Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 00:17:28

C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\08.08.2008\ooo.jpg
C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\05.08.2008\SP_A0099.jpg
C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\02.08.2008\Photo-0033.jpg
C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\26.07.2008\SP_A0079.jpg
C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\16.08.2008\okişj.jpg
C:\Documents and Settings\FİKRET CAGLAR\Belgelerim\DORA EV RESİMLER\ÇELİK\01.08.2008\cv c.jpg
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 00:36:27
Николов, нямах в предвид това ноу-хау. Аз си мислех за нещо друго. Определено до тука нещата ми харесват. Какво е сечението и дължината на винтовете с които се захващат металните панти(съединения)??
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 01:12:13
Г-н Николов,обвинявате ни в некоректност,което не е вярно.В работата си сме професионалисти,но просто не успях да кача снимки.Въпросите Ви също не виждам,моля пишете,за да Ви отговоря
С уважение
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 07:31:31
avatar
Don Balon, в зависимост от сечението на дървените детайли производителя има сглобки, които съединяват греди със сечение до 300/500мм !!!!! За различните сечения са и различни сглобките и съответно различни винтовете. Интересен факт е, че производителя си дава (в смисъл продава) и съответните инструменти за инсталация на тези сглобки и единия инструмент е винтоверт, чоято сила е изчислена така, че да завие винта с нужната сила и да не се мъчи да го превърти и оттам да прецака сглобката...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-03 13:07 от n.nikoloff.
iav
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 08:04:41
Точно същата снимка на панела исках да сложа.Според мен излишно дебела изолация от вън , но това по моите цени си е решение на клиента защото аз от вънка слагам и гипсофазер( аквапанел)който носи всякаква мазилка( виж на сайта на KNAUF ).Според мен ватата е достатачна за изолация.Това си е презастраховане.Гермаците си имат исчисления които показват че сечение 6/12 е достатачно за дебелина.По снимките които видях по нагоре ми направи впечатление че панелите нямат напречни.При мен на височина 260 има 4 напречни, които помагат дори и от свличане на ватата.Иначе формули много нека всеки сам решава по кои да работи,щтот при братушките всичко трябва да е голямо smiling smiley доказано е че това са хора които не пестят от нищо.

п.п. С тези мерки в Италия ми приемат къщите,(все ние ли трябва да сменещо по от другите) при това в земетръсна зона
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 08:54:25
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 08:55:36
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 09:01:17
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-09-2008 - 09:06:07
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
18-09-2008 - 07:44:15
avatar
Ясно. Благодаря за снимките. Аз гледам да избягам от Фарадеевата клетка, наречена панелка, а да ида да живея в такава... Иначе като технология е ясна. Предполагам взимате от Турция материалите и занаята. Аз се познавам с руските такива и засега все още избягвам да им взимам представителството за БГ.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-03 13:07 от n.nikoloff.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход