Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение

Публикувано от dakoni 
РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
23-09-2007 - 20:59:52
Aко имате мнение за тази фирма моля да го изкажете понеже съм се насочил към тях за дограма, при това за около 30000 лв.
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
23-09-2007 - 22:29:28
Работят с Thyssen Inouptic, 4увал сам по форумите пове4е хубави мнения за тях и само 1-2 лоши (ама може и да е от конкуренцията, щото никовете не бяха познати).
Аз ли4но нямам опит с тях, няма и представител за Варна свестен макар 4е се бях навил за Тисен, ама ще си поръ4вам другия месец друга марка профил.

Ина4е имам оферта от РРП Фенстер, ако дадеш еmail мога да ти я препратя.
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
23-09-2007 - 22:35:36
надаката@абв.бг на латиница
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
24-09-2007 - 00:59:00
преди 12 дни ми смениха дограмата........4 млади момчета изкътриха всичко и поставиха новото......на другия ден дойде "замазвача" - 18лв./м. , но го направи "по конец".......остана доста боклук, но се справихме......! (старата дограма си я качиха на камионетката).....!Най-интересното беше, че жив германец взимаше размерите преди договора....!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-24 14:51 от partzalev.
tio
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
24-09-2007 - 18:48:33
Zdraveite daconi otnosno firmata za koqto pitate subektivnoto mi mnenie e otricatelno za6toto na 8.11.2006 g. im izpratih zapitvane za oferta s 4ertezi na prozorcite ,no do den dne6en ne sam polu4ila odgovor ot tam si napravih mnenie za serioznostta na firmata,vsqka firma koito darzi na imeto si ne bi postapila taka.Peter az sam samo obiknoven klient i ne poznavam firmata ot blizo ,informaciqta mi za tqh e ot po starite forumi v koito predstavitelkata na sa6tata firma si prave6e reklama .Ako zelaete da se ubedite v napisanoto ot men moga da vi reizpratq zapitvaneto si ot predi godina vse o6te pazq e-maila v po6tata si.Apropo orientirah se kam druga firma i sam dovolna!
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
25-09-2007 - 12:21:07
здравейте!

Dakoni, аз съм доволен от фирмата, преди няколко месеца ми смениха дограмата, е , не беше колкото е при тебе, ставаше въпрос за един апартамент. Около 4- 5 прозореца и всичко мина нормално. Направи ми впечатление, че работят бързо и организирано.....Казвам го, защото на комшията някаква фирма монтираедин балкон цял ден до късно вечерта......та ни надуха главата с бормашините....Наистина немец измери прозорците и паснаха след това добре, въпреки че трудно се преценява при старото строителство какви дупки ще се отворят. След това дойде тяхен майстор и също за един ден всичко шпаклова. Дойдоха на деня и всичко беше точно, така че не виждам причина да не поръчаш при фирмата. Освен това профилите на THyssen са едни от най-добрите, 5- камерни ми сложиха, система Елит. А що се отнася до мнението на tio, че фирмата е несериозна , защото не пратила оферта , е малко смешно изказване. Аз поръчах по мейла, още същия ден ми пратиха много подробна оферта .....Може да не са я получили хората....пък като толкова я държал да получи оферта , да е звъннал в офиса и да провери защо няма отговор....Така че, от мен всичко е ок за тази дограма и фирма. Успех!
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
25-09-2007 - 13:26:34
Dakoni, монтирах Киомерлинг и сега съжалявам, че не сложих Тисен, говорих си с Фенстер на Стройкото пролетта и ми се видяха надути пуяци, може да съм попаднал на поредната недоволна от сутринта крива кака - навсякъде е пълно с такива, та затова поръчах на конкуренцията, но сега сравнявайки вече при експлоатацията Тисена дори който имам в къщи, отпреди 8 години с новата, няма нищо общо - най-вече Сигенията не може да се сравнява с БЮ-то, за обкова говоря. А мой колега скоро слага Тисен и ми казваше, че самият вносител на профила му е препоръчал Фенстер.
Не искам да правя реклама, не съм от вчера тук, просто споделям какво съм чул и какво сам виждам. Скоро има Стройко, ще има и отстъпки, така че задръж дотогава, аз със 100 кв. започнах с оферти за 24000 и накрая поръчката ми бе за 16000 лв, така че в крайна сметка - за тази цена това качество, но сега съжалявам, че не се върнах при Тисен - подчертавам пак, не непременно при Фенстер, при Тисен със Сигения..
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
25-09-2007 - 13:30:16
Krepko blagodarq za mneniqta az ina4e natam sum se naso4il i mai 6te svut6im rabota s tqh.
Re: РРП ФЕНСТЕР ООД моля за мнение
25-09-2007 - 13:50:55
И на мен ми монтираха дограма от същата фирма, нямам забележки, едно крило беше провиснало, ама се обадих и след няколко дена ми го регулираха. Но и крилото беше доста голямо - 120 см ширина, но стана и си функционира. Най- ми хареса врата с плъзгане, Volkswagen наричат този механизъм....много е удобен, не заема место , но е скъпичко малко.....но е готино. Много добре ме консултира "каката".... :} .....Не мога да се оплача, за разлика от StefanB....Тисен е добро решение....красив профил и доста стабилен.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход