Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Саморазливни подови настилки

Публикувано от Pileto 
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 12:32:27
asdf123 ,gogol извинете ме за това че съм оставил такова впечатление у вас ни най-малко съм искал да ви засягам или да се заяждам.Толкова от мен.
що се отнася до ника ми няма нищо общо със фирмата която си мислите че представлявам ника е първите две букви от името и фамилията.Още един път моля да ме извините :-[
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 12:47:56
*beer* clap: *ok*
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 19:53:42
avatar
Привет!
Радвам се че Сика са сред нас - има доста опит с нашите материали и няма да сбъркам ако кажа ,че някои неща съм научил от него.....
Оказа се че мо приятел използва ника и ме бъзика като за световно.....
ОК приятелю - дай да помагаме взаимно на хората....
Чест и почитание
НАЗДРАВЕ АНЧО.....! *rose* *angel* *angel* *angel* *drunk* *beer* *drunk* *beer*
БЛАГОДАРЯ за подкрепата и на другите приятели от форума! *bow* *bow* *bow*

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 21:48:26
Наздраве Гоголе!!!
Тука в тоя форум има много кадърни хора наздраве и на тях!!!
Ако имате проблеми с хидро,топло ,подови саморазливки ние с Гогол сме на среща.


И НЕКА ВЪПРОСИТЕ ЗАПОЧНАТ СЕГА *ok* *ok* *ok* *ok* *ok* *ok*
Re: Саморазливни подови настилки
11-11-2008 - 22:11:12
avatar
:] :] :] *drunk* *drunk* *drunk* *beer* *beer* *rose* *rose* *drink1* spinning smiley sticking its tongue out *write* *write* *write* *write* *bow* *bow* *bow* *bow* *bow* *bow* *bow*
Чест и почитание *sos* *smiley_ahh*

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
14-11-2008 - 20:55:41
sika Написал:

>
> И НЕКА ВЪПРОСИТЕ ЗАПОЧНАТ СЕГА


малко в страни от основната тема , но ми предстои монтажа на масивен паркет, като преди паркета искам да хидроизолирам плочата и то с някакъв продукт , който да не е на циментова основа и да образува тънък /заради ниватаа/ полимерен или друг тип филм , който да защитава от по сериозен процент влага във замаската ..да речем около 8%...и в същото време паркетното лепило да НЕ го вдигне , тъй като лепилото има доста серизона якост на см2?

На Сика гледах един продукт , който и не е скъп на циментно полимерна основа е...ще свърши ли работа?
От друга страна баните ги хидроизолират с някакво червено на цвят , което става като много тънка гума - на Ардекс!

та дайте моля ви мнение няакво и по точно дали този продукт на сика ще ми свърши раабота и какви са му технологичните характеристики евентуално

благодаря

Поздрави

*drunk*
Re: Саморазливни подови настилки
14-11-2008 - 22:21:46
avatar
Има продукт на Изомат - ISOFLEX,който ще ви свърши добра работа,няма да имате проблеми доживот стига да спазите някои условности.
Измажете с акрилната хидроизолация и дакато не е изсъхнало нанесете кварцов пясък отгове за адхезия към паркетното лепило.Една бака за 25 кг ще ви излезе 180-200лв и ще сте предоволен - ще ви стигне за около 30-35м2
И ще си поговорим после как в някои неща сме по добри от силните за деня..... *bow*

Чест и почитание
Re: Саморазливни подови настилки
17-11-2008 - 10:28:21
ISOFLEX ще свърши работа но как ще взаимодейства с лепиото за паркет.
Иначе за банята има по-евтин материал от ардекс той също е на циментова основа и става като гума АКВАМАТ ЕЛАСТИК и ще ти свърши перфектна работа.
За под паркета има един грунд който е на епоксидна основа може би може да свърши работа Дуропраймър СГ.
Re: Саморазливни подови настилки
17-11-2008 - 17:51:02
avatar
*bow* *bow* *bow* :} clap: clap: clap:

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход