Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

дървена дограма

Публикувано от Ivant 
Re: дървена дограма
28-05-2009 - 15:48:37
avatar
Провери при тия [www.gsg-bg.com] ,гледах ги на Пловдивския панаир и ми казаха,че могат да правят почти всичко и цената за м2 при 50% отваряемост е не повече от 300-340лв smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: дървена дограма
28-05-2009 - 16:51:08
Благодаря ти markk днес ходих до дистрибуторите им в София.Пълна скръб са *tired* ще опитам директно да си говоря с тези в Пловдив.Колкото фирми обиколих днес всички са сложили по една статистка за консултант продавачка.Учудвам се как въобще им върви бизнеса!!!Трагедията е повсеместна........ :g: *sos*
Re: дървена дограма
28-05-2009 - 19:28:18
avatar
Поне хората,с които разговарях на панаира,бяха компетентни...
За другото си прав,навсякъде е така-самият аз се вбесявам,когато трябва да контактувам с такива "консултанти",а ми се налага постоянно... :g:
Вчера даже успях да се вбеся 3 пъти... smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: дървена дограма
29-05-2009 - 12:35:49
Днес ми дойде поредното недоразумение на е мейла а именно оферта от една прочута фирма.Цената и за 1м2 е 899лв. и после ако ми каже някой,че не се перат пари здраво здраве му кажи.Направо съм възмотен!!!!!!!!! :g:
Re: дървена дограма
29-05-2009 - 13:19:23
Дай инфо - коя е тази фирма. smiling smiley
Re: дървена дограма
31-05-2009 - 00:24:11
Писал съм коя е фирмата от която съм доволен и цената за 50% отваряемо е 320 лв. /м2 ама маи колегите във форума не четат по старите съобщения *book*. Така, че виж, обади се, запитай пък прецени. И все пак говорим за 32 см стъклопакет стандартно при тях, 5 години гаранция. Ама стига съм се повтарял, че на някой колеги може да им е омръзнало, но нали за това сме тука всеки да си казва мнението.

п.с. Относно фирма Джи Ес Джи щях да кажа нещо ама ти сам си се убедил за каква сръб става дума *huh*
Re: дървена дограма
01-06-2009 - 11:11:00
avatar
Далеч съм от мисълта да им правя реклама,само споделям набл'дения







smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: дървена дограма
02-06-2009 - 10:53:13
Имах запитване в самоковския офис от особено взискателен клиент, който се интересуваше от качествена дървена дограма. Тъй-като предлагам основно качествено pvc salamander, schuco i aluplast, ми се наложи да потърся партнъори , които да прелагат дървена дограма.Та в този ред на мисли - стигнах до www.system-as.com
Това е италианска дограма Sciuker, със стъклопакет 24-28 мм триплекс+триплекс-К.
Дограмата се внася от Италия
Дограмата е тройно слепена с алумиминева капачка.С дългогдишния си опит смея да твърдя, че е шедьовър. Но и разбира цената е доста по-висока.
Но евтино и перфектно - няма winking smiley
Re: дървена дограма
18-08-2009 - 11:06:01
.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-10-11 10:07 от ArturDent.
Re: дървена дограма
18-08-2009 - 14:53:36
Питах за дограма в някаква световно неизвестна дъскорезница тук в квартала.250 лева за единично,без стъклопакета.Отваряемите части +60% върху цената.Ако се изработва като двойно с дебелина колкото на стената-480 лева за м2.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход