Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Форумът бавно и полека си отива

Публикувано от nino 
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 18:34:12
Quote
мерЪклия за еФтиния

--------
дружке , 99 % сте "еднопосочници" - от продавачи на манджа до продавачи на илюзии - продавате само на Доволни хора , но когато им свъши мерака ........лошото е ,че не можете да продавате насила ....ако можехте , щяхте да знаете че на Пазара няма зрители (те са в elmaz.com и пр...) на Пазара има само опоненти (хора с търговска позиция - знаеш ли какво е това) и когато иде реч за пари ......тогава .......сещаш ли се !
както често казва жена ми - "насилието ражда насилие или робство" ...вие ще го разберете впоследствие !
никой не се разграничава от интересите си - ако го прави - elmaz.com, чук-чук , фейсбук и пр......места

Тук не става въпрос за пазар, нито за цените, нито за парите. Тук става въпрос за нещо съвсем друго. В този смисъл, реакцията ти беше точно на "еднопосочниците" Извинявай, че ти го казвам... *bow*

Опоненти да, но с аргументи - верни или грешни. Нямаше аргументи, а нещо съвсем друго, което не прави чест на никого.

Съпругата ти правилно казва. Има и още едно - "Доброто ражда добро и свобода". Влезеш ли в руслото на насилието, губиш си свободата. И силата.
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 19:37:01
quote="мерЪклия за еФтиния"]


както често казва жена ми - "насилието ражда насилие или робство" ...вие ще го разберете впоследствие !
Quote



Горката женица...... Щом го казва често сигурно редовно й се налага да излиза със слънчеви очила в облачни дни...

Божеееее, колко женска мъка има по света !
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 01:20:20
Форумът не трябва да си отива. Нито пророкът SAHIB 31 =sobstvenik 31 = proprietaire xxxІ
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]

СЛЕД КАТО РАЗБРАХ, ЧЕ "SAHIB 31" ЩЕ СЪДИ ИМОТИ НЕТ И МЕН,
РЕШИХ ДА СИ ПОДАМ НЕЗАБАВНО ОСТАВКАТА КАТО МОДЕРАТОР И ДА ВИ НАПУСНА И АЗ,
ЗА ДА НЕ НАНАСЯМ ПОВЕЧЕ ВРЕДИ НА ЧУДЕСНИЯ САЙТ "IMOTI.NET".
Благодаря Ви за приятните моменти smiling smiley
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 01:33:09
Quote
barbaron
Форумът не трябва да си отива. Нито пророкът SAHIB 31 =sobstvenik 31 = proprietaire xxxІ
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]
[forum.imoti.net]

СЛЕД КАТО РАЗБРАХ, ЧЕ "SAHIB 31" ЩЕ СЪДИ ИМОТИ НЕТ И МЕН,
РЕШИХ ДА СИ ПОДАМ НЕЗАБАВНО ОСТАВКАТА КАТО МОДЕРАТОР И ДА ВИ НАПУСНА И АЗ,
ЗА ДА НЕ НАНАСЯМ ПОВЕЧЕ ВРЕДИ НА ЧУДЕСНИЯ САЙТ "IMOTI.NET".
Благодаря Ви за приятните моменти smiling smiley

Барба, кого ще осъди и за какво? То ако му се съберат всичките обиди, расистки и антисемитски булшит дето е нацвъкал с трите си ника (до момента), най-много него да го съди някой, ако изобщо му се занимава с това. Как изобщо можеш да го вземаш на сериозно този? Посмей се малко, виж какви хора виреят в "татковината" и ако случайно те обхване патриотизъм му четеш някой пост, за "изтрезняване". Ако не за друго, поне за майтап става smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Форумът бавно и полека си отива
10-05-2010 - 07:52:26
Аз от доста време предлагам да се направи нещо като "ignore list" в профила.
Като не искаш да четеш мненията на някой - слагаш го в "ignore list" и един вид той за теб не съществува.
От известно време потребителят sobsvenik31/proprietaire xxxІ/Sahib31 спами, обижда и разваля добрият тон в този форум далеч над допустимите граници и сваля нивото на дискусиите до неприемливи по каквито и да било стандарти нива. Държа особено да подчертая острите му антисемитски изказвания (които са наказуеми по международните закони). В резултат на грубото му държане няколко уважавани от мнозинството съфорумци вече напуснаха форума. Който смята, че за да продължи форума да съществува в един нормален вид e нужно горепосочената три-личност (баннван е вече два пъти и веднага се регистрира с нов ник) да бъде баннат завинаги, моля да гласува в тази тема.

Нека направим една анкета и да я представим на модераторите. Който желае да вземе участие да гласува "за" или "против" перманентното му баннване.


1. Аз съм твърдо "за".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 02:12 от BulCan.
Вчера имаше една много интересна среща в МС. Там стана реч за хора, които работят срещу националната сигурност. И някой да даде примери. Аз се сетих за много хора ! Единият беше Sobstvenik 31.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 02:38 от SAHIB 31.
Quote
Geto
БулКан, нека не потъпкваме свободата на словото. То на някои хора само това им остана. Що скачане беше по площадите за пустата му слободия, а ти затрийте го.

Аз гласувам да го оставим човека, то ако модераторите са на място много непотребни теми и автори ще трябва да се махнат от тук ама нейсе.
*write*

Geto, уважавам всяко мнение. Свободата на словото е едно нещо, спама, обидите, антисемитизма са нещо съвзем друго. Разбирам те и аз споделям твоите виждания, но след напускането на няколко ПОЛЕЗНИ за всички съфорумци само и единственно заради този спам, мисля, че една анкета би била най-демократичната мярка. Ако мнозинството мислят като теб, темата просто ще я изтрия.

Ти си "против"
БУЛКАН ЗАЩО СЕ ПРИКРИВАШ ЗАД ДЕМОКРАЦИЯТА? МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ЗАЩО Я ПУСКАШ ТАЗИ ТЕМА ЛИЦЕМЕРИНО!
ЗАЩОТО МНОГО ЕМИГРАНТИ КАТО ТЕБ ОБИЖДАХА БЕЗЗАЩИТНИ ГРАЖДАНИ НА Р.БЪЛГАРИЯ И ТРЯБВАШЕ РАНО ИЛИ КЪСНО ДА ПОЛУЧАТ ОТПОР. КОГАТО ГО ПОЛУЧИХТЕ ЗАПОЧНАХТЕ ДА РЕВЕТЕ КАТО ХИМАЛАЙСКИ МЕЧКИ.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 20:47 от SAHIB 31.
Поразрови се из постовете ми да видим дали ще намериш изобщо обида, лична нападка, опит за манипулация ако щеш даже и апокалиптична прогноза, написана от мен. Когато избягахме по времето на комунизма бяхме "изменници на Народната Република". Сега България поне официално е на страната на тези, при които сме избягали. Ти да не си бил партиен секретар или доносник по времето на Бай Тошо? Защото звучиш точно като такъв. Нека съфорумците си изкажат мнението, няма нищо лицемерно в това. Виж се ти какви си ги писал във форума. За какво мислиш те баннаха два пъти вече? За добрият ти тон ли? Писането с главни букви в Интернет пространството се разбира като крещене. Малко по-кротко го давай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход