Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка машина за експандиране на полистирен

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 00:04:47
ахах вярно ,всичко е париии . Тук съм си в правото да си сложа отметка към сайта ми или греша
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 00:27:10
Quote
Galardo
ахах вярно ,всичко е париии . Тук съм си в правото да си сложа отметка към сайта ми или греша
Има неща ,които изглеждат добри идеи,например количката ,която се движи над формите и ги пълни с бетон,формите са от шперплат,ако забелязваш,смесителя ,марката на пенообразувателя и най-вече им виж капацитета!Не може да правиш производство по горепоказания руски модел с тези железни разглобяеми форми и с един маркуч,дето стига по дължина само за една такава секция от 18 броя тухли,просто е смешна цялата им организация.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 00:49:40
е може да имат пазар за по 18 тухли на ден smiling smiley Да да тук си напълно прав , гледам и така и така както ида го мисля ще ми трябва нов склад , че ми е малко вече
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 10:12:38
За руснаците зная че са гола вода ама те и германците пред ТИВИТ са такива.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 11:50:11
Е може би се изказваш пристрасно Димитров но ...Сравнявате някакво производство с пишман форми от шперплат с истинско с непрекъснат цикъл и резателен комплекс.Как да си приличат резултатите , всичко е въпрос на пари .С пари и ние можем ,знаем как се правят хубави блокчета не са открили топлата вода в Тивит айде.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 12:43:46
Стивмастер очаквах повече от германцита затова се изразих по този начин.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 16:30:21
avatar
Quote
dimitrovv
За руснаците зная че са гола вода ама те и германците пред ТИВИТ са такива.
Моля дай дефиниция за "руснаци" и "гола вода" по смисъла на темата...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 16:59:46
За клипчето на Компласт пиша Николоф дето двама мужици се гърбят с една полистиролбетонна тухла.При Гечев две жени ги редят на палетите.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 19:31:28
avatar
Значи можеш да се коригираш на "тия от клипа са гола вода" за да е по-коректно, щото имаклипове, от които се вижда, че съвсем като цяло не са гола вода.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
01-02-2011 - 19:38:23
Quote
dimitrovv
За клипчето на Компласт пиша Николоф дето двама мужици се гърбят с една полистиролбетонна тухла.При Гечев две жени ги редят на палетите.
Тези двама мужици направиха такава антиреклама на продукта и на фирмата, че не е за вярване.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход