Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем със новия ОУП

Публикувано от goran 
Re: Проблем със новия ОУП
04-06-2007 - 17:57:27
avatar
putsov Написал:
-------------------------------------------------------
> Днес чета в новия брой на "Строителство и градът",
> че ще има корекции по новия ОУП (на стр. 24-25),
> така че се надявайте...


Всъщност,това трябваше да стане в рамките на 6м.,които изтичат в края на юни......... smiling smiley
Re: Проблем със новия ОУП
09-06-2007 - 19:58:38
От ДАГ ми казаха, че молбите са разгледани, но тези промени трябва отново да се обсъждат, този път от Общински Съвет, и в послседвие да се одобрят ЕВЕНТУАЛНО. Това, обаче, кога ще стане, не е ясно... Пак чакаме. За щастие нашата молба поне не е отхвърлена, а по-скоро има надежда да си поправят грешката.
Re: Проблем със новия ОУП
25-07-2007 - 08:34:05
Здравейте,
и аз имам същия проблем, мойто ПИ е в зона за смесено стройтелство (като проверка правя в gis-sofia.bgsmiling smiley, а като си изкарах скица от регионалната община преди една седмица пише, че е за озаленяване и спорт. Моля Ви да ми напишете текста на тази молба-жалба за връщане на старото предназначение на ПИ, която се носи в ДАК и се подава на 4-то гише. До кой е адресирана и какъв точно е текста й.
Благодаря на всеки, който помогне с някаква информация.
Re: Проблем със новия ОУП
25-07-2007 - 20:00:20
Молбата се адресира до шефа на ДАК и се мотивира със старото предназначение на имота.Текста е свободен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход