Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пенобетон или тухли?

Публикувано от bulhomes 
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 12:02:10
ето от там идва разликата ..ние не пълним джобовете на такива като тебе smiling smiley
и на малък обект с по-малко работа вземаме повече

ако ти изкарва 80 ..колко дена в месеца трябва да работи, че да му платиш 2500+ ???

идеята беше, че има кой да му се занимава с къщичката, гаража, дори курник ако иска ше му вдигнем ..и интернет във всяка стая ще му прекараме ако иска smiling smiley
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 18:03:27
avatar
Малко се поизмести темата ...
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 18:05:29
И аз се изрзявам сложно, ама ivo_niva не се и мъчи
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 19:26:23
то строителна камара отдавна трябваше... като ти кажат да назначиш техник и архитект и имаш по 10000 режиини разходи на месец... нас ни скъсват от проверки и глоби а тия с курниците дет строят нищооо егати държавата...
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 19:32:17
а и ако стане беля с какво ще ги обезщетиш бе колега.... какво имущество ти има фирмата или механизация... гаранционен фонд в банка имаш ли или и фирма нямаш маи
Re: Пенобетон или тухли?
23-03-2008 - 22:12:35
ivo_niva: ти или си на 10 години ...или си се надрусал яко
...почваш даже да ме забавляваш :}

извинявам се за отклонението от темата
..просто ми е чудно и смешно, че има все още някви хвалипръцковци ..дет се мятат като ч-я на пясък smiling smiley

Re: Пенобетон или тухли?
28-03-2008 - 18:51:31
Гледай сега как си отварям теми и после сам си отговарям... Ето снимка на пенобетонна стена

Не че керамичните тухли отдолу са много хубави... Строителя каза, че пенобетона не държи мазилка - трябва само да се шпакловат задължително с мрежа. Парчето, което бях затиснал в кофата за 1 седмица беше попило цялото. Общо взето - отпадат... За да се купува това цената би трябвало да е на половината на цената на керамичните тухли...
Re: Пенобетон или тухли?
28-03-2008 - 19:46:20
avatar
Пак казвам, че само се прецаква хубавата технология. Тесномислещите хора се стремат да я вкарат в своите си рамки за да го охарактеризират както пред себе си - така и пред другите. Да правиш пенобетона на блокчета и го ползваш по този безумен начин е най-малкото неграмотно.....и безмислено....и неефективно....
Re: Пенобетон или тухли?
29-03-2008 - 12:51:20
А сега направи следния експеримент - потопи във вода керамична тухла и виж дали ще попие.
След това ще ти отговоря на въпроса защо не се ремонтира покрив от керамични керемиди след дъжд.
А след това ще ти задам следния въпрос - защо при високи подпочвени води се препоръчва под тухления зид на кота нула да се направи хидроизолация.
Re: Пенобетон или тухли?
30-03-2008 - 00:16:20
avatar
Като говорим за попиване нали правим разлика между пенобетон и газобетон?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход