Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ

Публикувано от angel_2010 
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 19:00:03
avatar
Ако аз съм с наполеонов комплекс какво да кажем за твоето име? Гледай на теб да не дръпнат шалтера, че тогава на кой ще светиш?
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 19:56:00
....................
-----Ливадето е квартал на Троян. Ако ти предпочиташ да пасеш добитък и да те стрижат бягай по полето някъде.[/quote]
......................
Аз само да те мерна в София така ще те подстрижа, че ливадете ще ти се видят високи дървета! Троянски и Ловешки кардараши се напълни на Илиянци! Скоро ще ви стрижа! Мангасар долен![/quote]

Абе няма ли кой да разкара тоя луд оттука!? Вече доста стойностни хора избягаха от този форум, други изобщо не смятат за нужно да дават мнение и ако собствениците на сайта искат да имат развитие - дръпнете му шалтера на Собственика с наполеонов комплекс*bow*[/quote]


Някои са били и ще бъдат собственици, други ще си останат цял живот брокери !!!
Собственик 31, не се предавай !!!
Пиши !!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 20:09:47
avatar
Благодаря ти за подкрепата Ганди! Те кардарашите си мислят, че лесно ще ме откажат. Засега най-силните им вопли за цензурирането им са по-повод на това, че не вярвам на стремглавото им падане на цените, селските тикви и факта, че съм давал много мнения!
Последното не го разбирам! Когато човек има какво да каже защо да не го каже?
Няма да се предам дори и по десет да ми се нахвърлят наведнъж, не ми пука, а също и мога да достигна тяхната честота!
Аз за разлика от дивите пейзани съм учил машинопис и мога да пиша толкова бързо колкото говоря!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 20:20:11
Ама не си показа координатите де
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 20:25:18
avatar
Quote
bulhomes
Ама не си показа координатите де
........................
Покажи си ти твоите ливадо!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 20:26:39
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 20:49:03
avatar
Quote
granit
Ето [www.sales.bcpea.org]
.........................
Евала, много яко, това е почти на 100 метра от нас, мога да го чакам Българските домове пред блока да ми покаже бицепс! Пък и апартамента си ми подбрал 31. Утре къде ще живея!?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 21:30:13
Брадчед, какво да се занимавам с теб. Господ си е свършил работата.. Не ставаш. Довиждане.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 21:36:47
avatar
Quote
bulhomes
Брадчед, какво да се занимавам с теб. Господ си е свършил работата.. Не ставаш. Довиждане.
....................
Става ми бе, как да не ми става. Може за теб да не ми става! Щом започваш с братчед, ясно ми е какъв ти е цвета на кожата и колко ти е мазна косата!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
16-04-2010 - 08:12:53
Quote
Gandi
....................
-----Ливадето е квартал на Троян. Ако ти предпочиташ да пасеш добитък и да те стрижат бягай по полето някъде.
......................
Аз само да те мерна в София така ще те подстрижа, че ливадете ще ти се видят високи дървета! Троянски и Ловешки кардараши се напълни на Илиянци! Скоро ще ви стрижа! Мангасар долен![/quote]

Абе няма ли кой да разкара тоя луд оттука!? Вече доста стойностни хора избягаха от този форум, други изобщо не смятат за нужно да дават мнение и ако собствениците на сайта искат да имат развитие - дръпнете му шалтера на Собственика с наполеонов комплекс*bow*[/quote]

Някои са били и ще бъдат собственици, други ще си останат цял живот брокери !!!
Собственик 31, не се предавай !!!
Пиши !!!
[/quote]

Брокер, друг път! И аз имам много наследствени имоти, които давам под наем, ама той все едно е единствен! Освен това и мои имоти си имам достатъчно, като земеделските даже и не знам къде са! Що се поддадох да вляза в такава глупава полемика, направо се чудя!?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход