Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
06-06-2008 - 22:09:43
avatar
ТИР ли ви трябва?
Да оферирам и аз....!
почит :]

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
06-06-2008 - 23:02:34
Quote

800 кв.м. е малък обект и може би затова са се презастраховали. Няма и 1 камион мазилка.

Nokoloff, айде ние като сме клиенти и доматите ги ядем с колците, така ли...? :g:
Малък бил обекта.....

800м2 X 0.02 (2 см дебелина) = 16м3 материал
Егати единия камион мазилка.......... confused smiley
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 02:17:59
To all,

For the period from the 28 june till 11of july we will invite one or two volenteers who is interested in strawbalebuilding and likes to help us with plastering our stawbalehouse. The job contains to put two layers of clay/limeplaster on the outside (south-west) walls, we will use a spraymachine.

For accomodation we have a small caravan in our garden or/and there is some space for using a tent.

We live and build in Beringen(Koersel) in Belgium
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 07:45:29
avatar
Малиииий, сега пък английски трябва да мога да разбирам....!?!?!
пишете на БГ плийссс....
почит

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 09:52:18
gogol,
извинявай!
Това е една обява. Белгийци търсят да наемат двама души за измазване с керпич на къща от бали слама!

Просто майтап!
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 10:12:19
Петър, по принцип даже са ниски цените за вашите обекти. Нормално би било цени към краен клиент и цени към строители да са с доста по-големи разлики.
Примерно ако цената към строителна фирма е 15лв. за дадена работа към краен клиент трябва да е 25-30.
В другите браншове е така - производителят произвежда и продава чрез дистрибутори.
Така производителят не се занимава с всички проблеми , възникнали от гаранционното обслужване, прави си доста по-добро планиране на работата и въпреки,че продава на по-ниски цени има по-големи печалби. Крайния клиент пък получава по-добра услуга, защото не му се налага да контактува с производителя.
Проблемът на сторителството е , че голяма част от хората, изпълняващи строителни услуги са доста неграмотни и важи поговорката "видяла жабата , че подковават коня и тя вдигнала крак".
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 10:20:59
avatar
Привет!
По голяма дивотия не бях чувал.....!
Значи ако оферирам на краен клиент цената ще ми е със 100 % по голяма отколкото към строителя....
ще продължа по късно ,ама съм възмутен от изказването-щото е невярно


Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 10:32:26
avatar
Някой спец да ми каже каква е разликата между 3000 и 500 м2 и да ме обори ако може....
Същтността е там ,че и г....за да си скъсаш повече от 150 м2 няма да направиш- при единият случай простовлизаш в схемата на доброволна сеч че може и да не ти платят-това или онова не се харесвало и чао кинти....
Аз работя само чрез дистрибутори и ако някой от тях си позволи да вдигне цената на който и да е продукт до безбожност как ще го трая...?
Просто ще си намеря друг който не иска да става милионер за дни....
Човек,знаеш ли как се изкарват 30 лв за м2 - с много труд и нечестност,а сигурно знаеш как се спестява същата сума?
И как ще си на пазара ако оферираш цени в пъти по големи от пазарните?Или ден година храни?
Кофти позиция и кофти мисли....
Не искам да си ми работодател!Сори!
мое си мнение
чест и почитание moody smiley: :!: moody smiley

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 10:47:34
Гогол, тук говорим за мазилки - колко струва да оправиш вътрешни и външни ъгли, които майсторът не е видял , колко струват кърпежите, които се получават при корекции на инсталациите (независимо от това кой е виновен за тази операция) , колко струва след монтажа на вратите да се понапълнят стените в зоната до первазите (там трябва точност до милиметър, която е непостижима при изпълнение на мазилката и шпакловката), колко струва да се напълнят малките неравности дето се получават след монтиране на первазите на ламинирания паркет?
Ти изобщо някога завършвал ли си жилище с високо качество до ключ?
Всички тук дават някакви цени и казват готово за боядисване - я да видим какво казват клиентите. В колко случаи след направата на машинни мазилки наистина има работа само един бояджия, който търкаля валяче и запълва дребни драскотинки?
Я оферирай цена от тухла до боядисване да видим колко е. Дали е 15лв. за гипсова мазилка и 3лв. за боядисване с материалите, общо 18?
Re: Измазване с Турбозол
07-06-2008 - 10:53:42
avatar
ХИ хи - моята цена е 11 лв.?
До която си искате ръка гипсова шпакловка и само ще си търкалям валяка....
И ако искаш да го разбия по действия само кажи?!
А и дали съм изпълнявал луксозно строителство - не не съм...!
Ама оправям такова от години !
А и не се занимавам с това щото кой днес знае какво е лукс?
Аз да не съм стилист?!
Не че ми е трудно- разполагам и с хора/и им плащам добре/ и с машини-просто си имам доверие!
чест и почитание


Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход