Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ

Публикувано от angel_2010 
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 19:56:18
avatar
Quote
bulhomes

....................
Можеше да го кръстиш малко по-романтично. Примерно: www. daleche ot ochite, daleche ot sarceto.com
...

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 21:30:38
Това предполагам имаш впредвид за сайта ми?
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 21:49:37
avatar
Quote
bulhomes
Това предполагам имаш впредвид за сайта ми?
...............................
Да и може да се уточни, че това са тучни ливаде за пасене на добитък който обича да го стрижат!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 22:43:36
Ае човек...ти да не си си купил нещо от тук...я си признай... smiling smiley

Сега сериозно...на теория,проектът му е напълно осъществим.На практика...трябва да се види на място.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-14 22:45 от salvador.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 23:20:59
avatar

==============================
Ангеле 2010 изплюй камъчето най-сетне! Тук е нали? "Борческото гробище". Колко хора ще ти лежат на съвестта? Основи сред скелети!
Дори да построиш къщата, ако заспиш вечер ти и децата ти на горния етаж, не се знае какъв призрак ще броди там и ще им изкарва ъкъла.! А може и да не е от безобидните призраци. Може да се лее кръв! Това е точно пътя за Вердикал- едно своеобразно продължение на ул."София" или по-точно на една туба бензин от гр.София!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
14-04-2010 - 23:33:44
Quote
sobstvenik 31
Quote
bulhomes
Това предполагам имаш впредвид за сайта ми?
...............................
Да и може да се уточни, че това са тучни ливаде за пасене на добитък който обича да го стрижат!

Ливадето е квартал на Троян. Ако ти предпочиташ да пасеш добитък и да те стрижат бягай по полето някъде.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 00:00:36
avatar
Quote
bulhomes
Quote
sobstvenik 31
Quote
bulhomes
Това предполагам имаш впредвид за сайта ми?
...............................
Да и може да се уточни, че това са тучни ливаде за пасене на добитък който обича да го стрижат!

Ливадето е квартал на Троян. Ако ти предпочиташ да пасеш добитък и да те стрижат бягай по полето някъде.
......................
Аз само да те мерна в София така ще те подстрижа, че ливадете ще ти се видят високи дървета! Троянски и Ловешки кардараши се напълни на Илиянци! Скоро ще ви стрижа! Мангасар долен!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 08:23:39
Ми ако искаш да дойда специално. Остави си координати, като си толкоз отворен.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 10:13:33
Хахаха..."борческото гробище"...тоя наистина е изперкал.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
15-04-2010 - 18:20:43
Quote
sobstvenik 31
Quote
bulhomes
Quote
sobstvenik 31
Quote
bulhomes
Това предполагам имаш впредвид за сайта ми?
...............................
Да и може да се уточни, че това са тучни ливаде за пасене на добитък който обича да го стрижат!

Ливадето е квартал на Троян. Ако ти предпочиташ да пасеш добитък и да те стрижат бягай по полето някъде.
......................
Аз само да те мерна в София така ще те подстрижа, че ливадете ще ти се видят високи дървета! Троянски и Ловешки кардараши се напълни на Илиянци! Скоро ще ви стрижа! Мангасар долен!

Абе няма ли кой да разкара тоя луд оттука!? Вече доста стойностни хора избягаха от този форум, други изобщо не смятат за нужно да дават мнение и ако собствениците на сайта искат да имат развитие - дръпнете му шалтера на Собственика с наполеонов комплекс*bow*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход