Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
09-06-2008 - 16:30:20
avatar
машини му е майката да имаш======= smoking smiley

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
09-06-2008 - 18:35:42
А бе не му е майката да имаш машини - майката му е да е ясно кой какво правиsmiling smiley Гогол, изобщо не е в интерес нито на мен , нито на теб това, че купувам машини. И на двамата ни излиза по-скъпо.
Много се отклонихме от идеята, че трябва да има драстична разлика между офертите между фирми и към краен клиент. Сега какво се получава ако го закъсаш със сроковете? Ами , влизаш вътре отвсякъде, защото ако ползваш услугите на подизпълнител , даже ще ти искат и по-висока цена отколкото си договорил. Ами ОК - продължавай да даваш на хора от бранша оферти като към краен клиент, защото си решил, че това е морално. За мен пък е одиране на кожи да получавам оферти, като за краен клиентsmiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
09-06-2008 - 19:37:09
avatar
ми давай да ставам подизпълнител тогава..... :]
Аз имам само една машинка и не се сърдя ,че разсъждавате така....
Просто не е коректно да давам висока оферта ако това не е нужно.....!
Не че не е имало прецеденти,но защо да давам супер висока цена при положение че няма да имам постоянно обекти?
Не виждам как ще осигуря постоянна заетост на хората при мен по този начин!
Не че не мога да вземам и аз подизпълнители,но ближа рани от лани заради такива,а и не искам да поемам излишна отговорност и за други хора
почит :]

Чест и почитание
Abu
Re: Измазване с Турбозол
09-06-2008 - 23:40:38
gogol,
Той 4овек знае, че съм на неговия акъл, ама ти не знаеш. Никой не казва да дереш масовите клиенти, просто сваляй цената (печалбата) за сериозни работодатели. Ако не умееш да си докараш прилични доходи и при занижена цена, значи не си достатъчно опитен в професията. Да не вземеш да го приемеш като критика! Просто така се работи с перспектива...
Re: Измазване с Турбозол
10-06-2008 - 07:01:46
avatar
Ми просто не усещам занижената цена при 25-30 лв за м2.....
Тук се изкефих-казах на 2-3 каква ви е цената и казаха да си търсите работа щом искате....!
За морето тая цена не върви....!
А и цените към краен клиент и към "Работодател" са ми едни и същи почти.....
Нали споменах че не съм вълшебник и не мога да правя повече квадрати на ден-при когото и да е било?Каква е разликата за кого го изпълнявам?
почит
П.П.
Дори и да е критика към мен -аз се вслушвам във вашето мнение и си правя подробен разбор след всеки ред-Повярвайте ми....
И си вземам бележка когато трябва...
почит

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
10-06-2008 - 08:31:37
Гогол, я си представи, че търговецът, който ти продава материал не ти дава никаква отстъпка, а в определени случаи дори дава на клиента по-добра цена дали пак ще решиш, че всичко е наред?
Според теб търговците дали губят от отстъпките към постоянните клиенти?
Интересното в случая е , че сам казваш, че не ползваш подизпълнители, защото не можеш да поемеш отговорност - ами и аз не мога, след като цената към краен клиент е раван на цената подизпълнител-главен изпълнител. Трябва да си луд за да работиш без печалба.
Явно бъркаш, че аз държа ти да работиш за мен - принципът е да се работи за този, който е договорил работата. Ако ти договориш грябва да работя за теб, ако аз я договоря ти работиш за мен.
Re: Измазване с Турбозол
10-06-2008 - 17:21:05
avatar
Съвсем съгласен с теб този път....!
Сори,но политиката на много от фирмите е да дават еднакви условия на дистрибутор и на строител!
Нищо чудно че лъжат хората си ,но това е щото не мислят за напред по дяволите....!
Добре,че политиката други ми я задават ама от мен си зависи как ще го правя и аз не лъжа дистрибуторите си /поне за сега/
Не е тайна че в гилдията много от колегите правят точно обратното
Но ги съжалявам-ще дойде време и ще търсят рамо на което да се опрат-и тогава ще разберат че са останали сами....
Язък им за труда!
Дайте да работим с вас тагава-обещавам и честност и коректност
чест и почитание

:]

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
10-06-2008 - 19:22:09
подарявам 12000 м2 мазилка за правене на 2 см с кнауф- македонски ако някои се интересува ... може само труд или с труд и материал... обекта е до оборище в софия
Re: Измазване с Турбозол
10-06-2008 - 19:39:01
аа и да ви питам нещо... някои работил ли е с машина марка миксер... предлагат и конвеир с управление което е удобно при ползване на силоз... а и какви са отзивите за евромикс относно доставките с силоза
Re: Измазване с Турбозол
11-06-2008 - 16:17:33
avatar
хехехе...smiling smiley smiling smiley smiling smiley това "подарявам" как звучи ... smiling smiley smiling smiley smiling smiley просто не е истина .... smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход