Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

О чудо на чудесата! Що за изолация е това???

Публикувано от Geto 
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
18-04-2008 - 23:35:06
Nai-posle da se vidi za kakvo ide re4.Az otkoga govorq za penopoliuretana ama vse stiropor ta stirpor
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
19-04-2008 - 10:16:11
avatar
Не е пенополиуретан,а е на база полиуретани....
Едното няма нищо общо с другото-няма го въздуховъвличането/което е опасно в случая/.....
Във Варна видях да го полагат под плочки и не нахвърляха кварц и резултата е нулева лепливост на лепилото към основата-така че внимание с това
Чест и почитание

Чест и почитание
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
19-04-2008 - 21:42:38
Гогол,
Дали все пак не говориш за нещо друго? Например хидроизолация и отгоре ....
Имаше теми за такава ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ. Пък и на снимката дебеличко за хидроизолация на стена ми се види!?
Ето една от темите
Че и ценово тогава не изглеждаше зле.
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
20-04-2008 - 01:39:15
[pluimers.hit.bg]

е тия ги бях гледал на панаира в Пловдив преди 10 години. Нещо бг сайта им хич го няма. Ето оригинален
www.pluimers-isolatie.eu
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
20-04-2008 - 11:21:53
GETO pitai za6to e sinia poneje poliuretana e jult qvno varhu neq sa slojili nekakva boq za predpazvane ot uv-lu4ite ako mi q nameri6 prosto 6te te blagoslavqm cql jivot, 4e zaradi tova me spira da poloja pqna kato vun6na izolaciq makar ,4e imam ve4e nqkakvo re6enie
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
20-04-2008 - 17:10:56
avatar
Принципно цвета на полиуретана е жълт,но има добавки и най добър е белия/УВ устойчив а и отблъсква светлината/
Показаният тип е машинен,но има и за полагане с четка или валяк-пада разхода в пъти....
Няма изисквания за гладкост,но без поръсване на кварц върху него е невъзможно лепенето...
Основата трябва да е СУХА...
Почит

Чест и почитание
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
20-04-2008 - 22:45:13
Дакони, ще питам бачкаторите за цвета и др. работи. Останала е една не изолирана част от училището и ще питам кога ще пръскат за да видя технологията. То за съжаление тук не е като в България, никой не ти обръща внимание, но поне ще гледам какво правят. Струва ми се, че цвета си е син, защото не виждам никакви следи от боя около стената. За дебелината не съм сигурен, но ми се вижда като да е около 2,5 - 3 см. Ще взема да мушна с нещо за да проверя winking smiley Сега върху тази изолация предполагам, че ще зидат декоративни тухли, но ще видя.
Сега ще опитам да пусна и другите снимки.

Хайде със здраве,
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
20-04-2008 - 23:04:41


Опит sad smiley sad smiley sad smiley

Това е, не става нищо и се отказвам



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-20 23:08 от Geto.
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
21-04-2008 - 12:46:51
gogol moje li da osvetli6 ne6tata po otno6enie na pqnata koqto e uv ustoi4iva i kude ima takava koqto se polaga s valqk i t.n ako moje pove4e info 6te ti buda blagodaren.
Re: О чудо на чудесата! Що за изолация е това???
21-04-2008 - 14:16:28
avatar
Материала се казва Изофлекс ПЮ и има подробно описание и характеристики на сайт
www.isomat.grДовечера ще бъда на линия и ще дообяснявам
почит :]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход