Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
26-04-2010 - 12:18:35
Току-що говорих с гатера,започват да бичат материала,другия понеделник или вторник започваме да разваляме покрива.Засега всичко върви по планwinking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
26-04-2010 - 19:41:34
Венци , хаирлия да е ! Желая всичко да върви по вода. *beer*
При възможност ще мина през Сейковци , но и при мен нещата не са ... както трябва.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
26-04-2010 - 20:20:16
Здравейте,
тук може да откриете различни реставрации и редене на тикли на покриви -[mountainhousebg.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-26 23:12 от joker79.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
26-04-2010 - 20:23:21
*ok*-http://mountainhousebg.com



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-26 23:10 от joker79.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
26-04-2010 - 20:24:37
avatar
Quote
joker79
Zdraveite
tyk moge da otkriete razlichni restavracii i redene na tikli na pokriv -[mountainhousebg.com]

Ако опиташ да пишеш на български,особено в тема за Възрожденски къщи,ще направиш добро първоначално впечатление.....winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
27-04-2010 - 03:05:41
Joker,говорих с въпросната фирма няколко пъти/благодаря ти все пак за инфото/!Това е фирма.....със собствен сайт....и наема тези хора,които аз наех да ми направят къщата!Разликата беше познай къде?....в цената!Само 20 лв на квадрат отгоре....добре,че не са някои лакоми да искат повече!Цената им е 50лв на квадрат за труд,като комини,улами,допълнителни "гъдели" не влизат в цената!...конюнктура,както споменах вече!
Арго,ще ти звънна по телефона!От сряда ще отсъствам за няколко дни,ще ходя до Черна гора/Лим/,от понеделник си добре дошъл в Сейковци!ТРЯБВА да видиш какво ще правят момчетата по покрива!!!!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 08:29:15
В последно време не ми остава време за интернет излизам рано сутрин и се прибирам късно.Венци, и аз имам същите помисли като теб за моята тема,че се натрапвам на хората.Вчера ми идваха на гости на къщата един политически лидер парламентарно представен с няколко депутата.Явно и политиците имат вкус.Темата ти е много интересна и за мен а виждам,че и доста хора те подкрепят да продължиш да ни информираш как тече ремонта.Така,че с интерес очаквам да продължиш темата без притеснение,че се натрапваш.Надявам се,че нещата ще минат гладко и безпроблемно.Чакам с нетърпение и снимки от ремонта.Успех.*ok**ok**ok*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 09:11:44
*stop*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-12 11:42 от joker79.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 09:23:52
Специално за Марк:

Това е направен покрив на стара къща, чиято история като цяло е много интересна (в снимки, разбира се), ама на зима ще я разкажа, га няма работаwinking smiley

[img297.imageshack.us]

Няма време да стигна до другата къща и да я снимам, но до края на седмицата ще станеsmiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-28 10:00 от slun4o.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
28-04-2010 - 10:37:40
Тук всеки влиза доброволно и чете доброволно. Натрапници са тези, който никой не е канил в темата, а "звънят без никой да ги е натискал". Пиши Венци, пиши! И снимай! Мен ме вълнува изпълнението на уламата и те моля за максимална и детайлна фотодокументираност!

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход