Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Саморазливни подови настилки

Публикувано от Pileto 
Re: Саморазливни подови настилки
25-01-2007 - 01:04:22
ne sam vkl,ozvetiteli,izpalnenie,maistorskata "zamazka" i oste 2-3 nesta,nai nakraja mai izliza po-evtino da se sloghi mramor,no naistina e mnogo krasivo smoking smiley
Re: Саморазливни подови настилки
25-01-2007 - 07:34:26
darkhorse,
Извинявайте , но аз не разбрах за цените тук ли става въпрос? Ако е така цените, за които говорите действително са високи. Ако имате предвид цените там където живеете /т.е. извън BG/ е друго нещо
Към момента направата на почистване, заздравявяване / ако е необходимо/, грундиране и полагане на финишно цветно епоксидно покритие с деб.2мм излиза приблизително между 45-60лв/м2. Широкият диапазон се дъ6лжи на различното оцветяване. Сините и зелени пигменти са най-скъпи.
Re: Саморазливни подови настилки
25-01-2007 - 14:16:42
ne v BG,no ako se iska kachestven material ste struva naistina skapo.taka ili inache se otkazah winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley
Re: Саморазливни подови настилки
25-01-2007 - 14:32:55
Да, действително като се има предвид липсата на практика в масовия случай, сте постъпили правилно
Re: Саморазливни подови настилки
26-01-2007 - 18:55:59
i na men taka mi se struva................
taka ili inache" maistorskata " bulgarska chast na remonta mi mai veche se zabatachi jako,moga da si predstavja kakvo steshe da stane i s mojt shokirasti "zdraviat"rasum na bash maistora exenyrichen pod...... :crazy:

smiling smiley
Re: Саморазливни подови настилки
29-10-2008 - 16:53:33
ползвам от 3 год евро мих и сам доволен много.коректна фирма на която много малко в българия фирми биха и стапили и др перфектно качество на добра цена........чао за сега ->
Re: Саморазливни подови настилки
29-10-2008 - 17:56:22
avatar
Що така бе хора.....!
Тук се нагледах на майстори и не напразно сега се включвам и аз....щото едно е да си го правил - друго е да продаваш - визирам колегите които са се изказали....
Що никой не каза на женицата че тук има проблем - или и вие не сте го забелязали!?!
Пише че замазката се рони!!!!!!!!-На нестабилна основа къв ..... ще правите?
Саморазливката не става за навън!Това с кварца също - щото е хидроизолация-вярно финиш но не от това се нуждае женицата!
Решението е епокси под - мазан тип - никакъв проблем за дълги години напред - като не забравям да вметна че и полагането му е кифладжийска работа - все едно нанасяте алкидна боя.....
Готов съм да влизам във словесни двубои и да си защитя тезата пред "професионалистите" - а на жената ще кажа че ще и излезе не повече от 12 лв за м2..... smoking smiley :] :loveu:

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
30-10-2008 - 15:01:20
Гогол, моля те, епокси на тези условия, навън?!?!?!
Кой е този производител, който би препоръчал епоксидна система за тераса на открито??? Ако ми дадеш гаранции при тези 12 лева, веднага ти давам тераса към 500 кв.м с абсолютно същия проблем.
Re: Саморазливни подови настилки
30-10-2008 - 18:02:38
avatar
12лв за 1 м2 си е материала,а относно това което ще се прави - защо се притесняваш от условията навън?Има епоксид и за агресивни среди все пак....
Подобно нещо правих преди 2 години в Ямбол и все още си стои....що да не ти взема парите тогава и да ти дам гаранция!Ако спазиш всички условия за здравина на основата и за нулева влажност - просто обекта ще си е песен....
Кое все пак те притеснява?Дай да го обсъдим!

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
30-10-2008 - 19:01:49
Гогол, аз много добре знам епоксидите за какви условия са, но не познавам такива, които да се полагат навън. За там има полиуретани, както по-горе беше споменато. Разбира се, че 12 лв. само за материала, а труда колко? Подготовкота на основата си е отделно, но искам и за нея да говорим - с какъв материал, на каква дебелина и т.н.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход