Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
03-09-2010 - 08:05:38
avatar
Vertical Decorative Concrete = Щампован Бетон, ама човек като не знае какво гледа - си пита, колкото да се намира на работа ...
Едно си баба знай *tired*, едно си бай ... :}

Това ми прозвуча като гатанката за реката започваща с Ду и завършваща на нав

Лошото е че YouTube скоро няма да пуснат субтитри *write* и сигурно ще има и други "гатанки"


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-09-03 08:10 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
03-09-2010 - 14:51:25
avatar
Някой май не му е много приятно,че се явяват картинки с КАЧЕСТВЕНИ имитации на камъни.Въпрос на време е
и български майстори да хванат тази технология и пръсканите със спрей "камъни" ще идат на....
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
06-09-2010 - 18:04:33
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
07-09-2010 - 18:44:12
avatar
Не че нещо ще помогне ама матрял да има за сравнение. Снимчица то 2 дена

Ни копува ни продава
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
07-09-2010 - 19:24:31
avatar
Quote
complast
...Въпрос на време е и български майстори ....

ВЪПРОС НА ВРЕМЕ Е ДА ВЛЕЗЕШ В ЧАС, но лично аз не бих заложил това да се случи.

ВРЕМЕТО, в което българските майстори "хващаха" тази технология мина отдавна. За разлика от теб, аз съм минал курс по тази американска технология + сертифициран съм и съм записан на сайта на фирмата. На на курса имаше много майстори, които явно са се интересували. Нищо не е тайна, както ти се струва на теб. Просто някои неща (като технологии, матрици, щампи) струват пари и не могат да се правят с питане (за технологиите) или от автомобилни гуми и силикон за баня (за матриците), колкото и да ти се иска

Това, че четеш стари вестници, не връща времето назад.

Ако погледнеш броя на редакциите под горния ми пост, може и да се сетиш какво друго е имало, но реших да го спестя на четящите, за да не развалям тона на форума.

Колкото до "спрея", който много обичаш да повтаряш. SPRAY (английски) = пръскам. Всичко, което се нанася с пръскане е спрей, а това, за което все говориш няма нищо общо с това, за което мисли, нито пък пръскането е процес, който е несъвместим с технологията.

Няма да те просвещавам и да ти давам видео (много ги обичаш знам) на роботи на линия за изкуствен камък (стойност 640 000 евро) които пръскат. Ако си виждал роботите в автозаводите - ами ей такива са.

Айде смело.

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
14-02-2011 - 21:41:32
avatar
какво мислите за този модел ?

(проект е - не е в продажба, затова събирам мнения)


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
14-02-2011 - 22:19:34
avatar
Харесва ми.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
14-02-2011 - 23:34:04
avatar
Харесва ми. Е има какво да се желае но това си е още проект .*beer*

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 06:52:53
*ok* Аз го използвам където мога.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
15-02-2011 - 12:44:26
avatar
еее, драго,

ти на всичко ще намериш кусур - аз не намирам проблем

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход