Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Kak се става член на камарата на строителите?

Публикувано от bulhomes 
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 22:27:06
Слъчно, за последното имаш черпене - успокои ме.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-22 22:27 от bulhomes.
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 22:30:39
Quote
bulhomes
Слъчно, за последното имаш черпене - успокои ме.

Като ще черпиш , почни наред ... :] Ние ще те намерим , знаем къде е Ливадето. :]
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 22:33:50
Quote
argonavt
Ама ти сега от едната крайност в другата. Не дей така. ...

Не бе - не мога да преценя как изглежда отстрани - навярно съм смешен на някой. Мога да почна и да снимам, но честно казано ме е срам. И преди споменавах, че шопския зид пасти да яде.
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 22:51:26
Когато публикуваш нещо , то ще има както одобрение , така и критики . Знай ,че всичко може да стане и по-добре.
В случая , пий две ракии , почини си няколко дни и реши как да действаш нататък. Мисли за къщата ти , а не за промяна на закони/не че са най-свестните , но ако мислиш и се вайкаш за тях , няма да си построиш къщата/. Когато всичко е наред и къщата стане , тогава отдели внимание на законите. smiling smiley
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 23:10:42
*drunk*Аз без мааалко да ти предложа да организираш едно тематично пленерче и да ни поканиш за участие ,но преценявам,че по -разумно ще е да ни пратиш по едно костюмче на Версачи-есен 2010 ,пък да те консултираме чрез форума...:}
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 23:33:37
Quote
фло
*drunk*Аз без мааалко да ти предложа да организираш едно тематично пленерче и да ни поканиш за участие ,но преценявам,че по -разумно ще е да ни пратиш по едно костюмче на Версачи-есен 2010 ,пък да те консултираме чрез форума...:}

clap:

То туй сме строителите, затуй сме се сбрали тук. Ама как се надушкахме!*drunk*

За съжаление след малко е понеделник!!!

Отлагаме га стане къщето*beer*
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
22-08-2010 - 23:49:58
Булхоме изпращай ги по-съкратената процедура тез ашлаци.Направо ще те уморят ако ги търпиш.Нека строителите тук те бъзикат,че си избрал най-ниската оферта висока оферта също негарантира качество както виждаш!!!Така,че хич да не ти дреме какво ти подхвърлят,пъди ги без и стотинка да им даваш и за напред също пари напред недавай!!!
Гледай и си защитавай интереса освен теб няма кой кой друг да го направи.Искренно се надявам да попаднеш на свестни хора и да довършиш строежа.*beer*
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
23-08-2010 - 01:00:20
Бул, струва ми се колегите са прави. Не изпадай в паника, защото ако се завъртиш на спиралата с различни фирми и майсторчета съвсем ще оплескаш къщата. Нали не си очаквал, че изначално всико ще е 100% идеално и точно както ти искаш. Бъди реалист, приготви се за компромиси и гледай крайната картина, а тя със сигурност ще е хубава, че ще ти и гостуваме, я*drunk*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
23-08-2010 - 06:50:32
Абе хора, не съм се толкова отчаял. Ясно ми е, че ще стане къщата, но ме дразни това, че плащам за професионално изпълнение, а получавам аматьорско. Отивам да снимам, а довечера ще кажете не е ли аматьорско.
Re: Kak се става член на камарата на строителите?
23-08-2010 - 08:10:44
avatar
*ok*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход