Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 14:27:07
www.globalwater-bg.com Тези системи ги предлагаме от 2 години и половина. С удоволствие ще отговоря на всички въпроси постъпили на служебният "мейл". Не влизам често тук и затова. Поздрави.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 14:38:39
а аз предлагам и изграждам такива системи от 10 години !!!
също произвеждам контролери за аерация и софт по поръчка на клиента



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-08 14:45 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 15:08:54
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-08 21:00 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 18:46:19
Голямо надбягване,голяма работа....clap:
Хора ,това не е място за реклама....има си начини да си хвалите сами продуктите. Ставате смешни!!!
Не лъжете хората ,че всички станции са еднакви. И мен ме лъгахте доста ,си спомням....winking smileyСума време загубих ,за да стигна до истината!!!
Нормално е качеството да е за сметка на цената. Всеки ще си прецени доколко може да направи компромис и с какво.Но не лъжете хората,че анаеробните не миришат и ,че е все едно каква е технологията ,защото така си правите антиреклама.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 19:06:47
Quote
yasho
да купи си френски немски или кафто ще да е бидон и ефекта е същия,не го слушай тоя чуди се как да си продаде вносните боклуци ако е много отворен да каже по какво се различават, пласмасата ли е по спецялна ,аератора ли какво айде бегай у лево стига си мамил хората
yasho [
08-03-2010 - 15:08:54 IP/Host: ---.metrolan.biz
Регистриран: Днес
Мнения: 4
www.dialock.net и ще ти доставят и монтират



Извинявай,ти до кой клас си ходил на училище?winking smiley Обслужването на септични ями май е по-подходящо за тебе...
Пази боже да ти бях станал клиент!!! :g:
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 20:20:50
Quote
yasho
да купи си френски немски или кафто ще да е бидон и ефекта е същия,не го слушай тоя чуди се как да си продаде вносните боклуци ако е много отворен да каже по какво се различават, пласмасата ли е по спецялна ,аератора ли какво айде бегай у лево стига си мамил хората
Yasho-Момченце!Погледнах сайта ти и ослепях!smoking smileyНе само,че си застинал в миналия век ,а имаш и наглостта да предлагаш пластмасови утайници като ги наричаш "пречиствателни станции"!Имах "удоволствието" на 3 пъти да се сблъскам с "продукта" ти и това ми е достатъчно. Така и не разбрах каква "технология" използваш*xxx* може би защото не си носех противогаза:cry:В тези утайници не е достатъчно да сееш бактерии, а трябва да затвориш някакви фекалоядни змейове.Гледай обаче да са много гладни,че и те могат да умрат и тогава "пречиствателните" ти станции съвсем ще го закъсат.
Ц,ц,ццццццц.......ти си олицитворение на "напористия","коректен","култутен","находчив" .......и безкрайно "толерантен" към клиентите български "бизнесмен". "Завиждам" на "продукта" ти и на клиентите които са си го купили!!!!!!!!!!!*sos*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 20:26:11
avatar
Минаха 20 години "пазарна икономика" и все така нищо не сме прехванали....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 20:51:02
абе вие май не гледате внимателно нищо общо нямам с тез станции или утайници някой беше питал кой монтира станции на техно пласт и му дадох фирма която монтира.
а когато аз започнах да внасям аератори тоз дето вика момченце още е пикал прав под масата
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 20:59:18
Извинявай,ти до кой клас си ходил на училище?winking smiley Обслужването на септични ями май е по-подходящо за тебе...
Пази боже да ти бях станал клиент!!! :g:[/quote]
а ти до какво заключение стигна след толкова години като размишлява,щом години са ти трябвали да стигнеш до елементарно заключение май на теб по ще ти подхожда да обслужваш септични ями
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 21:06:13
Quote
yasho
а аз предлагам и изграждам такива системи от 10 години !!!
също произвеждам контролери за аерация и софт по поръчка на клиента

yasho [ Отговор ]
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 15:08:54 IP/Host: ---.metrolan.biz
Регистриран: Днес
Мнения: 5

www.dialock.net и ще ти доставят и монтират



О, извинявай!!!
Сега те разбрах!!!winking smiley Значи ти ги предлагаш и изграждаш "системите" , а www.dialock.net ги монтират! Сега вече сме на ясно!!!
Все специалисти сте се събрали!!!
Казах ти ,че не си за този форум! Даже и реклама не можеш да си направиш, а какво остава за друго.....spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход