Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Форумът бавно и полека си отива

Публикувано от nino 
Re: Форумът бавно и полека си отива
17-05-2010 - 08:08:59
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-25 13:04 от barbaron.
Re: Форумът бавно и полека си отива
18-05-2010 - 08:42:29
И какво толкова като този форум е в такова положение? Това е просто един форум! Колкото повече дискутираш в интернет с никовете, зад които се крият хора, толкова по-малко говориш в реалния живот. На мен форумите ми съсипаха здравето (язва) и оценките в университета, за да имам добро мнение за който и да е от тях. Да си пристрастен към форуми е по-вредно от колкото да си пристрастен към алкохола.
Re: Форумът бавно и полека си отива
04-06-2010 - 03:21:38
Quote
kanemski
И какво толкова като този форум е в такова положение? Това е просто един форум! Колкото повече дискутираш в интернет с никовете, зад които се крият хора, толкова по-малко говориш в реалния живот. На мен форумите ми съсипаха здравето (язва) и оценките в университета, за да имам добро мнение за който и да е от тях. Да си пристрастен към форуми е по-вредно от колкото да си пристрастен към алкохола.

Извод: "Да живеят старомодните алкохолици!" :]:]

Канемски май ще се окаже много прав/а *angel*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход