008 - 15:42:17
Quote

а тезата ми е:
> докато хора които разбират текстове като този
> който написах по-горе напускат България
и остават
> само хора които дори елементарни думички като
> "експоненциален" не разбират - и по-страшно ни
> очаква.


Тезата ти е тъпа. Съжалявам да го кажа, но ако всеки, специалист в своята си област, плесне един термин, с който да провери " елементарните" ти познания в областта му, голям купон ще настане......

Що да е тъпа тезата? Това че човека я защитава леко пиперливо по никакъв начин не омаловажава казаното smiling smiley. Плюс това съм абсолютно съгласен, па даже съм и написал същото в съседната тема. Добри брокери трябват, ама само с тях сме за никъде.
Re: Това ли ни очаква???
31-07-2008 - 18:49:32
За любителите на валутите.

Rubel und Yuan statt Dollar
Рубла и Йуан,вместо $

Russland und China wollen in Zukunft auf US Dollar verzichten. Die US-Währung soll durch Rubel und Yuan ersetzt werden.

Русия и Китай искат да се откажат от долара в бъдеще.Американската валута,трябва да бъде заменена с Рубла и юан.

[www.mmnews.de]
Re: Това ли ни очаква???
31-07-2008 - 19:01:23
Инфлацията в еврозоната достигна нов рекорд
DarikNews - 31 Юли 2008, 12:57

Инфлацията в еврозоната се е ускорила допълнително през юли, поставяйки нов рекорд от 4,1 на сто с годишно натрупване. Това сочат обявените предварителни данни на Евростат, цитирани от Франс прес.Тази цифра, която е максимална в досегашната история на еврозоната, създадена през 1999 година, все пак е малко под очакванията на анализаторите, анкетирани от Дау Джоунс нюзуейърс, които залагаха средно на стойност от 4,2 на сто.Предишният рекорд на инфлацията в еврозоната бе поставен през юни, когато бяха отчетени 4 процента с годишно натрупване.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход