Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ

Публикувано от angel_2010 
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 16:18:55
avatar
Quote
Geto
Собственик, ставаш злобен, а това говори зле за теб. Ангела като не ще да разкрие "голямата" тайна прав му път, но тук ти ставаш смешения.*smiley_ahh*
...........................
Е, как ще разкрие че е в полето! Без канализация и много други недостатъци които не ми се изброявят за да не стана смешен.
Само ми кажи ти по темата ли изказа мнение или просто така да се намираш на приказка?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 16:39:46
малииии, как сте наскачали срещу Банкя и въобще идеята да се живее извън града.

Предложението на Ангел2010 е супер интересно. Нова къща от 200м2 с двор извън града за 100к евро е просто много добре. Нямам причина да мисля че има уловки в предложението му, защото естествено всеки който се интересува тепърва ще разглежда мястото, документите и тн. Ако предложението беше за Варна отдавна да съм се свързал с него за подробности.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 16:41:23
Изначално във форума се спирам за да споделя опит, да науча нещо, но често и от скука*pardon* Иначе последните ми писания по темата са мисля съвсем на място, а ти вече наистина стана смешен.
Но и аз да те попитам, ти винаги ли си така злобен и черноглед?
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 16:54:46
avatar
Quote
Geto
Изначално във форума се спирам за да споделя опит, да науча нещо, но често и от скука*pardon* Иначе последните ми писания по темата са мисля съвсем на място, а ти вече наистина стана смешен.
Но и аз да те попитам, ти винаги ли си така злобен и черноглед?
.............................................
Ти от поредните психоаналитици ли си дето се изживява във форума? Пак нищо не каза по темата.
Аз имам още обаче какво да кажа. Сигурен съм че тези играчи са закупили с ипотеки няколко къщи. Строителя не е могъл заради кризата да ги довърши нито техните нито въобще е почвал останалите 4. Мислил е че като лапне още пари на зелено тогава ще оправи нещата.
Кризата обаче е объркала плановете и на строителя и на пишман инвеститорите.
След това той им е предложил друга схема: Да продадат част от полагащата им се земя на нови баламурници. Така ще довърши техните къщи и те ще си получат остатъка от земята която им орязва. Старо като света.
Оттам идват и такива милозливи комшийско - прочувствени теми, като "ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ".
И отново гледам как лапнишараните фащат на тройна кука! Като се интересуваш ходи дай 200 бона да си в нищото!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 20:08:45
Собственик, следя постовете ти и мн. често ги намирам за точни, но тук вече излиза от рамките на нормалния диалог и започваш да злобееш, поне така изглежда. Остави го Ангела, всеки има глава на раменете си. Виж за Банкя каза доста глупости.
Хайде с поздрав*drink1*
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 20:24:13
Тая тема е полезна.Вече знам какви съседи НЕ МИ трябват.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
11-04-2010 - 20:34:31
avatar
Quote
Geto
Собственик, следя постовете ти и мн. често ги намирам за точни, но тук вече излиза от рамките на нормалния диалог и започваш да злобееш, поне така изглежда. Остави го Ангела, всеки има глава на раменете си. Виж за Банкя каза доста глупости.
Хайде с поздрав*drink1*
............................................
За Банкя мога да ти говоря много. За добро или за лошо, няма тайна за мен на територията на СГО.
Ходил съм на проверки в поне 5 от санаториумите, които са ликвидирани или в ликвидация. Разрухата е пълна.
Вечер също съм бил свидетел на тези сценки които съм описал. Заставам зад думите си. А да не би да не е вярно, че да стигнеш до Банкя трябва или да минеш през циганското гето на Филиповци или близо до най-уханното сметище на Балканите в Суходол.Аз не съм като някои герои от форумните приказки да бръщлеват някакви неща и сами да не си вярват или да приемат желаното за нормално.
За ангелогласния нямам какво повече да кажа, освен, че с тази евтина и скрита реклама и маркенингов похват няма да постигне нищо.
Дори и най-наперените влогари няма да извадят Е100 000 убеден съм. Иначе на думи на всички идеята им харесва.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
12-04-2010 - 04:27:05
Драги собственнико, картината която описа по-горе може да се отнесе към всяко населено място на България и определено за София. В кв. Левски да не би да няма цигани или сметища? Ако човек търси кусори винаги ще ги намери, но нали не е в това работата.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
12-04-2010 - 08:04:12
avatar
Quote
salvador
Тая тема е полезна.Вече знам какви съседи НЕ МИ трябват.

:] Е, аз затова се спрях на терен 3,8 дка за 1 къща - моята си. И не е в Банкя...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ
12-04-2010 - 11:52:06
Quote
sobstvenik 31
Quote
Geto
Изначално във форума се спирам за да споделя опит, да науча нещо, но често и от скука*pardon* Иначе последните ми писания по темата са мисля съвсем на място, а ти вече наистина стана смешен.
Но и аз да те попитам, ти винаги ли си така злобен и черноглед?
.............................................
Ти от поредните психоаналитици ли си дето се изживява във форума? Пак нищо не каза по темата.
Аз имам още обаче какво да кажа. Сигурен съм че тези играчи са закупили с ипотеки няколко къщи. Строителя не е могъл заради кризата да ги довърши нито техните нито въобще е почвал останалите 4. Мислил е че като лапне още пари на зелено тогава ще оправи нещата.
Кризата обаче е объркала плановете и на строителя и на пишман инвеститорите.
След това той им е предложил друга схема: Да продадат част от полагащата им се земя на нови баламурници. Така ще довърши техните къщи и те ще си получат остатъка от земята която им орязва. Старо като света.
Оттам идват и такива милозливи комшийско - прочувствени теми, като "ТЪРСИМ СИ СЪСЕДИ".
И отново гледам как лапнишараните фащат на тройна кука! Като се интересуваш ходи дай 200 бона да си в нищото!
Ти определено трябва да се пробваш да напишеш роман или сценарий в хорор жанра smiling smiley
Тия глупости дето ги пишеш могат да се проверят много лесно,но ще кажа за да е ясно:на парцела няма никакви строителни дейности и никога не е имало,а и как ще има като до момента е издадена само виза за проектиране!!! Но това може би е ясно само за хората които са имали нещо общо с тези неща или четат внимателно постовете на другите smiling smiley
Въобще не е задължително да минаваш през Филиповци или през Суходол,има път покрай конната база и още един,който бай Тошо направи на времето.
Относно почистването през зимата,щом си толкова наясно със"СГО" ,между другото вече няма СГО(Столична голяма община), а СО (Столична община), трябва да знаеш,че задължително и винаги се почиства първо трасето на градския транспорт и точно затова съм посочил,че по улицата върви градски транспорт!
Ако наистина санаториумите бяха толкова зле хората от цяла България нямаше да се натискат да идват в тях!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход