Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На море!

Публикувано от лилия 
Re: На море!
11-07-2007 - 16:24:28
Големи вълни
Re: На море!
11-07-2007 - 17:13:18
Преди 1 седмица се върнах от твоя регион, нещо клиентите са доста понамалели и действително е по-приятно (с изключение на Приморско) winking smiley
Re: На море!
12-07-2007 - 22:29:38
ZDRVEITE!!!VNIMAVAITE KAK SI ZIBIRATE MESTATA ZA POCHIVKI PO INTERNET,ZASHTOTO MINALOTO LIATO IZKARAH NAI-KO6MARNATA SI POCHIVKA V SEMEEN HOTEL ,,MORSKA ZVEZDA'' V POMORIE !!!OKAZA SE 4E NE E NIKAKAV HOTEL, A KA6TA POTANALA V MRASOTIA, S AL4NI I NAGLI HAZAI KOITO KOITO BURZAT DA PRIBERAT PARITE ZA CQLATA PO4IVKA PREDI DA STE VIDQLI O6TE STAQTA,KOQTO E SAVSEM RAZLI4NA OT SNIMKATA V INTERNAT, A SA6TO I CENITE SA RAZLI4NI.TAKA 4E PO-DALE4 OT ,,MORSKA ZVEZDA'' GRAD POMORIE!!!ZVU4I PREKRASNO,NO NAPRAVO SI E OPASNO!!! spinning smiley sticking its tongue out :crazy: :g: :!:
Re: На море!
18-07-2007 - 08:47:59
Хубаво е човек в тия жеги да дойде на морето , но с нагласата наистина да си почине и искара добре - като сам си го направи . Не да се метнеш в някой хотел кич с мисъл че едвали не купуваш стаята . Аз бих почивал в такава обстановка - скоро се разхождах из Китен и ми направи голямо впечетление една хубава къща на 2 етажа с голям двор целия в алеи цветя , беседка сгушена в зелинина , външна чешма облепена с морски камъчета . Отзад имаше навес лятна кухня с много красива камина . Всичко това в тиха и не главна улица . Хазаите мъж и жена на към 65 год . много добри хора и усмихнати , аз не съм от Китен случайно се загледах и те ме попитаха дали търся квартира без да нахалстват и от там разгледах , дори не знаеха за интер нет - ей тука бих почивал .
Re: На море!
18-07-2007 - 09:05:59
Аз пък точно в Китен попаднах на една много зла хазайка преди 2 години и намразих квартирата като начин на обитаване. А не обичам и префърцунените хотели... Можеш ли да ми дадеш телефон на тези хазаи за всеки случай?
Re: На море!
18-07-2007 - 19:21:12
Утре съм на зъболекар в Китен и може да им взема телефон .
Re: На море!
19-07-2007 - 19:12:28
Е днес водата беше направо чай smiling smiley
Re: На море!
22-07-2007 - 18:55:34
Толкова време искуствено не споменавах къде е рая - миденото заливче , но не мога дасе стърпя . Той се намира на Маслен нос - пикник Ицо домата и Райчо . С думи не може дасе опише идилията - яхти ,джетове , лодки за разходки , Здравко бигбрадарския , миди , бира,водка, и чехкини . Купона е нон стоп или както си го направиш . И мен може да видите облечен като пират . smiling smiley
Abu
Re: На море!
23-07-2007 - 22:50:11
"... яхти ,джетове , лодки за разходки , Здравко бигбрадарския ..."

Това повече ми прилича на Ада. Ти сигурен ли си, че си морско чадо?

Бири, водка и преяждане също са несъвместими с къпането в морето - някои удоволствия не трябва да се смесват.
Re: На море!
24-07-2007 - 10:20:00
Посети Маслен нос и после ми давай такива изявления , понеже и аз не съм бил на Витоша да кажа чее ад. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход