Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
Въобразявай си ти, че знаеш истината! :} :} :} Те какви мислители не са успели да опознаят женската душа, а ти си мисли, че я познаваш - били сме завиждали....

Точно обратното е! Защото не ни интересува и не ни пука за тази тъпотия, затова и нямаме женски футбол! Ако ни интересуваше, бъди сигурен, че щяхме да си имаме не по-лош от мъжкия.

Ама не виждам как ще се ритаме по терена. Не ми пасва хич на мен лично такова поведение. Другото лесно, ама като гледам, поне половината от майсторлъка е хем да контузиш здраво друг, хем да се опазиш ефективно да не бъдеш ти контузен. Е, туй не го умеем smiling smiley
Къде съм казал че ще черпя колегите си вместо теб?!
лично щях да ти пратя каса бира. smiling smiley
Peter,

Ами ти си живото доказателство, че спортът не може да те спаси от диоптрите или физическата недостатъчност. Затова ти казвам - сложи си килимчета и си ги тупай редовно smiling smiley Може да се завъртиш и с някой парцал по пода (ама без дръжка за парцала, така, да се понавеждаш повечко) - то си е чисто "патешко ходене" smiling smiley Като се поразтегнеш нагоре да обереш и паяжинките под тавана, като се завъртиш да измиеш и цялата баня -стени и под, и ти гарантирам, че няма да си помислиш поне няколко часа за плуване или бягане :} А къщата ти ще светне. Ако и прозорците замиеш - направо ще си си провел общата физическа подготовка за цяла седмица smiling smiley

Аз не спортувам активно (освен на морето - плуване или инцидентно в софия), но пък чистя редовно и ходя пеш поне по един час на ден. И чета много, особено вечер. И досега проблеми с килограми, или диоптри, или издържливост не съм имала. Даже като раждах, лекарката ме питаше дали не съм активно спортуваща, толкова здрави коремни мускули съм имала winking smiley Изпитана рецепта ти давам :}
Joan,

"Oсвен това с боси крачка е много по-приятно да ходиш по хубав мек килим, отколкото на гол под. А тебе като те улови някоя дама, ще те научи как да си подреждаш къщата"

Мъж, който се остави "уловената" му жена да подрежда къщата (в смъсъл тя да определя, къде какво ще стои) си е за оплакване.

За килимите ще имаш да вземаш, ама не съм съгласен.
Друго освен развъдник на бактерии килимът не е.
Да сме живи и здрави, пак ще си говорим с тебе, Peter

"той беше лъв! и то какъв!
но... внезапно се ожени
кокошка с брошка каза "клъв"
и... няма вече лъв!"

:} :} :}
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
23-06-2006 - 09:38:52
"Другото лесно, ама като гледам, поне половината от майсторлъка е хем да контузиш здраво друг, хем да се опазиш ефективно да не бъдеш ти контузен. Е, туй не го умеем"
Ами аз мисля, че точно това го умеете доста по-добреsmiling smiley Вместо в честна открита битка с подмолни действия да печелитеsmiling smiley А пък в интригите приде срещата няма да имате равни.
4ovek, ти направо ще ме запалиш да се занимавам с футбол - малко късничко, но.... щом сме такива таланти, каквито ни изкара :} Стигат ни интригите преди срещите, за да ви бием, където ви хванем. То това си е (както и Начев казва) най-важната част от бизнеса smiling smiley

Интересно, какъв мач би се получил мъже срещу жени smiling smiley То че няма да ни ритате -поне това се надявам smiling smiley Ама останалата част от битката как ли ще се развие? За кого залагаш? smiling smiley
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
23-06-2006 - 10:08:06
Е защо да не става ритане - нали жените искат равни праваsmiling smiley Еднакво отношениеsmiling smiley
В интерес на истината едни италиански треньор беше решил да привлече жена в отбора, като заяви, че никъде в правилника не пишело, че играчите трябва да са от мъжки пол.
Това явно нищо не значи, защото аз със сигурност прекарвам повече време от теб на компютъра, да не говорим че съм почнал още от крехката 12 годишна възраст, на ония правеци с отровнозелените екрани и без флопи, в началото на 80-те. И нямам диоптри, да чукна на дърво. По мои наблюдения сред професионалните програмисти цайсите процентно не са повече от другите...
'Щото ако вземем ние да ви ритаме, ще заплачете като малки деца :} Понеже знаем къде и как да ритаме - не е важна силата, ами умението smiling smiley А има и други похвати на терена - неизпробвани още smiling smiley

Не си ли гледал серията на приятели, когато играха момчета срещу момичета бейзбол? Там Фиби как накара Чандлър не само да пропусне да подаде, ами и да излезе извън терена и да се блъсне в околния храст :} Много ефективен подход, особено ако си без бельо smiling smiley

Този италианец е много умен, ще знаешsmiling smiley Иска да използва още неизпробвани нови оръжия, а всеки, добрал се до ново оръжие, има поне първоначланото предимство. Преди и другите да се усетят smiling smiley

А ти се измъкна - на кого залагаш?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход