Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Слънчеви колектори

Публикувано от bnm 
Re: Слънчеви колектори
17-04-2008 - 12:40:52
Благодаря, ако научиш фирма пиши . За мен ще бъдат по евтини -времето е по скъпо . smiling smiley Знаеш как е по покриви и мазета да се разнасят горелки и маркучи особено при вятър и леко росене .
Re: Слънчеви колектори
18-04-2008 - 14:16:00
Фирма за малки вятърни генератори (300В-20кВ) : chepakov.com

Re: Слънчеви колектори
18-04-2008 - 14:51:31
avatar
Epitaph Написал:
-------------------------------------------------------
> Фирма за малки вятърни генератори (300В-20кВ) :
> chepakov.com
>
>

Хубаво изглежда,но щом и дума не обелват за цената,не мога да ги приема на сериозно! Писна ми от хитрувания по български.........
Re: Слънчеви колектори
18-04-2008 - 21:02:19
Ако трябва да сме точни, chepakov.com посочват цени, но не за всичките си продукти.

За съжаление, липсват цени точно за продуктите им, свързани с използване на Слънчеватат енергия: "Слънчеви модули" и "Хибридни системи"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-18 21:14 от dimonen.
Re: Слънчеви колектори
18-04-2008 - 21:39:25
За слънчевите модули свалихме временно цените от сайта, защото ни свършиха бройките. Иначе цената е 960лв за 140В. Моля, ако имате други въпроси - вижте електронната поща или телефона/факса на сайта.
Re: Слънчеви колектори
18-04-2008 - 21:48:58
Epitaph Написал:
-------------------------------------------------------
> За слънчевите модули свалихме временно цените от
> сайта, защото ни свършиха бройките. Иначе цената е
> 960лв за 140В. Моля, ако имате други въпроси -
> вижте електронната поща или телефона/факса на
> сайта.

Благодаря за отговора!
И все пак по-ясно става, когато цените са посочени непосредствено до съответния продукт. Всеки клиент предпочита спокойно да разгледа и да прецени, а ако избере, ще се обади и ще е готов и да почака, докато получите в наличност.
Re: Слънчеви колектори
22-04-2008 - 14:52:44
predlagam da se stegnem i da si napravim vertikalno osevi generatori taka kato gkedam nqma ni6to slojno vlezte v www.youtube.com i pi6ete wind generators i 6te gi vidite dosta avangardni re6eniq ima, osven standartnite perki, koito se okazvat dosta po-neefektivni
Re: Слънчеви колектори
30-04-2008 - 10:17:04
Re: Слънчеви колектори
30-04-2008 - 23:46:05
Привет на всички,

Преди време бях на едно изложение в Торонто и освен система за подово отопление влязох във връзка с производител на слънчеви батерии за топла вода, Фотоволтачни батерии, Геотермални и вятърни генератори за еднофамилни къщи. Това с фотоволтачните и вятърните турбини май все още е "вятър" работа в България, но силно се заинтересувах от онези за топлата вода. Цената на цялата система с 200 л. бойлер за еднофамилна къща с 4-5 члено семейство е 7-8 хил. лева, като в това е включен и монтажа който е 1500 лева и ще ми бъде приспаднат. Въпросът ми е ако купя цялият пакет ще има ли проблем монтажът в България?

Хайде със здраве,
Re: Слънчеви колектори
01-05-2008 - 00:21:34
Нашата цена е по-ниска. От кой град си?
http://integral2005.com/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход