Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

дървена дограма

Публикувано от Ivant 
Re: дървена дограма
01-04-2009 - 00:51:49
ама аз не искам да ме ухажват и да ми обръщат много внимание, искам просто истинска дограма, и да знам, че парите ми отиват за нещо което си заслужава ! Нямам нищо против малките фирми, даже напротив, стига да продават истински неща!
Re: дървена дограма
01-04-2009 - 02:40:41
Ето и фирмичката с която работих и останах доволен,правят всякаква дограма и обзавеждане за дома и за заведения.Това са снимки от последният им обект-в ст.град, бл.60,можеш и на място да погледнеш дограмата.Имам само тел.на майстора Ачо-0884633344,успех! [img18.imageshack.us]
Re: дървена дограма
01-04-2009 - 10:03:37
Разгледах снимките на маистора АЧО и останах изумен eye popping smiley и изненадан, че още има хора който си мислят че това е дограма. Абе хора вие виждали ли сте истинска трислойна дограма със стъклопакет. Явно и маистора АЧО не е виждал. Е точно такива фирмички трябва да ги забранят със закон *stop* ( то май от догодина ще влезе някакъв закон с определени изисквания ) защото те само петнят името на дървената дограма и хабят матеряла с две думи.
Re: дървена дограма
01-04-2009 - 10:11:05
Getso, спокойно тази дограма която се вижда е чамова, най-обикновена, нарочно такава е поръчана, за да имитира битовият стил на заведението. Иначе по-скоро колегата никола, не е разбрал за каква дограма се говори тук!
Re: дървена дограма
02-04-2009 - 01:43:33
Дограмата е дъбова със стъклопакет и е "обикновена",но пък цената е поне 10 пъти по-ниска и качествена от някои други.Просто исках да помогна на Ivant,който си търси истинска фирма,аз останах доволен.Getso по спокойно бе човек,въпросната малка фирмичка има зад гърбът си достатъчно поръчки за италия като подизпълнител и според мен точно такива "фирмички"доказали качество и цена ще оцелеят на пазара.
Re: дървена дограма
02-04-2009 - 09:18:53
Извинявам се *bow* може да съм прозвучал грубо. Наистина тази дограма в това заведение не това за което става дума в този форум, а именно говорим за троинослепена дървесина (бял бор, лиственица, махагон, дъб) с дебелина 68 или 78 мм, два уплътнителя, стъклопакет 32 или 42 мм, двуосно отваряне и качествен лак. Ако поръчките за чужбина са критери за някой, то въпросната фирма за която бях споменал също работи като подизпълнител на фирма за дървени сглобяеми къщи и има монтирани дограми в Кипър и в Холандия.
Re: дървена дограма
08-05-2009 - 09:22:29
Нещо интересно по темата . Вчера видях профили , които от едната страна са с дъбова дървесина. Явно може да се поръчат профили , които и от двете страни да имат дъбова дървесина /или някаква друга/ , а в средата да е чамова.
Re: дървена дограма
08-05-2009 - 09:59:09
avatar
може

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: дървена дограма
08-05-2009 - 13:27:26
Това ще да е нещо от тия слепените,техническите дървении,дето са много популягни последно време.
Re: дървена дограма
27-05-2009 - 13:12:45
Е аз стигнах да дограмата и се услушвам за фирма в която хем е хубава хем ефтина :} много съм претенциозен ха ха ха.Можеби няма съфорумци които да са попадали на такава фирма? *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход