Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте всички и да почна по същество...

Публикувано от tao 
tao
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:17:35
ех.
Добре бе хора. Ок. Съгласих се.
Проектант и Архитект задължително!->После в общината.ОК.
Те казаха вече че няма проблем да търбуша, но , нека, ще го мина по-офицялния ред със становище. Пак ще стане бързо.
Давайте по-натам за стени, бригади и осветление.
*ok*
Брее, вече зеха да ме фащат нервите! Бахму и бюрокрацията.
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:21:41
avatar
Partzalev,здравей!
Мисля,че tao сериозно се е заел със задачата до Нова Година да е новодомец и не се гъбарка-при правилна организация има достатъчно време дотогава,ако зимата не подрани(днес на строежа под Витоша прехвърчаше доста сняг).
Срещу 25-30 000 лв.(грубо) ще излезе от приключението,ако си реши проблема със съседите-подхода му е правилен,трябва и да говори със всеки поотделно на общо събрание,за да не се изнервят примерно,че няма да могат дълго време да ползват асансьора,докато майсторите качват и свалят материали.Ама пък колко дълго-няма да усетим кога ще дойде НГ.... winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:21:45
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> ех.
> Добре бе хора. Ок. Съгласих се.
> Проектант и Архитект задължително!->После в
> общината.ОК.
> Те казаха вече че няма проблем да търбуша, но ,
> нека, ще го мина по-офицялния ред със становище.
> Пак ще стане бързо.
> Давайте по-натам за стени, бригади и осветление.
>
> Брее, вече зеха да ме фащат нервите! Бахму и
> бюрокрацията.


В коя община ти обещаха.
Районната или ДАГ.
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:22:35
Споко,
не се ядосвай! Първо го купи!
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:22:41
OwnerBg си е направил труда да смели и представи доста полезна информация, прочети я пак- аз лично го направих няколко пъти, доста неща мисля, ми се обясниха в документалната част.Подписа от общината не е туристическо състезание - тичай насам да ти подпишем - а се дава въз основа на изброените документи, които казваш,че нямаш време да чакаш.
Тръгваш да си вкарваш таралеж в гащите с ремонт през зимата без необходимите документи при сигурно изостряне на отношенията с другите съсобственици. Все пак не искаш да направиш едно пребоядисване, а искаш да къртиш фасада. Ами ако съседа отляво реши да си направи обор на терасата и изкара 2 крави там?
Задвижи си процедурите като хората и дай на жената бойна задача - да измисли осветлението и дизайна на стените, които те мъчат. Има да върти, да суче и да чете списания не до януари, ами до 2011 ако искаш, просто като ти дойде с решение мрънвай "няма ли нещо по-хубаво". Не ми се вярва в момента да си на улицата, че да трябва да стане "до след 15 мин". То ясно, че ти е мерак и са те налазили, ама дай малко по-търпеливо - хубавите неща стават бавно.
ПС. ей, не смогвам да пиша, докато се обадя сте се разбрали вече smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-14 00:24 от damm.
tao
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:24:37
В района.
В ДАГ неам никви връзки.

Да, Дамм.
Чета и смилам. Ма, няма начин ще се прави.
Хъх, жената на мен възложи таз задачка, каза че поема кухнята и детската ..и да не я търса.
smiling smiley
Бе я аз да ида във форума на БГ-мамма да им се примоля, някоя булка мож да се смили да пусне гювеч с некоя идейка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-14 00:29 от tao.
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:30:24
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> В района.
> В ДАГ неам никви връзки.
>

Е точно в района такъв номер въртят.
Всичко може, ама сега се е спекло и ще се наложи да направим бързо проект.
И като закихаш кинти, и нещо не става а и коледа идва, и грип се задава.

Хвани си оборотен архитект който ще ти изкара папките, а не само да ти хвърли проекта и ти да го движиш.
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:30:40
Парцалев,не те засягам теб,извинявай,ако не сме се разбрали.Тао,все още не разбира в каква каша си се намира.Просто,си е сложно да си собственик,а още по сложно е да си съсобственик,но както и да е.Лично аз,/прав си 2.60 е ниско,е това не са френски прозорци/,няма да съм толкова ентусиазиран,но нейсе.Само,сакън за жената,там си трябва ЛЮБОВ и Тео ч има.
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:30:54
markk, здравей!
Не съм казал, че е невъзможно, а как ще изглежда!
Съседите, като такива не са проблем. Проблем е съжителството след това с хора, които са те намразили!
Re: Здравейте всички и да почна по същество...
14-10-2009 - 00:36:38
Постъпи като истински мъж - подмажи и се :] Ти ги правиш по-хубави, гледай какви хубави цветове си избрала,аз по общините тичам, знаеш ли какво разправят кибиците от форума, че трябва да се поготви... мрън-мрън...". И нерви ще спестиш, и бонус-вечеря можеш да намажеш *pardon* . Останах с впечатлението, че една година си удържал атака "купувай, та купувай", сега за 1 месец ли ще се дадеш? Не се дави на края на Дунава, ей smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход