Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
12-02-2009 - 15:56:43
avatar
Stiano,Rali 2000 задава прости въпроси и очаква прости отговори предполагам,а вие му давате локуми.Мен също ме интересува всичко актуално в тази сфера като цени,начин на работа,и какво ще получа за парите,които ще дам и то точно за Черноморието,откъдето твърдите,че сте и вие. Вярвам,че и търсещите информация ,съвети и изпълнители тук също.Чета ти постовете,и от това,което успявам да разбера, а то не е много,е че се опитваш да пишеш във форума от доста време,но на мен повече ми звучи като заяждане,а не желание за реална работа и диалог.Винаги съм вярвал,че човек,който си изпипва работата,изпипва и всичко друго,свързано с нея,включително и постовете- в противен случай се получава безпорядък и в двете ,и лично аз сериозно бих се замислил да възложа каквато и да е работа на такъв човек или фирма.Останете със здраве и малко повече позитивизъм smiling smiley *ok*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Измазване с Турбозол
12-02-2009 - 16:39:31
Ами аз ве4е съм писал какво как за каква цена.
Заяждам се само със хора който си го търсят.

Ако мазилката е гипсова и струва 0.20ст. за килограм при дибелена 1 см. отиват средно 10кг. по договор (обикновенно) се маже 1,5 см. така 4е имате 3 лв. за квадрат материял.
но имате още ъглови лайсни,бетон контакт,аполайсни,найлон, така 4е цената за материяла идва около 4-4,50лв. (това е най-евтиното)
А за работата ве4е незнам какви майстори ще си намерите но какво се иска...
Стените след майстора трябва да са идеално гладки, като сложиш двуметров мастар трябва да залепва на стената и ъглите да са ипънати без да правят разни 4упки, нивелация навсякаде, местата кадето ще има теракот ЗАДЪЛЖИТЕЛНО прави ъгли, шпалетите спрямо дограмата също трябва да имат прав ъгал, бригадата също си облепва прозорците и 4исти след себе си вси4ко това влиза в цената на квадрата, отвори който се обръщат не се свалят от квадратурата.

Общо взето това е?


п.п. Трябва да знаете 4е да попаднете на кадърни маза4и е много трудно.
Майстор на машинна мазилка не се става със гледане нито със 1-2месеца работа
един майстор се осъваршенства след като има поне 10 000кв. метра измазани
Срдно кадърен майстор прави по 20-30кв. гипсова мазилка наден и 30-40кв. вароциментова (като му одариш калема на края на месеца толкова трябва да му се падат)



Re: Измазване с Турбозол
12-02-2009 - 17:01:09
avatar
clap: clap: clap: Ей това се искаше.
P.S.-Само аватара ти на Хитлер е малко........смущаващ,но това е друга тема.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Измазване с Турбозол
12-02-2009 - 18:12:10
Не искам да се заяждам ама къде видя гипсова мазилка по 20 стотинки за килограм?
И второто къде маже майстора 10000 кв.м. преди да стане кадърен? И щом е некадърен дали му с плащаsmiling smiley
И трети въпрос при положение, че във фирми работят специалисти с висше образование за по 1000лв. на месец, защо ми спореше , че 3лв. на майстор са малко пари при положение, че това прави по 60-90лв. на ден , което прави 1320-1980лв. на месец като не се работи събота и неделя. акто отчетеш, че няма да работи постоянно то ще получи средно 1000лв. за година.
Re: Измазване с Турбозол
13-02-2009 - 08:04:23
ABS сатенгипс оргеналдъ колко струва бе?
10лв. за 40кг. взимаш си ддс-то и става 8лв. за 40кг
8лв/40кг=?
(+- 0.10 лв но едва ли това е от зна4ение)
А що се отнася до кадърните майстори аз съдя по себе си и колегите който работихме навънка. Аз сам превех 800-1000 квадрата на месец (пащаха ми 6-8лв за квадрат но навън работата е много по-лесна от БГ, тука вси4ко направено на майстора да му е по-гадно ...това е друга тема)
Имах колега от ямбол който сам правеше по 2000-2500кв. за месец
В момента има фирма и си дърпа сам без предприема4 (взел си един молдованец да го у4и...) и така се правят пари...
(Цялата ми бригада неможе да стигне 1500 квадрата на месец не защото са некадърни ами защото нямат условия.)
Докато бяхме заедно с ямболлията беше си взел на изплащане 4 стаен апартамент в Прага (може и ве4е да го е изплатил) а аз със мойте пари се върнах в нашата мила родина за да правя фирма.
В4ера говорих със него и той ми каза 4е бавели парите заради кризата но работа имало а и не е закъал за пари, а цените на труда не само 4е непадат ами се и ка4вали...
но аз нему казах 4е заради кризата имам да давам пове4е от колкото имам да взимам :g:
А сега кажете каде е Киро на керия sad smiley

На вишистите дето работят за по 1000лв. щв им кажа "Да го духат бедните" *book*

Защо имам такъв аватар защото мисля 4е единственият шанс България да се оправи е да я оправлява такъв 4овек, но и това е друга тема



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-13 08:23 от stiano.
Re: Измазване с Турбозол
13-02-2009 - 20:24:32
avatar
Стиано,уважавам хората,които сами си вадят хляба и в случая нямам какво да добавя,освен това,че да не дава Господ някой като Хитлер да ни оправя,независимо тук или на някое от местата,където ходиш на гурбет,че първо от емигрантите и неграмотните ще започне и тогава ще те питам,погледни какво става по света........

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Измазване с Турбозол
14-02-2009 - 00:27:02
Аватар на Станишев ли да сложа :]
Ако знаеш каква хубава къщи4ка му построиха на созополското крайбрежие 4е и на Доган и на още една курва от народното сабрание на която не и знам името
Във това селище една къща струва 1 000 000 евро eye popping smiley
Сигорно Станишев и компания са изкарали с 4естен труд пари за да си купят по една вили4ка ей така за да си имат не 4е им трябва много confused smiley ...
Жалко е 4е ние Българите го виждаме знаем го и вместо да има строги наказания ние си траем и се надяваме някой ден те да спрът да крадът.
Бат Бойко го каза бе само цигани,турци и изкуфели пенсий ще гласуват и пак ще е постаромо вси4ко.

Ай стига толкова спам няма ко да правя посред нощите 4е да напиша и аз някоя глупост.
Re: Измазване с Турбозол
14-02-2009 - 08:03:10
avatar
За комплекс"Созополис" ли говориш?Нали се сещаш кой го строи и колко народ гризна дръвчето там ...и в тоя ред на мисли -да започнем да строим бункери и да се окопаваме в чакане на Хитлеровия наследник,че току виж пак ни изненадали.......като ланшния сняг..... :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Измазване с Турбозол
14-02-2009 - 16:48:50
Аз също сърбах попарата на ГБС-то в Созополис
Горещо препоръ4вам никой да не работи с тях защото са мошенници

п.п. Моята къща е със бомбено така 4е не се преиснявам много smoking smiley
Дори бих дал на бат Адолф нова рецепта за Палмолив

Трима еврей за плътност
един циганин за цвят
един тур4ин за аромат
и двама македонеца за пенливост

*book*



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-02-14 16:53 от stiano.
Re: Измазване с Турбозол
14-02-2009 - 17:27:38
avatar
Стиано,горещо те моля да си редактираш мнението за 4 път-не отговаря на правилата на форума.........,иначе .....хм......рецептата е интересна..... :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход