Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На море!

Публикувано от лилия 
eli
Re: На море!
07-07-2006 - 18:33:23
филма топло . къде е това райско кътче , май пропускам нещо .
Re: На море!
08-07-2006 - 18:03:57
eye popping smiley не ме гледай така българино . уикенда го изкарай на морето - кво се стискаш . eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
jim
Re: На море!
08-07-2006 - 21:19:52
Кат одити на морету данси забрайти киркити и лопатити , тамека ощи съ строи . атракция съ - роми растварят туйли от гаска . Пак роми копат канал - несъ знай зако . Ааа и ни забраайти каскити дасги турити на чутурти . Аре мъната .
Re: На море!
09-07-2006 - 19:55:51
моля за помощ . извадих си мидички , сварени после панирани . въпроса мие някой знае ли какво питие върви на това мезе . моля спешно ми одговорете - мидите ще истинат . confused smiley
Re: На море!
09-07-2006 - 21:26:28
никой ли несе сети - бяло винце е одговора :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: На море!
10-07-2006 - 10:13:35
Аз предпочитам уикенда да го изкарам в панината на над 2000м. надморска височина на брега на някое езерцеsmiling smiley
Re: На море!
10-07-2006 - 14:34:11
айде,айде август щете видим как припкаш към морето .
Re: На море!
10-07-2006 - 14:57:38
Сигурно, но по навик, а не защото е много хубавоsmiling smiley Вече сериозно съм се замислил да намеря заместител, остава да убедя и достатъчно голям брой приятели, че не ми се ходи самsmiling smiley Та най-много още една-две години да идвам. Бяло море ми е по-близко и може натам да си пренасоча навика.
Re: На море!
10-07-2006 - 16:40:23
Само не в Китен - МНОООООГО КОМАРИ, голяма навалица още от юни, чад от скари-бири и какафония от звуци денонощно, плаж "Атлиман" - МНООООООГО МРЪСЕН, на "Перла" в Приморско е сравнително спокойно, но се ходи с кола или с бусче.
Re: На море!
10-07-2006 - 18:48:01
човек . въртя сука на гръб не падаш . а по повод за китен , нали щесе истрепете кой да вземе по евтина карта в почивните станции . виж мръсотията на плажа и на мен неми харесва . слаб контрол от страна на общините , също слаба култура на нашенеца smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход