Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пенобетон или тухли?

Публикувано от bulhomes 
Re: Пенобетон или тухли?
17-03-2008 - 07:47:38
Засега и аз клоня към тях, но ми се щеше някой, който живее в такава къща да сподели мнението си.
Re: Пенобетон или тухли?
17-03-2008 - 12:40:14
Дано извадим късмет smiling smiley с някой който ги е използвал winking smiley Ще чакаме да пише :}
Re: Пенобетон или тухли?
21-03-2008 - 17:59:38
Тази седмица видях в Горна Оряховица блок. на който 3-я (или 4-я) етаж беше направен с пенобетон, а долните - с тухли. Съжалявам, че не сетих да го снимам, но другата седмица пак ще ходя. Пенобетона беше иззидан изклюително грозно. Говорих със строителя и той каза, че тухлите не са еднакви - предположихме, че се излива на голям калъп и после се режат на различни размери... Строителя каза, че нямало тухли и затова го е взел. По-нагоре смятахме цените и не помня защо определихме, че са еднакви, но излиза по-евтино с тухли - 0,62 лв/тухла. Сега съм накиснал едно парче във вода и като го счупя ще пиша дали попива...

...съмнавам се че везните ми вече накланят към тухлите..
Re: Пенобетон или тухли?
21-03-2008 - 20:21:02
bulhomes резултата ще е интересен moody smiley видяло се е ,че ще трябва да изпия едно кафе на Севлиево и да огледам блокчетата отблизо :}
Re: Пенобетон или тухли?
21-03-2008 - 20:21:07
avatar
Горният пост показва, че когато към една технология се подходи небрежно - нещата се провалят. Винаги!
Re: Пенобетон или тухли?
22-03-2008 - 11:10:59
ivonder фирмата е от Севлиево, а фабриката е до едно Троянско село - Дебнево.
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 11:08:09
колега кои ще работи после е въпроса... да си видял маистор да чете нещо специализирано те 8 клас нямат
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 11:14:54
далавера като цяло голяма... ме правиш мазилка караш на шпакловка... лесно се полагат инсталациите... няма къртене.... бърсо съхнене малко влага... обаче... ако го иззидат некадърно всичко е в твоя вредаа... по скоро питаи някои мазал ли е 2 см на итонг да те светнат... и кои маистор ще се занимава с къщичката ти бе колега.... които знае за какво става дума работи в фирми и взима 2500 3000 на месец... а които е свободен значи нищо не става... сега има недостиг на работници... мислиш ли че ми се плащат такива суми ама кои ще работи после по добре не си прави експерименти...
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 11:37:56
ivo_niva : във фирми кво значи ..и аз съм във фирма ама фирмата е наша т.е. на всички които работим
недостиг на работници има в големите фирми дет не дават пари

за нас примерно еднофамилните къщички са най-желания обект
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 11:41:21
зависи какви пари искат и какво правят за тях.... ако по разценки не искара 60 80 лж на ден закъкво ми е... само пълнеж ли....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход