Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На море!

Публикувано от лилия 
Abu
Re: На море!
24-07-2007 - 19:08:17
Нямам спомен да съм ходил из Витоша, не знам как е, не ме и интересува.
Щом има навалица на Маслен нос, значи има хора, на които това им харесва. Учудва ме, че на ТЕБ ти харесва.
Моите дестинации:
Крапец
камънаците Шабла/Тюленово
Зеленка (2-3 км южно от Калиакра)
плажовете южно от Шкорпиловци
и т.н. места, където от съседа ти по плаж те делят поне 20-30 метра и носенето на кюлоти не е задължително...
Тази година съм пропуснал само два уикенда, през седмицата ходя по-наблизо, но след средата на юни стана гъчкано навсякъде из варненско.
По южното Черноморие ходим обикновено между октомври и декември - за риба. Като гледам какво става, мисля че най-късно до две години ще гоним зарганите предимно в Турция. Летуването май и то там...
Re: На море!
25-07-2007 - 09:44:12
Понеже се заговори за по на юг от Резово - сега е момента да се закупи имот в Иниада и региона 35 километра плаж без инфраструктора .
Re: На море!
26-07-2007 - 20:50:03
искам да попитам за къмпинг в царево на ресурс комерс ,какви са цените ,и можели дами каже някои как е там .благодаря
:]
Re: На море!
18-08-2007 - 09:55:12
Морето става само за максимум 10 дни! Аз съм в Китен от юни и НЕ ИЗДЪРЖАМ ПОВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:
Re: На море!
08-09-2007 - 22:15:01
Който иска да еде лефер да грабва харпуна и беж към морето . Има и още една далавера - хващаш лефер и го продаваш по 25-30 лева килото , с парите си купуваш пържоли - това ми каза един хитър софианец в Лозенец .
Re: На море!
30-09-2008 - 18:57:19
Започва подводния риболов повреме на циганското лято . smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход