Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
05-01-2009 - 16:43:25
май са тия

Пуснал е линка без да сиизлезе от профила.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 12:11:39
Господа как Ви звучи строителство до акт 15 (шпакловка, мазилка + входна врата, дограма,бетонен покрив и труд) - 275eu/m2 ?
А отоплението е джобни пари поради наличието на изолация от всякаде!

ето ви и малко снимки: [www.ibt.bg] IBT Ltd.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 12:26:01
avatar
Kodzhamanov Написал:
-------------------------------------------------------
> Господа как Ви звучи строителство до акт 15
> (шпакловка, мазилка + входна врата,
> дограма,бетонен покрив и труд) - 275eu/m2 ?
> А отоплението е джобни пари поради наличието на
> изолация от всякаде!
>
> ето ви и малко снимки: IBT Ltd.

Дай малко повече инфо за точната технология.Иначе изглежда вдъхващо доверие.

*book*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 12:31:09
Мисля, че в сайта им www.ibt.bg и във форума им има достатъчно информация...а за повече информация се свържете с тях аз просто писах тук защото им се доверих в началото и сега вече съм готов с проект и започвам строителсво, просто ги чаках да направят няколко обекта.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 12:39:11
Това е тая система със стиропорните блокове,които са кухи вътре и се запълват с бетон.20 страници назад има подробно за нея.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 13:04:11
avatar
Kodzhamanov Написал:
-------------------------------------------------------
> Мисля, че в сайта им www.ibt.bg и във форума им
> има достатъчно информация...а за повече информация
> се свържете с тях аз просто писах тук защото им се
> доверих в началото и сега вече съм готов с проект
> и започвам строителсво, просто ги чаках да
> направят няколко обекта.


Благодаря.Разгледах.Ще очаквам твоето лично мнение.кой ти прави проекта и на каква цена.
Успех със строителството. *ok*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 13:21:02
Ами към фирмата си имат конструктори и архитекти....взимат нормално нито по-евтино нито по скъпо.... на мен ми взеха за архитектура и конструкция 14лв/м2.
Най-хубавото е че ако имаш архитектурен проект и им го пратиш по имейл ще получиш безплатна оферта в зависимост до това до каква степен го искаш дали само елементи дали до акт 15... или до акт 16
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 19:09:48
avatar
Колеги OwnerBG и Kodzhamanov, (ако въобще сте двама различни човека...) Каква е причината да продължавате с плоската си реклама в тема, която няма нищо общо с бетонните бункери, в които се опитвате да вкарате хората. Начина по който си мислете че се рекламирате "умно" и "на място" вече е пряка обида за четящите тука - те не са малоумни и се сещат за какво става въпрос. Имате си тема - пишете си в нея. Ако Ви е нужна реклама - извадете някой лев, за да видим че сте устойчива фирма в тази криза.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 20:04:02
Николов , това са различни хора , така мисля поне след като съм чел постовете им .
Не се коси оти че ти мине . smiling smiley Наистина не се ядосвай , защото преди доста време Коджаманов беше си харесал фирмата и сега явно споделя , че е готов с проекта.

*drink1*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
09-01-2009 - 20:11:25
avatar
Подозрително е едновременното им появяване в темата, а в тяхната си тема не пишат.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход