Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Форумът бавно и полека си отива

Публикувано от nino 
Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 15:08:24
Здравейте !
Поздравления на Булкан за предложението.
Някои от вас знаят, други - не, но истината е, че няколко души в този форум много ми помогнаха - преди близо две години. Някои от тях вече са ми приятели*rose*. От тогава неизменно следя обсъждането на различните теми, свързани (или не) с имотите. Много неща научих и продължавам да научавам. Рядко пиша, защото малко знам за нещата, които се обсъждат. Но откровено казано все по-отблъскващ е тона на дискусиите (в повечето случаи не могат да се нарекат така), все по-дотегливи са празнодумците и не на последно място, отчайващо ниско е нивото на общуване. Разбира се, че това е форум, но не може думата да имат само лица, които с климактеричен темперамент и хамалско самочувствие вилнеят и прогонват мислещи и интелигентни хора.
Форумът бавно и полека си отива - остава само празнодумството. То дотегна.
Съжалявам за всички, които отвратени, си излязоха. Липсват, както с интересните и информирани мнения, така и с неподражаемия чар на остроумието си. Няма да ги назовавам, защото това е част от учтивостта, която им дължа, държейки ги настрана от вездесъщата пошлост на форумния хор.
Булкан, още веднъж паздравления за предложението - надявам се и други да го подкрепят и да се намери решението, което ще помогне дискусиите да са интересни и полезни.
Ред е на модераторите. *stop*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-09 15:09 от nino.
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 15:30:12
Лесна работа:
Едно IP- една регистрация.
БАНнннн за всеки простак
Изтриване на дублиращи се теми
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 16:07:06
Quote
SAHIB 31
Да напълно съм съгласен с автора на темата-изключително фин човек, непразнодумец. Вижте пример :
........................................
.........................................
190 мнения за 10 дни..........................
Състоянието е известно на медицината като маниакална фаза на самовлюбване. Характерна за нея е склонността за засипване на околните с безмислия, бълвани с ентусиазма на катерещ баира към стадото превъзбуден коч...
Обикновено рисковия контингент се характеризира с изумително невежество в сферата на общуването, преминаващо на моменти в пълен кретенизъм.......
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 16:10:50
avatar
Защо само на моменти?
Той коньо отдавна си е у реката, още от есента на 2008-ма, но тогава кретените просто не бяха чак в такова изобилие из форума. В наши дни просто няма за какво да се спори - Ъп-а отдавна си свърши, цените си вървят надолу опипвайки с крак за дъното, а набълбукарите гневно спамят, за да се уверят че не са сами в глупостта си.
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 17:15:57
avatar
понеже си прост - ще ти го обясня просто , за да фденеш :
хората се делят винаги и само на две групи по сл. критерии *smiley_ahh*:
----------
1 според Маркс - по отношението им към средствата за производство : пролетарии и предприемачи !
някога (до 1998 г) работех в една ВТО и Тогава бях същия какъвто си ти СЕГА ..........ти се сещаш!
Бях "такъв" до момента в който случайността ме запозна с г-н Валентин Захариев (тогава търговец на метали -Дару металс LLC , впоследствие собственик на Кремиковци). Водих две пъти преговори с него........ .естествено нищо не направих и на финала той ми каза неща които в момента в който напуснах отбора на пролетариите се потвърдиха на 100 % - за всяко нещо се иска подх. наДстройка (демек глава) - базата не винаги работи!

2 според "други" хора - по отношението им към информацията - статистици и прогнозтици
едните четат вестници и гледат ТВ - другите .............(дано се сещаш) ! Важното за вторите е да не тичат с офцете
понеже ще репликираш-предварително те предпазвам winking smiley
Мнението на оФцете се произвежда и то не е меродавно.......те са винаги от "осанна да Разпни го"
и понеже си прост- и едва ли ще го разбереш - попитай всеки психолог на свободна практика - НЕ на заплата...... за стадното чувство
а защото си прост и няма да го направиш - ето ти "къса писта" [www.dnevnik.bg] - ключовите думи са: емоции и мнение на околните , демек ОБЩО мнение,алчност , страх , единомислие! - намери пресечната точка и термините ,който я изчерпват са ???????
--------
не знам дали съм ти казвал,че си простwinking smiley , но ако не съм .........ти си знаеш*smiley_ahh*
прости като теб са тези-които купуваха имоти след 2006 год , какот и тези,които НЕ купуват след рестарта на Кредитирането!

----------
понеже си прост - акценитрай в-у шаренкото и "болд" - натото .........ще ти дам акаунт за плащане на лекцията
а ако се питаш - докога аджеба ще съм прост - нема ли лек ???.........докато престанеш да мериш околните със собствените си мерки , истината винаги е поне двупосочна*smiley_ahh*


--------
докато си напиша МОЯ пост- ПАК си изтрил своя .........но ти си знаеш за кого е "посланието" ми ...всъщност почти за 99 % от присъстващите е адекватно

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 17:16:02
Quote
ilianm
Лесна работа:
Едно IP- една регистрация.
БАНнннн за всеки простак
Изтриване на дублиращи се теми
*ok*
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 17:29:52
Quote
прУфесУр тъпарон
прости като теб са тези-които купуваха имоти след 2006 год ,

И понеже си мислиш, че хората са късопаметни ще ти напомня, че ти държеше байрака и ги водеше, но с ник Пунди.
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 17:37:49
avatar
Quote
valio1900
Quote
прУфесУр тъпарон
прости като теб са тези-които купуваха имоти след 2006 год ,

И понеже си мислиш, че хората са късопаметни ще ти напомня, че ти държеше байрака и ги водеше, но с ник Пунди.
вие СТЕ късопаметни и сега а аз съм купувал през 2001 ............ Валио*smiley_ahh*
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 17:57:51
Quote
прУфесУр тъпарон

2
Мнението на оФцете се произвежда и то не е меродавно.......те са винаги от "осанна да Разпни го"
и понеже си прост- и едва ли ще го разбереш - попитай всеки психолог на свободна практика - НЕ на заплата...... за стадното чувство
а защото си прост и няма да го направиш - ето ти "къса писта" [www.dnevnik.bg] - ключовите думи са: емоции и мнение на околните , демек ОБЩО мнение,алчност , страх , единомислие! - намери пресечната точка и термините ,който я изчерпват са ???????
--------

Здравей професоре,
Казваш, обединяват се под мотото "разпни го". Вярно е, прав си както винаги. Но, защо ти, точно ти се включи в една такава групичка в един празничен ден. Групичка, от един ъпър, един сривльо, един брокер... Водени, обединени от едно чувство - омраза, ярост... Единият милозлив, другият романтик, третият... Но тези им толкова хубави качества, бяха много на заден план.

Ти, професоре, не се разграничи. Нещо повече, присъедини се. Дори разчистваше... за да стане много грозно в един момент... Грозно и низко (не е правописна грешка)

Защо не беше към малкия процент? А, мина към големия (при теб терминът е стадно чувство)? Защо не прояви мъдрост тогава и сила на духа?

Извинявай, не искам да те засегна, нито да се заям с теб. Просто, искам да не си тръгват хора от тук, атмосферата да е друга... *drink2*

P.S. Нинка, поздравления за темата. *rose*
Re: Форумът бавно и полека си отива
09-05-2010 - 18:08:41
avatar
Quote
Muza
Quote
прУфесУр тъпарон

2
Мнението на оФцете се произвежда и то не е меродавно.......те са винаги от "осанна да Разпни го"
и понеже си прост- и едва ли ще го разбереш - попитай всеки психолог на свободна практика - НЕ на заплата...... за стадното чувство
а защото си прост и няма да го направиш - ето ти "къса писта" [www.dnevnik.bg] - ключовите думи са: емоции и мнение на околните , демек ОБЩО мнение,алчност , страх , единомислие! - намери пресечната точка и термините ,който я изчерпват са ???????
--------

Здравей професоре,
Казваш, обединяват се под мотото "разпни го". Вярно е, прав си както винаги. Но, защо ти, точно ти се включи в една такава групичка в един празничен ден. Групичка, от един ъпър, един сривльо, един брокер... Водени, обединени от едно чувство - омраза, ярост... Единият милозлив, другият романтик, третият... Но тези им толкова хубави качества, бяха много на заден план.

Ти, професоре, не се разграничи. Нещо повече, присъедини се. Дори разчистваше... за да стане много грозно в един момент... Грозно и низко (не е правописна грешка)

Защо не беше към малкия процент? А, мина към големия (при теб терминът е стадно чувство)? Защо не прояви мъдрост тогава и сила на духа?

Извинявай, не искам да те засегна, нито да се заям с теб. Просто, искам да не си тръгват хора от тук, атмосферата да е друга... *drink2*

P.S. Нинка, поздравления за темата. *rose*

--------
дружке , 99 % сте "еднопосочници" - от продавачи на манджа до продавачи на илюзии - продавате само на Доволни хора , но когато им свъши мерака ........лошото е ,че не можете да продавате насила ....ако можехте , щяхте да знаете че на Пазара няма зрители (те са в elmaz.com и пр...) на Пазара има само опоненти (хора с търговска позиция - знаеш ли какво е това) и когато иде реч за пари ......тогава .......сещаш ли се !
както често казва жена ми - "насилието ражда насилие или робство" ...вие ще го разберете впоследствие !
никой не се разграничава от интересите си - ако го прави - elmaz.com, чук-чук , фейсбук и пр......места
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход