Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 11:11:15
Слънчо,много е добър твоя майстор,страхотен покрив!
Другата седмица като се завърна и започвам със снимкитеwinking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 11:59:02
avatar
Slun4o-благодаря!*bow**ok*

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
11-05-2010 - 18:50:48
Най-накрая снимах и сега ще се опитам да закача последните снимки. Само още едно уточнение - по изрично искане на инвеститора сме използвали стари греди. Голем зор, щото един пирон не може да се забие в толкова изсъхнало дърво.






Утре ще пробвам да кача още. Сега отивам да *drink1*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-11 18:53 от slun4o.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
11-05-2010 - 19:30:17
avatar
Slun4o,страхотно сте се справили-заслужаваш 2х*drink1*smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
11-05-2010 - 23:19:47
avatar
Quote
slun4o
Най-накрая снимах и сега ще се опитам да закача последните снимки. Само още едно уточнение - по изрично искане на инвеститора сме използвали стари греди. Голем зор, щото един пирон не може да се забие в толкова изсъхнало дърво.






Утре ще пробвам да кача още. Сега отивам да *drink1*

*bow**drink1*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
12-05-2010 - 18:04:21
Венци, къде се загуби?!

Още малко снимки, а утре специално ще обърна внимание на покрива.


URL=http://img28.imageshack.us/i/sam4605.jpg/][/URL]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-12 18:08 от slun4o.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
12-05-2010 - 18:08:54
е, пак не успях да направя нещата като хората с тези снимки. утре пак...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
13-05-2010 - 01:38:49
Тук съм Слънчо.Тази вечер се прибрах от обекта,10 дни изкарах с майсторите/а те,наистина се оказаха такива/,доволен съм от работата досега,а тя ще продължи още седмица.Аз все пак в петък съм на AC/DC....clap:
Имам много да споделям/в снимки,с впечатления ит.н./,но май ще пропусна да го направя тук-интереса изчезна с малки изключения!Бригадата,която работи,наистина е уникална-откъдето и да я погледнетеМоже много да споделяме,но на лични,по телефона и на мястоwinking smiley
Желая на всички "вЪЗРОЖДЕНЦИ" Възраждаждане...поне душевно!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
13-05-2010 - 19:25:46
avatar
Quote
venciev
Тук съм Слънчо.Тази вечер се прибрах от обекта,10 дни изкарах с майсторите/а те,наистина се оказаха такива/,доволен съм от работата досега,а тя ще продължи още седмица.Аз все пак в петък съм на AC/DC....clap:
Имам много да споделям/в снимки,с впечатления ит.н./,но май ще пропусна да го направя тук-интереса изчезна с малки изключения!Бригадата,която работи,наистина е уникална-откъдето и да я погледнетеМоже много да споделяме,но на лични,по телефона и на мястоwinking smiley
Желая на всички "вЪЗРОЖДЕНЦИ" Възраждаждане...поне душевно!

Не така, моля! Не е изчезнал интереса, чакам и обясненията ти, и снимките. Давай по- бързо, че трябва да замина на село, а там нямам Интернет.smiling smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
13-05-2010 - 23:51:56
Ками качих снимки от ремонта на къщата в снимка.бг [venciev.snimka.bg]
Ако нещо конкретно те интерисува,питай,с удоволствие ще споделя с теб.Тези майстори наистина не са за изпускане,ако имаш работа за тях ще ги спазарим!Не работят скъпо и си разбират много от работата-редят всякакви камъни/вкл. и калдаръми/,правят всичко от дърво/ръчно/,реставрацията им е силата,другата седмица ще видиш резултата от сейковската къща!
Ще ти пусна телефона ми на лични,обади се!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход