Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 16:42:56
Мина ми раздразнението от думите адресирани към мен тази сутрин. Бяха грозни, но не се сърдя на никого, взимам си поука че трябва да се съобразявам с всички наоколо и най-официално се извинявам на ония съфорумци коит наистина са сметнали че да се обсъжда архитектурата е неадекватно тук. Ако ме бяхте помолили учтиво щеше да има още по-хубав резултат, пък и разбирам от дума, но хора всякакви, най-малко пък мога да изисквам в един форум всички да са еднакви.

Но основната причина да реша да напиша съобщение е за да кажа БЛАГОДАРЯ на всички ония който не прибързаха да ме съдят или да интерпретират негативно темите ми, БЛАГОДАРЯ на всички които се опитаха да ме защитят и БЛАГОДАРЯ и на ония, който макар да смятаха темите ми за неадекватни ме изтърпяха с толерантност.
Харесвам форума ви. Със сигурност ще бъде полезен на всички.



Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 17:19:31
Аз смятам че извиненията трябваше да дойдат от друго място.
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 18:00:29
Re: Построяване на Възрожденска къща
Изпратено от: Geto (IP съхранено)
Дата: November 19, 2008 09:56PM

daraia,

В България ибрикчии бол, сигурен съм, че ще намериш сродни души, но тук си объркала мястото. Така че, ако те интересува давай по темата и не ни занимавай с деликатните си чувства.
Виж горният цитат.

Бъди жива и здрава,

П.П. Понеже сме в български форум би трябвало да проявиш малко повече уважение и да използваш главни букви в името Васил Левски.
==============================================================

Следях темата с голям интерес, но ти гето... възпитанието не ми позволява да напиша това което наистина мисля... па макар да съм "ибрикчия"...

С такива хора като тебе, думата балкански човек получава май истинското си значение.

Ти какво си мислиш, че като си отворил темата, си собственика на темата и сайта???
Няма таково... България вече е свободна страна... колкото и да не ви харесва това.
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 18:10:58
Извинявам се Дарайа за грозните думи по твой адрес.Предполагам както всички тук,обичаме историята и възрожденската архитектура и се интерисуваме от произхода и,но темата беще доста изместена от теб и това ме подразни.Не съм длъжен да обичам турците все пак,нали?!Ако ги нямаше тези 500 години,архитектурата ни не би била такава в края на 19 век,ако въобще можем да говорим за такава.
Форумът си е такъв какъвто си го направим всички ние тук!
Поздрави!
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 19:37:09
Ако погледнете през лупа снимките на s_opit ще се убедите, че мястото им е точно тук. Нека всички дружно помогнем в борбата му срещу мухъла. Какво по-възрожденско от "БОРБА СРЕЩУ МУХЪЛА" включително и в душите ни!
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 20:24:59
winking smiley Айдеееее.ще строим ли тая възрожденска къща или продължаваме с историческия обзор на идейния и проект? *beer*
Re: Построяване на Възрожденска къща
20-11-2008 - 21:45:06
winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 22:36 от Geto.
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 00:15:18
avatar
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 00:20:39
камелия,
Ако имаш време виж ТОВА
Хубаво е да прочетеш всички текстове!
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-11-2008 - 00:39:01
avatar
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия,
> Ако имаш време виж ТОВА
> Хубаво е да прочетеш всички текстове!

Благодаря ти!
Хубавото си е хубаво!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход