Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от Sphinx 
Sphinx
ПВЦ дограма
02-10-2005 - 17:31:57
Купих си 6 камерна ПВЦ с 3ен стъклопакет на Блик, но някой може ли да ми каже как мога да съм сигурен, че са ми сложили троен а не 2ен стъклопакет. Ако някой знае какви трябва да бъдат размрите на профил(дебелина)?
Re: ПВЦ дограма
10-10-2005 - 13:16:13
Imam 2 prozoreca s razmeri 82/156 cm edinia. Kolko shte mi struwa 4 kamerno WP s obiknowenni stukla i wseki prozorec da se otwaria obiknowenno?
Re: ПВЦ дограма
10-10-2005 - 16:09:14
Sphinx,
Колко приблизително излезе това чудо?
За трите стъкла - те се разделят с дистанционери - лъскави, метални, бели с перфорация и се виждат, око погледнеш малко отгоре или отстрани - опитваш се да видиш ВЪВ дограмата.
За двоен пакет се вижда един дистанционер и евентуално неговото отражение във външното стъкло.
Не съм гледал лично троен стъклопакет, но при теб трябва да са два. Към тези джажи стъклата се залепват странично обикновено с черно лепило, т.е. би трабвало под някакъв ъгъл да видиш стъкло, лепило, дистанционер, лепило, стъкло, лепило, дистанционер, лепило, стъкло. Би трябвало и дограмата да е по-дебела и стъклопакета също, но за цифрите ще излъжа.
Ако по време на монтажа видиш голия стъклопакет спокойно ще го разпознаеш.
Дано съм помогнал
Re: ПВЦ дограма
18-07-2007 - 19:14:17
Не се лъжете да поръчате дограма от МУЛТИТЕХ !
Бавят се със седмици след договорения ден. Пращат техници които работят като по трудово обучение. Накрая когато след 16 дни ми поставиха дограмата и избърсах стъклата -оооо, бедна ви е фантазията, вътре са запечатани пръстите и дланите на всички / ако им знаех имената нямаше да ги нарека / майстори. Направиха протокол, но какво следва ще видим. Дано съм била полезна!
Re: ПВЦ дограма ФЕНСТЕР ООД МОШЕННИЦИ
22-09-2007 - 14:41:05
Не се лъжете да ползвате услугите и на РРП ФЕНСТЕР ООД на бул. Гоце Делчев, бл 37, вх. Г, ет.1, защото тази дограма, която ни монтираха е все едно 20-та употреба, а уж е немска и качествена, но какво се учудвам, та нали и от тях дойде модата дрехи втора употреба.
Re: ПВЦ дограма
22-09-2007 - 14:42:25
Не се лъжете да ползвате услугите и на РРП ФЕНСТЕР ООД на бул. Гоце Делчев, бл 37, вх. Г, ет.1, защото тази дограма, която ни монтираха е все едно 20-та употреба, а уж е немска и качествена, но какво се учудвам, та нали и от тях дойде модата дрехи втора употреба.
Re: ПВЦ дограма
25-09-2007 - 17:17:01
На смехораната.....
ами да, 70 % от нас пазаруват втора употреба.....
аз пък съм много доволен......може да се каже, че дограмата ми е първа употреба.. :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход