Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ

Публикувано от angel_2010 
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
09-04-2010 - 10:12:02
avatar
Quote
Rali2000
Има нещо гнило в... Дания/разбирай Банкя/. Ангеле имаш 7 мнения до тук, което не значи ,че си фен на този форум!?При това положение странно е , че точно тук/или може би и в много други сайтове/ смяташ , че ще попаднеш на най прелестните съседи!?Не те познавам и може да си много коректен човек, а може и да не си, но тези които са се занимавали със строителството винаги имат не едно не две , а двеста наум. Много тарикати се навъдиха/особено в БГ/ , които искат и са свикнали да забогатяват с много и веднага на чужд гръб. ....та затова народа е мнителен и с право. Не трябва да се забрява и факта, че тези с излишните 120 хил евро за къща и още n на брой десетки хиляди за парцела,регулация итн .. едва ли са толкова балами.
В БГ колективната работа кучета я яли, всеки смята и пресмята основно и само в своя полза.Трябва да си много наивен за да игнорираш факта, че дори и сега да сте си мнооого мили 5-те семейства, бленувайки и говорейки на маса /щото на маса сме най велики/за заветната къща,ако почнете да строите заедно ,след няколко месеца няма да може да се гледате!!!
Айде със здраве и ако проекта ти е истински-успехclap:

P.S.А ако още не си писал в някой от форумите за домашни любимци и озеленяване -там да пробваш-май тези са по мили.Нищо лично

-------------
има и нормални мнения ТУКclap: , независимо от осезаемия им недостиг !
да, странно е , че някой се регистрира преди седмица ,(небрежно подхвърля някакви изкусителни параметри), после изведнъж потъва в тайнственост , не било за публична демонстрация .........
Друже , ангелЕ , или никога не си строил или търсиш такива,които само са мечтали да живеят на спокойствие без да си задават въпроси !
Ако ти не си строил - НИКОГА няма да знаеш на колко ЩЕ завършиш - знаеш на колко си искал да завършиш !!!

[forum.imoti.net] - ТЕ обещават ЕДНО но вършат ОБРАТНОТО , така че....
----
но пък какво - за всеки влак може да има пасажери !
завършвам с уговорката , че Българинът се страхува Само от две неща: да не настине и да "не се мине " , задачата ти е сравинтелно лесна - един от двата типа ще ти се падне - ТИ ИЗБИРАШ , късмет winking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 10:32 от прУфесУр тъпарон.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
09-04-2010 - 14:21:56
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
Rali2000
Има нещо гнило в... Дания/разбирай Банкя/. Ангеле имаш 7 мнения до тук, което не значи ,че си фен на този форум!?При това положение странно е , че точно тук/или може би и в много други сайтове/ смяташ , че ще попаднеш на най прелестните съседи!?Не те познавам и може да си много коректен човек, а може и да не си, но тези които са се занимавали със строителството винаги имат не едно не две , а двеста наум. Много тарикати се навъдиха/особено в БГ/ , които искат и са свикнали да забогатяват с много и веднага на чужд гръб. ....та затова народа е мнителен и с право. Не трябва да се забрява и факта, че тези с излишните 120 хил евро за къща и още n на брой десетки хиляди за парцела,регулация итн .. едва ли са толкова балами.
В БГ колективната работа кучета я яли, всеки смята и пресмята основно и само в своя полза.Трябва да си много наивен за да игнорираш факта, че дори и сега да сте си мнооого мили 5-те семейства, бленувайки и говорейки на маса /щото на маса сме най велики/за заветната къща,ако почнете да строите заедно ,след няколко месеца няма да може да се гледате!!!
Айде със здраве и ако проекта ти е истински-успехclap:

P.S.А ако още не си писал в някой от форумите за домашни любимци и озеленяване -там да пробваш-май тези са по мили.Нищо лично

-------------
има и нормални мнения ТУКclap: , независимо от осезаемия им недостиг !
да, странно е , че някой се регистрира преди седмица ,(небрежно подхвърля някакви изкусителни параметри), после изведнъж потъва в тайнственост , не било за публична демонстрация .........
Друже , ангелЕ , или никога не си строил или търсиш такива,които само са мечтали да живеят на спокойствие без да си задават въпроси !
Ако ти не си строил - НИКОГА няма да знаеш на колко ЩЕ завършиш - знаеш на колко си искал да завършиш !!!

[forum.imoti.net] - ТЕ обещават ЕДНО но вършат ОБРАТНОТО , така че....
----
но пък какво - за всеки влак може да има пасажери !
завършвам с уговорката , че Българинът се страхува Само от две неща: да не настине и да "не се мине " , задачата ти е сравинтелно лесна - един от двата типа ще ти се падне - ТИ ИЗБИРАШ , късмет winking smiley
Ако можеш да ми обясниш с какво някой регистриран преди 2 години е по-малко съмнителен от мен ще съм ти благодарен.За каква тайнственост става дума,аз поне съм се регистрирал с името си!И не е за публична демонстрация(аз не използвах този израз) ти като тръгнеш да си купуваш жилище ако искаш пусни реклама в медиите!!! друже тъпаронЕ дали съм строил и какво търся едва ли ще разбереш,защото ти си от тия които се изявяват най-вече "виртуално" и основното им занимание е да оплюват всеки човек който се опитва да създаде нещо реално!Аман от такива,това е и основната причина да не съм се регистрирал досега. И накрая повтарям за последен път: подробна информация-само при личен контакт!!!
П.С. Влакът няма Пасажери!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
09-04-2010 - 22:55:01
...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 19:36 от Ivo.NovDom.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 17:15:43
Quote
Ivo.NovDom
Ангеле, да попитам...Имаше един Стоян, който преди хммм 7-8 години парцелира един терен в близост до ТКЗС-то и гробищата, по ул. Варна, вдясно, ако се идва от София...Като чета параметрите имам усещане че е там. направен е път до всеки парцел за къща, шахта, ток и вода и цена ...ХХХ...??? долара за м2. Кварталчето не е лошо, поне на мен ми направи добро впечатление, но беше мноого отдавна, за там ли става въпрос?:ami:
Не,не е там.Както писах някъде по-горе парцела и района е урбанизиран най-малко от преди 50-60 години,защото в него има къща от 40-те години. На улица "Цар Симеон" се намира.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 17:32:37
avatar
И аз си търся СЪСЕДИ /по възможност добри/ в затворен комплескс, апартаменти до ключ с прекрасна панорама към храсталаците и на топ локейшън.
Тихо и уютно място далеч от градския шум и смог. Озеленен двор, охрана и контролиран достъп. Нека растат децата ви в спокойна среда и чист въздух! Само сега за E2400 кв.м. Съдейстие за кредит!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 18:36:08
Quote
sobstvenik 31
И аз си търся СЪСЕДИ /по възможност добри/ в затворен комплескс, апартаменти до ключ с прекрасна панорама към храсталаците и на топ локейшън.
Тихо и уютно място далеч от градския шум и смог. Озеленен двор, охрана и контролиран достъп. Нека растат децата ви в спокойна среда и чист въздух! Само сега за E2400 кв.м. Съдейстие за кредит!
Браво на теб! Много си оригинален! Само това ли успя да ти роди главата! Сигурно става въпрос за орташкия ти имот в кв."Левски"? Ако е така си без конкуренция,направо ти отстъпвам темата!!! smiling smiley УСПЕХ!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 22:03:54
avatar
Quote
angel_2010
Quote
sobstvenik 31
Нека обясня за да няма спекулации по темата. Преди около 2 години по време на балона се видя че плана на София е ограничен и новите комплекси не могат да бъдат достатъчни за набълбукани баламурници. Тогава алчните гении /строителни предприемачи/ решиха да се изнасят доста навън от София като рекламират затворени комплекси от къщички на около 2-5 км. от най-отдалечените квартали с надеждата като тръгнат продажбите да направят инфраструктура канализация и т.н.
Те още тогава трудно хващаха дикиш защото съм виждал некоректни нелепости в имот.бг. да бъдат изписвани всички по-известни квартали и като отвориш - гледаш че става въпрос за Елин Пелин.
Такива щяха да бъдат изграждани и близо до Кладница, Световрачане и други отдалечени квартали - села!
Много интересно щеше да се получи съжителство между тези корави селяни и баровците от затворени комплекси!
Оказа се обаче че там няма вече кой да се набълбука. Прекалено диво е. Те в рекламите пишеха затворен комплекс, зеленина спокойствие панорама и други куки за шарани. Само че шараните като отидат на място и като видят тази девствена дивотия не можеш ги излъга лесно че имат нещо общо със Столицата. От там тези строящите се си останаха на груб строеж. В един от сайтовете видях изостовено такова близо до Владая. Лунен пейзаж. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НИКОГА НА ТАЗИ ИЗМАМА!
Не знам за какво говориш защото не виждам връзка с темата? Какво е общото между Елин Пелин,Световрачане,Кладница от една страна и Банкя от друга?И за какви баровци става въпрос в къщи за 100 хиляди евро? Колкото до измамите мисля,че вече всеки средно интелигентен човек,ако се поинтересува сериозно може да ги различи.Но да лепваш етикет на нещо което не познаваш е много меко казано несериозно
.........................................

За какви баровци за къщи по Е100 000 ли говориш? Средната заплата в София за декември 2009г. е била 625лв.
Ако за твоята къща трябва човек да спестява от заплата Е312, колко от нея ще отдели и за какъв период за да ти купи къщичката за която за да стига до София, всеки ден той и всеки член от семейството му да дава още по 5 лв. за транспорт минимум? И гр.Банкя , както и всички околни села около София които съм изброил са на същото отстояние. Даже Световрачане е много по-близо. Елин Пелин също е и град. Ето какво му е общото с Банкя.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 23:14:21
Quote
sobstvenik 31
Quote
angel_2010
Quote
sobstvenik 31
Нека обясня за да няма спекулации по темата. Преди около 2 години по време на балона се видя че плана на София е ограничен и новите комплекси не могат да бъдат достатъчни за набълбукани баламурници. Тогава алчните гении /строителни предприемачи/ решиха да се изнасят доста навън от София като рекламират затворени комплекси от къщички на около 2-5 км. от най-отдалечените квартали с надеждата като тръгнат продажбите да направят инфраструктура канализация и т.н.
Те още тогава трудно хващаха дикиш защото съм виждал некоректни нелепости в имот.бг. да бъдат изписвани всички по-известни квартали и като отвориш - гледаш че става въпрос за Елин Пелин.
Такива щяха да бъдат изграждани и близо до Кладница, Световрачане и други отдалечени квартали - села!
Много интересно щеше да се получи съжителство между тези корави селяни и баровците от затворени комплекси!
Оказа се обаче че там няма вече кой да се набълбука. Прекалено диво е. Те в рекламите пишеха затворен комплекс, зеленина спокойствие панорама и други куки за шарани. Само че шараните като отидат на място и като видят тази девствена дивотия не можеш ги излъга лесно че имат нещо общо със Столицата. От там тези строящите се си останаха на груб строеж. В един от сайтовете видях изостовено такова близо до Владая. Лунен пейзаж. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НИКОГА НА ТАЗИ ИЗМАМА!
Не знам за какво говориш защото не виждам връзка с темата? Какво е общото между Елин Пелин,Световрачане,Кладница от една страна и Банкя от друга?И за какви баровци става въпрос в къщи за 100 хиляди евро? Колкото до измамите мисля,че вече всеки средно интелигентен човек,ако се поинтересува сериозно може да ги различи.Но да лепваш етикет на нещо което не познаваш е много меко казано несериозно
.........................................

За какви баровци за къщи по Е100 000 ли говориш? Средната заплата в София за декември 2009г. е била 625лв.
Ако за твоята къща трябва човек да спестява от заплата Е312, колко от нея ще отдели и за какъв период за да ти купи къщичката за която за да стига до София, всеки ден той и всеки член от семейството му да дава още по 5 лв. за транспорт минимум? И гр.Банкя , както и всички околни села около София които съм изброил са на същото отстояние. Даже Световрачане е много по-близо. Елин Пелин също е и град. Ето какво му е общото с Банкя.
1) Аз не знам някой с доход от 300 Е да си е купил какъвто и да е имот, а и не търсим 40000 семейства,търсим най-много 4 !!!
2) Не ми е известно някъде по света хора със средни доходи да си купуват жилища по 200 кв/м.Защо ние да сме изключение?
Хората със средни доходи живеят в удобни,функционални и сравнително неголеми жилища в крайните квартали,например кв."Левски".
Още повече според НСИ средно на човек в София се падат около 15 кв/м жилищна площ!
3)Недей да правиш на хората сметката за транспортни разходи! Който може да си позволи къща в Банкя ще си реши и транспортните проблеми!
4)Световрачане до кое е по близо-до Илиянци ли? Може за теб да е по-близо,ако си пазаруваш или работиш там!
5)Последното изречение е шедьовър дори за гений като теб! Знаеш ли,че Париж също е град?Защо не го сравниш с Твърдица който също е град?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 23:26 от angel_2010.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 23:29:42
Ангеле ,ако искаш да те вземат на сериозно наистина пусни малко повече инфо иначе къде ги тез нивя по "Цар Симеон"?????*huh*
Някеде около "Кенди"???? Ivo това за ,което говориш е кв."Св.Стефан" според мен успешен проект.Направиха се няколко впечатляващи къщи.В момента се застрояват последните.Успех със съседите*ok*
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
10-04-2010 - 23:42:50
avatar
1. Богатите българи са около 5% от населението. А кажи ми как ще намериш 4 семейства от тях точно в Банкя да закупят, точно и в твоя парцал?
2. Ако не ти е известно значи ти си от 5тях%. Крайният квартал Левски е десетки пъти по-уреден и по близо до Сердика от селската Банкя.
3.Банкя ли е най-баровското място около София? Май такова е само за набълбукани? Ако знаеш какви корави селяни познавам от Михайлово или Вердикал? Бедна ти е фантазията.
4.Световрачане е по-близо до геометричния център на София в пъти от Банкя.
5.Последното изречение ще го облеча във факти за да не го изопачаваш. Париж- население на града 2,2млн. жители. На агломерацията 11,8млн. жители. Твърдица - 6000 жители.; Банкя - 10 000 жители, Елин Пелин - 7000 жители. Има ли разлика в сравненията ? Чакам ти да ми отговориш!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход