Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 22:32:46
wwtp i krasi_60 регистрирани от едно IP в един и същи ден и час с няколко минути разлика,ей мишок не ми се прави на много хитър да не земеш ти да влезеш в лайняния бидон


krasi_60: 08-03-2010 - 21:53:44 IP/Host: ---.lulin-net.com
Регистриран: преди 5 месеца

wwtp:08-03-2010 - 21:35:26 IP/Host: ---.lulin-net.com
Регистриран: преди 5 месеца
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 22:49:58
Quote
krasi_60
Абе хора,не го обърквайте човека! Той пита дали има някой,който ползва за да сподели опит. Някъде имаше тема,но сега не ми се търси. Полипропилена си е полипропилен,но това не е най-важното за качеството на пречиствателната станция.Макар че при всички случаи полипропилена му са дава гаранция 50 год. Важна е технологията на пречистване,дали е аеробно или анаеробно и коя точно бактерия е използвана при технологията. Гаранцията за всичко е наличие на Европейски сертификати и то къде са изадени,защото може да са фалшименто. Иначе... от компресор( та дори и японски да е)+ пластмасов бидон - резултата е огромна смрад от каналите.
Не го подвеждайте човека с тия разни български самоделки. Аз бих препоръчал на тая фирма: [www.hg-sons.com]
Малко са по-скъпички ,но ако иска да си реши проблема веднъж за винаги и да не му мирише- това е!

оххх милия така ли си правиш реклама,регистрираш няколко ника и започваш да разказваш колко си доволен и същевременно обаче плюеш конкуренцията.миришело ала бала ей смешник земи прочети малко като внасяш и предлагаш нещо.
полипропилена си бил полипропилен хаха,а полиетилена си е полиетилен нали,ама какво разбираш ти от полипропилен ей пълно със смешници опитващи се по всякакъв начин да си продадат лайнарките

"Малко са по-скъпички ,но ако иска да си реши проблема веднъж за винаги и да не му мирише- това е!" да с това вече изби рибата всички ще се наредят на опашкаsmiling smiley)))



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-03-08 23:08 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
08-03-2010 - 23:42:26
Уважаеми бизнесмен Yasho,
Виж образа си в цитираното по долу!

Quote
yasho
Quote
krasi_60
Абе хора,не го обърквайте човека! Той пита дали има някой,който ползва за да сподели опит. Някъде имаше тема,но сега не ми се търси. Полипропилена си е полипропилен,но това не е най-важното за качеството на пречиствателната станция.Макар че при всички случаи полипропилена му са дава гаранция 50 год. Важна е технологията на пречистване,дали е аеробно или анаеробно и коя точно бактерия е използвана при технологията. Гаранцията за всичко е наличие на Европейски сертификати и то къде са изадени,защото може да са фалшименто. Иначе... от компресор( та дори и японски да е)+ пластмасов бидон - резултата е огромна смрад от каналите.
Не го подвеждайте човека с тия разни български самоделки. Аз бих препоръчал на тая фирма: [www.hg-sons.com]
Малко са по-скъпички ,но ако иска да си реши проблема веднъж за винаги и да не му мирише- това е!
оххх милия така ли си правиш реклама,регистрираш няколко ника и започваш да разказваш колко си доволен и същевременно обаче плюеш конкуренцията.миришело ала бала ей смешник земи прочети малко като внасяш и предлагаш нещо.
полипропилена си бил полипропилен хаха,а полиетилена си е полиетилен нали,ама какво разбираш ти от полипропилен ей пълно със смешници опитващи се по всякакъв начин да си продадат лайнарките

"Малко са по-скъпички ,но ако иска да си реши проблема веднъж за винаги и да не му мирише- това е!" да с това вече изби рибата всички ще се наредят на опашкаsmiling smiley)))
Да му мисли krasi_60............Родна реч омайна,сладка!

Quote
yasho
да купи си френски немски или кафто ще да е бидон и ефекта е същия,не го слушай тоя чуди се как да си продаде вносните боклуци ако е много отворен да каже по какво се различават, пласмасата ли е по спецялна ,аератора ли какво айде бегай у лево стига си мамил хората
Това май е за dgeronimo.........Прекрасно излияние!

Quote
yasho
wwtp i krasi_60 регистрирани от едно IP в един и същи ден и час с няколко минути разлика,ей мишок не ми се прави на много хитър да не земеш ти да влезеш в лайняния бидон.
Това неразбрах за кой е но ако е към мен "логиката ти е железна".Голям Шерлок си!Ще потърся обяснение от krasi_60 защо си позволява да се регистрира по едно и също време с мен и то от един и същи сървър.:}
Фантазии.......IP-та и тем подобни.......всеки съди по себе си!Както си ни подкарал скоро ще си говориш сам защото май само аз те търпя но това е за последно.
Като ти чета глупостите,жаргона и правописа........май, май нещо речника ти е семпъл.

Quote
yasho
оххх то пази боже от такива клиенти като теб,много претенции много нещо и като ви кажат цена за качествена станция,почвате да зидате външни кенефи,наслушал съм се на такива като теб
Поредния бисер!

Quote
yasho
а когато аз започнах да внасям аератори тоз дето вика момченце още е пикал прав под масата
А това важи за теб освен ако не си над 75 години.

Quote
val 50
Като Ви погледне човек постовете му става ясно защо нямате клиенти (и няма и да имате). Поне не и аз и всички мои познати.*drink1*
Това момче е право но казаното от него не важи за мен защото аз съм се отработил.
40 години трудов стаж от които над 20 свързани с пречистването на всякакви води са достатъчни.

Опитвам се да бъда полезен с нещо в този форум.С другите момчета тук приказката върви конструктивно но с такива екземпляри като теб спирам до тук!
Дерзай и помни какво ти каза val 50!



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 03:14 от wwtp.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 02:16:19
Quote
wwtp
Quote
yasho
а аз предлагам и изграждам такива системи от 10 години !!!
също произвеждам контролери за аерация и софт по поръчка на клиента
Quote
yasho
www.dialock.net и ще ти доставят и монтират


АБЕ ДРЕБЕН ХИТРЕЦ!!! ЗАЩО ИЗТРИ ПОСТА СИ? ТАКА И ПРЕДПОЛАГАХ !ЗАТОВА МАЛКО ПРЕДИ ТОВА ТЕ ЦИТИРАХ.НЯМА КЪДЕ ДА СЕ СКРИШ......НАПРАВИ СИ "ХУБАВА РЕКЛАМА".КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ЛЪЖЕШ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ЗАТЪВАШ В БИДОНИТЕ СИ!

wwtp i krasi_60 регистрирани от едно IP в един и същи ден и час с няколко минути разлика,ей мишок не ми се прави на много хитър да не земеш ти да влезеш в лайняния бидон


krasi_60: 08-03-2010 - 21:53:44 IP/Host: ---.lulin-net.com
Регистриран: преди 5 месеца

wwtp:08-03-2010 - 21:35:26 IP/Host: ---.lulin-net.com
Регистриран: преди 5 месеца

Quote
krasi_60
Абе хора,не го обърквайте човека! Той пита дали има някой,който ползва за да сподели опит. Някъде имаше тема,но сега не ми се търси. Полипропилена си е полипропилен,но това не е най-важното за качеството на пречиствателната станция.Макар че при всички случаи полипропилена му са дава гаранция 50 год. Важна е технологията на пречистване,дали е аеробно или анаеробно и коя точно бактерия е използвана при технологията. Гаранцията за всичко е наличие на Европейски сертификати и то къде са изадени,защото може да са фалшименто. Иначе... от компресор( та дори и японски да е)+ пластмасов бидон - резултата е огромна смрад от каналите.
Не го подвеждайте човека с тия разни български самоделки. Аз бих препоръчал на тая фирма: [www.hg-sons.com]
Малко са по-скъпички ,но ако иска да си реши проблема веднъж за винаги и да не му мирише- това е!

ех че мушенник бе.и на челна стойка да се изправиш всички знаем,че са бидони и балъци като теб ги внасят и се опитват да компрометират БГ производителите за да си продават на тройна цена боклуците



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 02:22 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 08:57:47
В тоя форум няма ли правила и администратори? *pardon*

Или може всеки неграмотен параноик (с извинение) ,да се регистрира и да обижда останалите съфорумци?
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 10:29:41
Quote
wwtp
Момчета,момчета........Отдавна не сте се проявявали като специалисти в пречиствателните станции.Последния път когато ме провокирахте да пиша е когато сами си правехте пречиствателна станция.От тогава явно има малък напредък но не достатъчно.Жалко,че изгонихте от форума с глупостите си едно читаво момче от Русе.
На сегашните ви отново смехотворни но все пак умерени в сравнение с предишните ви твърдения ще кажа кратко следното:
1.Полипропилена има период на полуразпад 50 год. Колкото по- дебел е ,толкова времето за полуразпада се увеличава.
2.Полиетилена в какъвто и вид да е........лят,излят,долят,налят ,под налягане и без налягане- ЗА 10г. СТАВА НА СОЛ!!!
3.Всички правоъгълни контейнери за пречиствателни станции за със заварки с Лайстер.Те са много неустойчиви както на земен натиск така и на хидравличното налягане.
4.Предлаганите и произвеждани в България цилиндрични контейнери от полопропилен са с лош състав и дебелината му не отговаря за устойчивост на хидравлика и статика..Целта е ясна........постигане на по -ниска цена за сметка на качеството ,което е за сметка на клиента. Има само една фирма предлагаща качествени пречиствателни станции от полипропилен на българския пазар и те не се произвеждат тук ,а се внасят готови. Имам такава и знам за какво става дума.
5.Цилиндричните полипропиленови контейнери за да са устойчиви на хидравлика и статика трябва да са минимум от 8мм лист полипропилен( за най -малките пр.станции) с хомогеннен състав и да са конфигурирани с високоволтово безшевно слепване. Това слепване е на база йонизация на материяла и е по- здраво от леене.
6.Към Фло!
Друже Фло,
Явно ти си най -начетения и близко до истината човек в този форум. Приеми приятелски съвет от мен.......спри да четеш старите съветски учебници за това що е то пречиствателна станция. Не отричам руснаците и техния научен потенциал но това са писания от зората на науката. Сега разни мошеници извадиха от подводници,кораби и лодки старите технологии за пречиствателни станции и ги предлагат като нови ,а те за нищо не стават. Щом румънците предлагат пречиствателни станции представи си за какво става дума. Българските са на същото дередже.В България няма оторизирана лаборатория или институция ,която да има право да дава европейски сертификати. Издават се някакви за местна употреба.
Тази схема която си я публикувал е на Технопласт. Това не е пречиствателна станция ,а просто един утайник и нищо повече.Не се излагай така........мисля те за начетен. Един шотландски инвеститор в едно ямболско село така е пропищял от тези измислени съоръжения,че даже вече селския кмет е на ясно за какво става дума и се чуди как да изгони инвеститора.............нали се сещаш,че инвеститора е инвестирал 000 ,00005 лв. в тези ментета.
В заключение ще ти препоръчам да си коригираш виждането за пречистването.......вече денитрификацията е преди нитрификацията D-N пречистване в един контейнер ,чийто сектори не са изцяло отделени един от друг ,а са напълно отворени един към друг от долу и отгоре. Пречистването става в средата на контейнера по височина при максимално ефектовен аеробен процес с аерация ,контролирана от компютър в зависимост от количеството на отпадната вода. Това е последно поколение D-N пречистване. Ако искаш приеми го ако искаш не, но не давай съвети от преди 30 години.
Това е Друже!

Ето го пак същия играч с чешките бидони на пазара как плюе по производителите и баламосва с глупостите си простолюдието
"4.Предлаганите и произвеждани в България цилиндрични контейнери от полопропилен са с лош състав"- абе глупак ПП в бг е само вносен ти как разбра какъв е състава му!

2.Полиетилена в какъвто и вид да е........лят,излят,долят,налят ,под налягане и без налягане- ЗА 10г. СТАВА НА СОЛ!!!
Ей тъпън кога и къде видя станал резервоар от ПЕ на сол за 10 години,тука виждаме че момчето вносител няма и седми клас!!!

"3.Всички правоъгълни контейнери за пречиствателни станции за със заварки с Лайстер.Те са много неустойчиви както на земен натисктака и на хидравличното налягане" - абе малоумник нали уж са роторно леене къде видя заварка при леене

"Тази схема която си я публикувал е на Технопласт. Това не е пречиствателна станция ,а просто един утайник и нищо повече.Не се излагай така........мисля те за начетен. Един шотландски инвеститор в едно ямболско село така е пропищял от тези измислени съоръжения,че даже вече селския кмет е на ясно за какво става дума и се чуди как да изгони инвеститора.............нали се сещаш,че инвеститора е инвестирал 000 ,00005 лв. в тези ментета." - това няма да коментирам но предполагам ще има сериозни последициsmiling smiley) ще си направя труда завода да го получи

Накратко хора внимавайте пълно е с недоброжелателни и некомпетентни продавачи на които основната цел е да ви измамят по какъв ли не начин . Не им се връзвайте на глупостите има много добри БГ производители на станции като станциите се комплектоват с качествени аератори контролери и т.н
Аз от такъв мошенник не бих си купил бидон за зела та камоли пречиствателна станция

това е фирмата която рекламира от другия си ник нейм "Аз бих препоръчал на тая фирма: [www.hg-sons.com]" на космически цени естествено



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 11:07 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:10:50
Уважаеми колеги,
Защо изобщо се дразните един друг? В началото на темата е зададен въпрос, а за 11 страници , едва ли е даден отговор. Аз съм пристр`астен и не мога да съм критерий, но винаги съветвам и клиентите си да потърсят и други оферти и мнения, и внимателно да обмислят такава покупка. В тази тема би трябвало да пишат хора които са си сложили определен вид система и защо са я предпочели. Умишлено оставям коментарите на всички компетентни по темата без отговор от моя страна, именно за да избегна конфронтация между "Представители и Производители" на пречиствателни станции. Публикувах сайта ни не за да продавам тук. Бих дал инфо на всеки който е заинтересован, но той сам ще си вземе решението. Отминаха времената на измамниците (или поне се надявам). Ще оцелеят само коректните.

Поздрави от снежна Варна.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:13:01
аха сега виждам че единия в семяйния бизнес е явно бащата с неговите 75 години. абе дедик ти когато си можел да ходиш кенефа ти е бил на двора кога и къде успя да учиш и да видиш пречиствателна станция:}
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:15:19
Quote
dimitrov7101
Уважаеми колеги,
Защо изобщо се дразните един друг? В началото на темата е зададен въпрос, а за 11 страници , едва ли е даден отговор. Аз съм пристр`астен и не мога да съм критерий, но винаги съветвам и клиентите си да потърсят и други оферти и мнения, и внимателно да обмислят такава покупка. В тази тема би трябвало да пишат хора които са си сложили определен вид система и защо са я предпочели. Умишлено оставям коментарите на всички компетентни по темата без отговор от моя страна, именно за да избегна конфронтация между "Представители и Производители" на пречиствателни станции. Публикувах сайта ни не за да продавам тук. Бих дал инфо на всеки който е заинтересован, но той сам ще си вземе решението. Отминаха времената на измамниците (или поне се надявам). Ще оцелеят само коректните.

Поздрави от снежна Варна.

*ok*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:26:10
Zdraveite iskam i az da se vklu4a po temata i da izkaja mnenie za moqta pre4istvatelna stanciq.Nie si montirahme takava predi 4 godini, nashata e ot naj evtinite i raboti bez kompresori i t.n. a s bakterii prez toaletnata 4iniq.Darja da kaja na "wwtp" 4e ne zna4i 4e kogato sistemata e po evtina ozna4ava 4e ne e ka4estvena! Na6ata raboti s drenaj v po4vata i nqmame problem.Ako moga da bada polezen na nqkogo da pi6e.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход