Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Форумът бавно и полека си отива

Публикувано от nino 
Quote
BulCan
От известно време потребителят sobsvenik31/proprietaire xxxІ/Sahib31 спами, обижда и разваля добрият тон в този форум далеч над допустимите граници и сваля нивото на дискусиите до неприемливи по каквито и да било стандарти нива. Държа особено да подчертая острите му антисемитски изказвания (които са наказуеми по международните закони) . В резултат на грубото му държане няколко уважавани от мнозинството съфорумци вече напуснаха форума. Който смята, че за да продължи форума да съществува в един нормален вид e нужно горепосочената три-личност (баннван е вече два пъти и веднага се регистрира с нов ник) да бъде баннат завинаги, моля да гласува в тази тема.

Нека направим една анкета и да я представим на модераторите. Който желае да вземе участие да гласува "за" или "против" перманентното му баннване.


1. Аз съм твърдо "за".

-----------
Буркане ,
май не си спал цяла нощ . За тази душевна полюция се изискват много "качества" - конграчулейшън

колкото до опита за интрига която пробваш да произведеш - какъвто си ти - такъв ти е опита
какви антисемитски изказвания е правило това момче нещастно ?
А ти знаеш ли,че самите евреи са ненадминати в чувството си за самоирония ?
Това младо момче може и да греши , но го прави със собствен почерк и добива правото да каже:
аз съм глупак - излъгах се (ако е изгубил)
другата опция е: аз съм разумен , но ме излъгаха - сФащаш ли разликата ......а това е твоят случай ....и не само твоя ......
глупакът греши веднъж , два пъти и се коригира!
умникът постоянно повтаря чужда глупост и се коригира когато му сложат запалена свещ между пръстите

понеже намесваш умното племе - попитай някой от тях как те пазаруват (какво говорят и какво правят) и иди си отрежи главата , защото ти пречи - такива като теб мислят по-добре със задника си !
колкото повече опознавам емигрантите-толкова повече разбирам и оправдавам циганите - НЕ съжалявам че ви няма тук - боклук имаме достатъчно
понеже си просто момче - ще ти го обясня просто!
това не е форум от сорта elmaz.com , тук иде реч за пари ...... и понеже си просто момче-обяснявам като за теб:
пари не се броят от приятели на бял чаршаф и на бяла покривка (изключая обяд и свирка) - пари се броят с пистолет а ако все още си "студен" и не сгреваш - "целта оправдава средствата"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 06:59 от мерЪклия за еФтиния.
sobstvenik 31 [ Отговор ]
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 00:46:15 IP/Host: ---.mreja.net
Регистриран: преди 2 месеца
Мнения: 704 avatar

Quote
фло
*drunk*Дискусията по строителните и ремонтни теми би спечелила от малко повече финес,хумор и култура на диалога!Да не правим така,че тази част на форума да заприлича на онази за цените на имотите!Досега долу-горе удържахме добрия тон!

...-....----......-----.......--------.......------.........-------.......
Ти ли хамелеоне търсиш морал? Ти на всяка манджа мерудия. Не си ли разбрал още , че съм намерил начин да ви унищожа?
Ще те разтаъкая! ПЕДИГРИЙПАЛ!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!




Ей това е юнака в цялата си прелест!Не разбрах дали е намерил начина да ни унищожи или опитите продължават!Затова съм ЗА-да го няма в тоя форум!
Булкане, ...............31 има място в този форум.Когато не се опитва да дава отпор на апокалиптичните прогнози е напълно разумен форумджия.С неговата поява започна и лечението на безумните твърдения и налудните прогнози.
А всяко лечение е болезнено.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Quote
OwnerBG
Булкане, ...............31 има място в този форум.Когато не се опитва да дава отпор на апокалиптичните прогнози е напълно разумен форумджия.С неговата поява започна и лечението на безумните твърдения и налудните прогнози.
А всяко лечение е болезнено.

Owner-е, не е въпроса в прогнозите, накъдето са - натам, никой от нас в този форум не може да повлияе на пазара в която и да е посока. Всичко опира до формата на общуване и изразяване на лично отношение към останалите. Когато сривльовците прекаляват съм изразявал отношението си - пример - Невидимко. Ти си up-ър, някой да е изразил някога негативно отношение персонално към теб (който и да е от форума). Не е, защото си имаш позиция и си "тежиш" на мястото. Защото имаш уважението на останалите. Naskata, Dragula, Prodavach, TZARS, Imotko и още много други са up-ъри, умеят да общуват и не "замърсяват" форумното пространство. Някой да има проблем с тях? Лечението на налудничавите прогнози се получава от действителността, а не от "мъдрите" изказвания на един меко казано елементарен човек. Надявам се, че правиш разликата

Изобщо нямаше и да го повдигам въпроса, единственното, което изключително ме подразни, беше напускането на няколко ценни за всички нас форумци, само заради един-единствен човек.

Както и да е... Добре са направили, че са преместили темата, не е за раздела за цените, а и не смятам да повдигам въпроса отново.

@пунди

Пундя, няма да си играя да коментирам постовете на въпросния човек за "мръсните чифути, които ограбват народите по света", сигурно ги е изтрил, намерих само един:

"SAHIB 31 [ Отговор ]
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
06-05-2010 - 13:09:48 Регистриран: преди 11 дни
Мнения: 210 avatar
Най закъсалия е кормчията т.е. USA. Само че светът вече се ориентира да го смени този ненадежден кормчия.
Тези чифути от "Уолстрийт" на които и тук си имаме представител оплакват еврото на 1.3, при положение че най-ниските исторически нива са му били 0.82. Да ме прощават, но с тези евтини номерца за раздвижване на застоялата вода в собственото им блато са жалки!
Когато Китай видя, че (Талера) e смешен започна да изкупува натурални запаси и чифутите нададоха вой до небесата. Само че "Поднебесната" няма да ги бави много."


Глупостите ти в поста както винаги ги оставям без коментар. Само да те светна, че един от съдружниците ми е ортодоксален евреин (от тези с шапките и плитчиците), работил съм и съм общувал постоянно с тях, имам много приятели евреи, както в Израел, така и по цял свят, така, че ако обичаш да не ме просвещаваш в темата.
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 11:20:20
avatar
Quote
Тинки Уинки
Аз от доста време предлагам да се направи нещо като "ignore list" в профила.
Като не искаш да четеш мненията на някой - слагаш го в "ignore list" и един вид той за теб не съществува.

Подкрепям. Това е най-безболезнения начин да се цензурират разни простаци...
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 13:35:09
Форумът по нищо не се различава от реалния живот. Скрити зад никовете, създава се чувство на анонимност и недосегаемост. И от там, неспазване на правилата, онези неписаните... Също като при миграцията от по-малкия град към по-големия, респективно София. Няма разлика.

Демокрацията е свобода на действие, мислене. Но, по начин, да не се пречи на когото и да е било. Другото е слободия. Не може, като отиде човек в "големия" град да си хвърля боклука където му падне. Както и да бъде освободен от казването, например, "добър ден" на комшията. И тук така. Не може форумът да се превръща в кошче за душевни отпадъци, както и неспазване нормите на взаимоотношения, независимо от гледните точки.

Провинциализмът ни тресе яко...

Всичко може да се каже, всичко! Но, без обиди и заплахи, защото е смешно и досадно. ...БулКан в постовете си по-горе показа нагледно.

Съжалявам за хората, които си тръгнаха от тук. Независимо, дали са били ъпъри, сривльовци или брокери.
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 14:23:34
Може ли в тази суматоха да ме светнете аз ъпър ли съм, сривльо ли съм, влогар ли съм или само минавам?



Расизмът е много тежка болест и не би следвало ние да я лекуваме. Твърде вероятно е да навредим на пациента.
Патриотизмът също е тежко заболяване. Но то няма лечение към момента.

Големите глупости и неаргументираните празнословия - изрезки от вестници без обща мисловна връзка - са разрешени в имоти.нет.
Обидите по адрес на форумци - разрешени, дори толерирани.
Пунди в цялата му елементарщина чрез безбройните си превъплъщения, кое от кое по-глупави, се е развихрил от години, но оправданието, че е селският идиот, не е достатъчно. Да нарича хората прости е най-меката обида от негова страна. Жалките му опити да обижда интелигентно са всъщност тъжни за самия него. Двуизмерното оригиналничене, присъщо за махленска клюкарка, е станало модел за подражание на разни собственици31 и прочие пунди-ментета - и защо се учудвате на това, щом е търпяно толкова години? Загадъчното недоизказване, заметено с две-три клишета без нужния контекст, минава за гениалност в този форум. Омешването на главни с малки букви, омазването на екрана с цветове, разпиляването на препинателни знаци - все белези на гениалност - са приети за норма в имоти.нет. А за обикновения човек това са просто признаци на тежка и непоправима глупост. И обикновения човек си тръгва с мисълта, че правилно е постъпил, като не се е хванал на хорото заедно със селския идиот.

Хората все пак си тръгват от форума не заради пунди или някой от останалите неуморни нищожества. Тръгват си заради факта, че нищожествата имат 2/3 от форумното пространство и това се смята за нормално, че и дори за демократично. Хората си тръгват, пундитата съзаклятнически се потупват по раменцата и - с всичките му там главни и ималки букви, цветове и многоточия - празнуват някаква си тяхна, чисто глупашка победа. Защото пундитата ТУК живеят. Извън форума биха били жалки с истинските си лица. Защото горко на онзи, който стои с истинското си лице зад толкова тъпотии... И затова в този форум са си намерили местенце, словоблудстват наволя, задръстват всичко и просто няма място за останалите.

И те така... останалите си отиват.

Иначе игнор - да, бан - не.
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 17:05:17
Вземам си думите обратно за баннването, опцията "ignore user" е далеч по-подходяща. Така всеки ще може да пише, но и всеки ще може да чете само когото желае.

Гледам, че Асен са го баннали от форума. Ще го четем в инвестор.бг
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 17:38:16
Барба,

Защо Асен има бан?
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 17:45:42
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-25 17:31 от barbaron.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход