Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 00:17:52
avatar
Quote
bezopit
MASTERCAM,Много си ми изкуствен и БЕЗЛИЧЕН,чак пък се научи и ЗДРАВЕЙ да пишеш ХА,ХА,ХА,ХА.Когато си махнеш подписа от който твърдиш,че нямаш нужда и задаваш обосновани въпроси съм готов да си комуникирам с теб!Докато играеш селски хитрец ще прощаваш за израза,но ти си такъв дръж се на разстояние!

Дори така да е но като образован и културен човек за какъвто се мислиш би трябвало да ми отговориш на въпроса ,а за останалото не си ти този дето ще командва дали да си слагам подпис или не.
Хубава фасада са ти спретнали но отвътре ще си остане кенеф,нищо важно е от вън как изглежда.
Роден съм в гр Пловдив и живея на центъра , родителите ми също са кореняци Пловдивчани .

Точно на такива селски хитреци като теб им се падат и такива "майстори" серачиЩЕ ПРОЩАВАШ ЗА ИЗРАЗА но не заблуждавай хората че този цапач е мазач такива под път и над път важно е да е евтинко че да се хвалиш пред цяло село нищо че се е напукала мазилката и като си хвърлиш шапката на стената няма да падне на пода ХА ХА ХА ХА ХА



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-19 00:21 от MASTERCAM.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 00:19:11
Може би аз и жена ми сме по-особен чишит обичаме да ни мирише на вар :] и ненавиждаме гипскартона.Наскоро идва един юнак при мен за работа и ми предложи да сложи алуминиеви парапети на балконте :]:]:] Абе съвременна работа ама аз като съм прост и не искам кво да се прави.Ще си сложа дървени!*drunk*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 00:44:50
MASTERCAM ,едно магаре ако не си покаже магарията на мегдана то какво магаре е?:]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 07:53:22
Хубуу де...като иска вар-да слага вар.Какво толкова...Предимството на гипскартона е по-малкото работа и това,че не е нужно кой знае колко квалифициран монтажник.За мазилката си трябва истински майстор.Ако е попаднал на такъв...що да не сложи мазилка...че май и по-евтино излиза от картона.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 08:40:17
avatar
bezopit, на каква цена спазари мазането че и мен таз люлка ме люлее.
Варта си е вар.И да се подпреш, и пиронче да забиеш, а и мухите ги мори със страшна сила.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 15:52:44
avatar
Quote
bezopit
MASTERCAM ,едно магаре ако не си покаже магарията на мегдана то какво магаре е?:]

Е не те мисля за магаре, дори не съм го казал .

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 17:38:33
Напоследък форума се напълни с разни заядлици. Повече се карат отколкото да кажат или покажат нещо смислено, от което да всички да имаме полза. Предполагам, че е от кризата и безпоръчието (защото повечето имат подписи с линкове към фирмите си, знимаващи се естрествено със строителство).



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-19 17:41 от bulhomes.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 21:51:02
Доста интересно става,сиреч Българщината се проявява и във форума където иначе би трябвало да се спазва някакво благоприличие и колегиалност *book* Та така какъв е зора да се обсъждат начините за довършване на стени,който както иска и му оттърва*bow* И аз работя такива неща,и аз слагам ГИПС КАШОН и точно поради тази причина бих си мазал стените с вар,по ми харесва и е доста по надеждно+това не свиваш помещението излишно.Една шпакловчица след това и който иска да ми обяснява,че картона е по добър! Че не било перфектно изправено,та в тази къща да не би да живеят нивелири бе:} с просто око никога няма да се види при добро измазване.И моята мечта е възрожденска къша и скоро ще започвам с реализациятаwinking smiley следя форума и най-вече темата на "bezopit"очарован съм от нещата,които се получават защото са направени с любов и желание,мммммда при повечето хора това липсва и поради тази причина биха си сложили картонени стени,да ме прощава MASTERCAM*beer*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
19-06-2010 - 23:58:34
avatar
Не се занимавам с гипскартон и не съм привърженик на този вид материал ,къде видя че съм писал нещо такова,а за останалото може и да си прав на селска къща прави идеално измазани стени не и трябват може да си остане и на тухла ми то от вътре не се вижда, но аз не говорих точно за това а за напуканата съвсем нова мазилка и за "майстора" мазач.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
20-06-2010 - 00:05:20
avatar
Quote
bulhomes
Напоследък форума се напълни с разни заядлици. Повече се карат отколкото да кажат или покажат нещо смислено, от което да всички да имаме полза. Предполагам, че е от кризата и безпоръчието (защото повечето имат подписи с линкове към фирмите си, знимаващи се естрествено със строителство).

Дълбоко се заблуждаваш ,работа за качествени майстори има предостатъчно, и винаги ще има кризата доста помогна да се отсее плявата ,и още нещо всички не може да имате полза но тези които знаят как да я потърсят я получават.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход