Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-07-2010 - 23:41:41
avatar
ако погледнеш едни линкове по-горе ще видиш няколко комина с облицовка (не в БГ), които са си съвсем наред + едно барбекю с пещ (в БГ) което също си е добре ......

боядисването на такива хубави тухли би било лош избор, както вече казах горе

а колкото до "в никакъв случай" - според поста ти излиза, че латексът ще стои там, където облицовката няма да издържи

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-12 23:43 от rockwall.
LKK
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-07-2010 - 23:59:59
При облицовка на 8 метра трябва да се предвиди дилатационна фуга, иначе ще падне. При тухлената зидария си я има от самата технология на зидането.

Бялото дава обем и мекота в големи помещения. Не съм казал че трябва да е латекс. Нещо финно пръскано, за да се получи дифузна светлина, като същевременно се съхрани шарката на тухлената зидария.

Всичко това са само пожелания, има си дизайнери и конструктори, чието мнение е най-меродавно. Сори за спама.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
13-07-2010 - 02:56:48
И аз мисля че въпроса не е само за дизайнер, но и за конструктор, особено ако се избере вариянт със зидане или дори лепени изкуствени камъни. Това е пържи етаж а от долу има мазе. Колко е голяма основата на този комин? Има ли място за нов зид? Настоящите основи ще могат ли да понесат допълнителния товар??? Това е в Канада, ако някой иска тухли единички мога да му изпратя....в колет:]*beer*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
13-07-2010 - 16:00:58
avatar
*angel*поне стана ясно че знаем какво няма в БГ

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
26-07-2010 - 18:30:03
avatar
а сега де

току що говорих с човек от София, който ми каза че на околовръстното продавали кокали на мрежа за 180 лв/м2

знам за едни залепени с лепила един за друг за по 40 лв/бр (т.е. пак към 150 лв/м2), ама тези сигурно са нещо ново

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-05 01:00 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
05-08-2010 - 01:02:11
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-09-2010 - 01:05:29
[http] Za Rockwall
Нещо за обогатяване на асортимента.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-09-02 01:14 от Nasko.Stoykov.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-09-2010 - 02:06:18
avatar
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-09-2010 - 13:20:03
avatar
Маи такова нещо мислиш да правиш.









Ни копува ни продава
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
02-09-2010 - 14:52:16
Да си кажа правичката, идеята ми беше да "закача" 2 снимки на "дувари" единия зидан с естествен камък, а другия с изкуствен. Обзалагам се че доста хора не биха направили разлика. ТРОТКО Е ЗАКАЧИЛ ДОСТА СПОЛУЧЛИВИ СНИМКИ. А сега някой да каже дали са от естествен камък или от изкуствен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход