Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Саморазливни подови настилки

Публикувано от Pileto 
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 18:45:12
GOGOLE не разбираш епоксидите, саморазливните подови замазки не са само епоксидни,има и ММА(метил мета акрилат)на база реактивни смоли който са и за декоративни подове [www.silikal-bulgaria.com] погледни това материал които издържа и на ниски температури.
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 18:52:05
avatar
Баааа,надявам се да знаеш и ти как се работи с метилметакрилат!И що си мислиш че не съм говорил за подобен вид смола?
Или успешно четете мисли?И кой каза че епоксито е само за вътрешни условия?
Даааа,може и да поспорим...... :cry:

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 18:54:56
Гоголе, щом и Сика ти го казват, по-добре замълчи... *stop*
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 20:37:53
avatar
И трябва да се плаша от СИКА ли?И що?
Евала им за продуктите,но казвам че и аз имам решение за някои случаи.... :} *angel* *rose* *beer*

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 20:42:24
*beer* *book* *ok*
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 22:19:58
GOGOLE не стига че не ги разбираш но и не преставаш да говоришче разбираш от хидро,топло изолации,епоксидни подове,метил полиуретан и пр.нема срамно да си кажеш че не разбираш от всичко.за хидро изолации може и да разбираш малко но не всичко.
не може за тухлена стена да предлагаш материал със кристализация но давай ако ти връзва на бизнеса само така.ХОРАТА НЕ РАЗБИРАТ КАКВО ИМ КАЗВАШ *book* *stop*

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
10-11-2008 - 22:28:22
И GOGOLE не се сърди има още какво да учиш.
Ако незнаеш нещо питай не е срамно! Човек не може да знае всичко.
И!!!!!STIL питай бре човеко!!! Питай
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 08:08:01
avatar
Не искам да зная всичко,но си знам доста за хидрото......Може и да ме изпиташ ако искаш!Кристализация може да се прилага и на тухла - при мен поне работи - друг е въпроса ,че трябва да има някои условности които да са спазени.От епокси не вдявам толкова много - попростата причина ,че не ми се занимава с тоя бизнес!
Не се сърдя от мнения дадени от колеги - напротив винаги съм се вслушвал в такива - щото там е истината - научава се доста хитринки във спора.....
Не зная защо но усещам че леко си заядлив,а това не ми се нрави много.....!
Истината е че в спора се ражда истината!Дай да обсъдим кое,как и защо и може да постигнем някакъв консенсус - още повече ,че в някои продукти твърдя че сме по добре от Сика.....
Не защитавам това ,че съм търговец....Не.....
Защитавам това което наистина съм научил.....с времето..... *rose* *book* *book* *book* *angel* :g: smoking smiley

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 10:03:27
GOGOL съгласен съм да ги обсъдим нещата много добре съм запознат с материалите на ISOMAT и може да говорим за който материал искаш.
Гоголе не се заяждам.
Извини ме ако с писанието ми съм те подразнил не съм го искал *ok*
Та за продукти на ИЗОМАТ мога и аз да се включа в решаването на проблемите на хората

ОК пич!!!!???


Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 11:36:06
Тук някои започнаха да си го мерят. *stop* Казуса на темата остана много в страни.
Сика, надменноста ти е в повече. Това, че ползваш за ник името на голяма и уважавана фирма също не мисля, че е много коректно. Тук се изказват лични мнения. Нали не искаш впечатлението, което оставяш тук с постовете си да се лепва на компанията, която представляваш? Гогол чистосърдечно се опитва да помогне, е понякога бърка, но го прави от сърце. Нека да не се заяждаме с подобните нему във форума. *write*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход