Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка машина за експандиране на полистирен

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 12:49:43
Търси каде има машина за експандиране . Аз ги взимам на 4 лв но все още не съм започнал да взимам в промишлени количества , правя само проби в момента smiling smiley Даже незнам цената дали е без или със ДДС . Отивам хварлям 4 5 чувала в камиона и се махам .
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 13:09:12
avatar
В момента финализирам преговорите за доставка и пуск на съответната поточна линия и ще има топчета на корем за района на Софето, че и по-далече ... Дотогава - търпение...

П.С. Има ли желаещи да дойдат с мен при подписване на договорите, че почти не пия алкохол...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-30 13:10 от n.nikoloff.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 13:28:08
Хах браво Николов а ми ние какво ще правим до морето? .smiling smiley Може да си стържем морска пяна хаха smiling smiley
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 14:03:04
avatar
Quote
Galardo
Хах браво Николов а ми ние какво ще правим до морето? .smiling smiley Може да си стържем морска пяна хаха smiling smiley

Ами стискайте ми палци. Ако тръгнат нещата и има желаещи и там ще сложим една линия (ако ни поканите, де winking smiley )

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 22:23:18
Кога Полистеролбетона е с по добри характеристики ? В смисъл като се лее с пластичен материал и се оставя във формата докато стегне или когато се прави със зимновлажен материали и декофриран веднага ?
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 23:16:20
Quote
Galardo
Кога Полистеролбетона е с по добри характеристики ? В смисъл като се лее с пластичен материал и се оставя във формата докато стегне или когато се прави със зимновлажен материали и декофриран веднага ?
Във всички случаи,дали така или иначе приготвен характеристиките и качествата се определят след 28 дена.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
30-01-2011 - 23:35:58
Quote
фло
Quote
Galardo
Кога Полистеролбетона е с по добри характеристики ? В смисъл като се лее с пластичен материал и се оставя във формата докато стегне или когато се прави със зимновлажен материали и декофриран веднага ?
Във всички случаи,дали така или иначе приготвен характеристиките и качествата се определят след 28 дена.

Това е от ясно по ясно .... Знаеш , че се чудя по кой път да хвана , за това питам за мнение хах или малко много ми дойдоха питанките smiling smiley
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
31-01-2011 - 10:46:24
avatar
Повечето го правят така!



И нещо за да си имаме едно на ум!






Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-31 11:06 от complast.
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
31-01-2011 - 21:56:07
Всичко съм изгледал , повечето така го правят smiling smiley
Re: Малка машина за експандиране на полистирен
31-01-2011 - 22:47:43
Професионално
Не като горното клипче ,дето се мотат двама аматьори цял ден за 18 тухли!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход