Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 14:48:24
И на мен ми харесва.Може би трябва да се поработи малко по цветовете,защото в момента изглежда прекалено нееднородно,но иначе си е ок.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 17:19:26
avatar
извинявам се че питах неясно въпросът беше за релефа

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 21:21:12
Mnogo e gladko(ne vsi4ki, no pone 3-4 kamika draznqt). Prosto kre6ti "izkustven kamyk".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-15 21:25 от Nasko.Stoykov.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 21:44:21
Релефа е отличен.Щях да кажа перфектен и като изработка,ако не беше повторяемоста на два елемента на условно третия ред отдолу-нагоре.Поздравления!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 23:59:54
Ако това беше истински зид, щях да преместя 3 доста плоски камъни и да ги сложа на далече един от друг, сега и 3-та са в един ред. Има и други плоски но поне не са така близо. Тези ми дразнят окото. Иначе добре изглежда. Единият не е съвсем плосък, но е голям и това го прави беден на релеф. Рокуол, мисля че ще ги забележиш. В горната част са.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
16-02-2011 - 12:03:49
avatar
за да улесня обсъждането разделих и номерирах отделните камъни



Дори и сам не повярвах колко много повтарящи се елемента има ... отбелязвам ги с еднакъв цвят точки

И все пак, оцветяването (което не знам защо не одобрявате) доста ги е скрило - не може да се отрече.
Недостатък е, че са сложени по един и същ начин - ако бяха завъртани, нямаше да се хващат и толкова повтарящите се елементи.

За гладките съм съгласен, че има няколко по-гладки, но все пак в природата не всички камъни са грапави.

Кажете кои номера са гладките, които не ви харесват - има си начин да се добави релеф - патентован е от мен smiling smiley).

Предполагам, че говорите за 5 & 16 (еднакви) , 6 и 20 & 21 (еднакви), но ако има и други, които мислите, че се нуждаят от внимание - кажете кои са.

Не знам Nasko какви камъни има в Канада, но този модел е един от най-хубавите, които съм виждал с по-лек релеф.

Критикувайте смело - сега е моментът.


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-02-16 12:17 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
16-02-2011 - 12:47:24
№19,20 и 21 са еднакви и повтарящи се в един ред,което се вижда лесно и без затруднения.Вероятно така върви и целия ред, иначе броя на елементите ми изглежда на 7.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
16-02-2011 - 13:29:15
Във квадрат 5 и 6 . В квадрат 5 най-големия камък стоъ "дразнещо", в квадрат 6-ъгловия камък до червената точка. Останалото е добре. Можеше да се вкарат малко елементи на отчупвания, пукнатини, "дефекти" и пр. На мене също ми допада този вид "суха зидария". Сега съм на работа и нямам време, но по-късно ще се опитам да покажа подобен вид които се продават в сев. Хамерика.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
16-02-2011 - 13:38:28
Мисля още, че снимката не може да покаже детайлно повърхноста на "камъните", затова стоят доста изкуствено и "стилно". Тези които се продават тука имитират 100% така наречения Пясъчник или Лаймстоун, виждат се кристалчета, песъчинки, люспички и т.н.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
16-02-2011 - 15:47:11
avatar
Nasko,

вземи ми прати един кашон от Хамериканско-Канадските - ще си платя масрафа.

А иначе в Канада наскоро едни познати китайци откупиха фирма за камънак и сега правят вече и в Канада

Колкото за люспичките и слюдичките - да има кой да плаща глезотиите и тук - и златни жилки ще има

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход