Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
Е тука вече се изложи sad smiley
Я виж пак!
Като са били в една предварителна група, след това могат да се срещнат най-рано на финал (или в мач за 3-ото място).
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
22-06-2006 - 13:55:29
Ами за да си спазят негласното споразумение. Освен това не се знае кога на терена са разбрали ВСИЧКИ футболисти какъв е резултата от другия мач, не знаят дали няма да има дузпи. Спомни си Австралия как обърнаха Япония след 84 минуто до 3/1 - не може ад ес рискува, топката е кръглаsmiling smiley
А видя ли сега с колко нападатели остана Ериксон? Сега ми е много интересно ако не тръгне играта на нападателите в даден мач какви възможности за смени има. А доста често се случва някой нападател да не му спори играта в даден мач, срещу определена защита и т.н.
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
22-06-2006 - 13:56:48
Я провери да видиш. Основната идея е Бразилия и Германия да не се срещнат чак до финала, а не да не се играе полуфинал Аржентина Холандия.
[germany2006.dir.bg]

Ако ми кажеш как ще се срещнат преди финала - имаш каса бира!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-06-22 13:58 от kiko.
Начев,
Аз също не правя драма от факта, че сме на различни позиции.
"Някак лично го приемаш" - Ааааааа, английският футбол е личен въпрос.


Ще съсредоточа вниманиято си в/у:

"Добре свършената работа е тази, при която не остават дори теор. варианти за неблагоприятен резултат до самия край."

Според мен не е точно така. Добре свършената работа, която оставя теоретични шансове (може дори и минимални), но които по една или друга причина не се случват


"Резултат 2:1 в 85 м. не беше добре свършена работа от служителите на огромната мултинационална корпорация, какъвто е съвременният футбол.И в момента, в който това се случи, те като професионалсти усетиха и взеха мерки. Надявам се, сега разбираш ! "

Не, не разбирам. Няма никаква нужда да се разиграват каквито и да е театри. Или с други думи казано: " Защо следва да се разиграват театри при условие, че никой няма нужда от тях?". Нищо нямаше да ти кажа, ако този Кралски Театър беше необходим, т.е. ако шведите отпадаха след гола на Джерард. Дори напротив щях някъде да се потуля и да се чудя, дали избера защитна позиция (т.е. да защитавам възгледа, че подобни неща се случат, голове се вкарват и накрая понякога) или в известна степен да се разоравам от футбола ( и по-специално от нацията, която въведе fairplay- я). Но това е съвсем друга хипотеза и за моя радост не се разигра.
Изречението "Добре свършената работа, която оставя теоретични шансове (може дори и минимални), но които по една или друга причина не се случват"

да се чете :

Добре свършената работа Е ТАЗИ, която оставя теоретични шансове (може дори и минимални), но които по една или друга причина не се случват.
Re: Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем
22-06-2006 - 14:24:22
Ами така - я виж пак това дето си ми пратил. Тичай за бира - можеш да почерпиш колегите си с каса бира и да им кажеш, че е от менsmiling smiley
Осминафинал
49 ГЕРМАНИЯ : ШВЕЦИЯ 24.06 18:00
50 АРЖЕНТИНА : МЕКСИКО 24.06 22:00
51 АНГЛИЯ : ЕКВАДОР 25.06 18:00
52 ПОРТУГАЛИЯ : ХОЛАНДИЯ 25.06 22:00
53 E1 : F2 26.06 18:00
54 G1 : H2 26.06 22:00
55 F1 : E2 27.06 18:00
56 H1 : G2 27.06 22:00

Четвъртфинали
57 Победител в Мач 49 : Победител в Мач 50 30.06 18:00
58 Победител в Мач 53 : Победител в Мач 54 30.06 22:00
59 Победител в Мач 51 : Победител в Мач 52 01.07 18:00
60 Победител в Мач 55 : Победител в Мач 56 01.07 22:00

Полуфинали
61 Победител в Мач 57 : Победител в Мач 58 04.07 22:00
62 Победител в Мач 59 : Победител в Мач 60


Ще ме умориш бе, 4овек! Имам чувството че споря с Joan (приеми го като комплимент за твоята упоритост).

Аржентина играе в мач 50, Холандия - в 52.
Ако продължат - на четвъртфиналите Аржентина играе в мач 57, Холандия - в 59.

Ако пак продължат - на полуфиналите - Аржентина в мач 61, Холандия в мач 62.

И така.....


Иначе не съм за една каса бира - да не си помислиш winking smiley
Къде имало бира, че не разбрах? За мен Бекс
Ако ще е Бекс, по-добре боза :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход